1,021

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Koledzy macie może jakieś wieści po ile jest sucha kukurydza.
Zawiozłem 45ton mokrej 26% do grupy i nie byłem jeszcze po rozliczenie, nawet niewiem ile mam suchej. Mokrą przy tej wilgotności sprzedawałem 29.10 po 490/netto.
Zobaczymy czy opłacało się suszyć, w grupie suszymy po kosztach oleju opałowego, - 2% od sprzedanej sumy na funkcjonowanie grupy.

1,022

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

sprzedawałem suchą po 680 netto, ale tylko dwa auta poszły na rachunki a reszta czeka na lepszą cenę

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,023

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Jak ceny pod koniec tego tygodniach w zbożach? Wiecie może o jakiś dygnięciach cenowych ? Ojciec planuje sprzedawać jak miałem jeszcze trochę poczekać. Sam nie wiem, można więcej stracić, lub być cierpliwym i zyskać.

1,024

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Pszenica paszowa i kons. 760 pln netto. W czwartek będe na konferencji zbożowej, to kierownik młyna trochę powie jakie będą tendencje cenowe,ale wielkich podwyżek bym się nie spodziewał.U mnie też jeszcze cała pszenica w domu, tzn. w silosach.

1,025

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Jak coś się dowiesz to daj znać.

1,026

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

już cenę 800 ciężko będzie uzyskać  ehh

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,027

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Pszenica 20zł w dół.kuj-pom.

1,028

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

oloe34 napisał/a:

Pszenica paszowa i kons. 760 pln netto.

za taka cene z odbiorem w domu to chyba bym pchnał, ale jeszcze czekam

Rolnik z powołania:-)

1,029

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

W żniwa sprzedałem pszenice po 76 + vat , chyba dobrze zrobiłem.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

1,030

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Pogoda na chwilę obecną się deczko załamała, może jest nadzieja, aby trwało jak najdłużej.

1,031 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2014-01-20 15:10:22)

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

pawelg napisał/a:

W żniwa sprzedałem pszenice po 76 + vat , chyba dobrze zrobiłem.

no to dobrze sprzedales ja za 16 % wilgotną wypchałem po ledwo 700 brutto                            A dzisiaj w agrobiznesie gadali że znowu ukraina nas zasypuje, ale tym razem kukurydzą.

mdw

1,032

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

trochę mi to ciśnienie podnosi, zastanawiam się dlaczego nie puściłem ziarna w żniwa.
Może pogoda popieprzy się na tyle że coś drgnie.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

1,033

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Fenol spokojnie  ceny jeszcze drgna  na przedwiośniu ja też mam i czekam na dobry moment  sprzedaży.

1,034

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

tak samo krucho jak wszedzie ...  kicha i trzeba sprzedać tyle  o ile by kasa była i nic więcej ... czekac

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,035

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Saletra amonowa 1300zł troche drogo, bede szukał gdzies indziej macie moze namiary na tańsza? mi trzeba 14-15t ale z kims sie dogadam na całego TIRa

Rolnik z powołania:-)

1,036

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Nie tylko zboże w dół ale i świnki, dziś sprzedałem po 5 zł + vat, w świnkach I i II to przeważnie najgorszy okres.

1,037

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

androl u mnie w okolicy świnki po 4,5zł+vat.

1,038

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Dziś przyszło rozliczenie za świnki z poprzedniej środy  ,cena po uboju  6,00+vat  normalnie tragedia ,już zostało mi tylko 9 loch które po oproszeniu się pójdą na rzeź i w połowie roku zakończy się ojca i moja przygoda z trzodą od 38lat

1,039

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

A ja w polo dzis kupiłem szynkę z Polska pieczątką z a 9,90zł/kg se uwędzę.....

1,040

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Także miałem nosa kończac tą przygode 6 lat temu...

mdw