Temat: nagłówek

Witam
Nie wiem do kogo z tą sprawa.... więc pisze tu
Jak patrzę na  obrazek u samej góry strony, czyli 303 i 323 w rzepaku to  widzę tam dwa klamoty kiepsko wkomponowane w rzepak.
Mam propozycję żeby to zmienić.
Jeżeli nie będzie sprzeciwów to mogę sam osobiście przygotować grafikę nie ma najmniejszego problemu. potrzebowałbym tylko dobre zdjęcie dobrze utrzymanego 303 bo 323 znalazłem ( choć może macie lepsze)
I jeszcze jedno jest gdzieś na forum galeria naszych maszyn? taka goła same zdjęcia ewentualnie z dopiskiem czyje to?
W sumie ten obrazek na górze mi nie przeszkadza (ja głównie czytam, nie oglądam) tylko jak mi ktoś czasami czyta przez ramie i  mignie mu taki obrazek to słyszę co to za złomy.....  a wystarczy wstawić tam dwa wypieszczone  traktorki i będzie lepiej
Pozdrawiam

2

Odp: nagłówek

Masz ochotę poprawić grafikę ? nie ma problemu , stwórz ją poddamy ją ocenie na forum jak się przyjmie zmienimy. Wymiary to 798-277 przy PunBB aby nie było problemów muszą być zachowane

Jeśli chodzi o foty fortschritów to zobacz TUTAJ

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

3

Odp: nagłówek

To forum jest nie tylko o ciągnikach więc inne maszyny też by mogły być.

4

Odp: nagłówek

Główną ideom forum był fortschritt dlatego skupimy się wokół niego

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

5 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2009-01-18 01:08:29)

Odp: nagłówek

to jeszcze nie koniec
czekam na opinie
krytykę
byle konstruktywną
http://img118.imageshack.us/img118/7596/p1050860fsr9.jpg
http://img118.imageshack.us/img118/p1050860fsr9.jpg/1/w798.png
na pewno troche cienia musze dodac
i gdybym miał same takie fotki jak zdjecie tego po lewej....

6 Ostatnio edytowany przez Dario (2009-01-18 01:16:54)

Odp: nagłówek

Te traktorki przypominają zabawki, lepiej niech zostaną te w rzepaku wink

Mnie się taki podoba http://bildermicha.de/Teil2-kemnitz-200 … 03-01.html
Na lato takie ferrari było by nawet ciekawe, gdyby nie muchy i kurz wink

7

Odp: nagłówek

Te kloki w rzepaku, bodły mnie od samego początku znajomości z tym zacnym Forum. Mając do wyboru, wybieram opcję Daria, lub jego sąsiedztwo. Dla mnie prawdziwym traktorem jest forszaj 303. Bez obrazy Krzysiu, jak zaproponujesz ciekawszą kolekcję, chętnie zmienię zdanie. Tylko krowa nie zmienia poglądów.

8 Ostatnio edytowany przez jacekrado (2009-01-18 22:02:35)

Odp: nagłówek

Krzysiek trochę przekombinowałeś - forszaje w rzepaku są o niebo leprze!!!
Próbuj dalej!!!!!!!!!!

R E S P E C T ! ! !

<a href="http://forum.atnel.pl" >ATNEL tech-forum</a>

9 Ostatnio edytowany przez Andrew89 (2009-01-18 18:39:50)

Odp: nagłówek

a mi się to  podoba....  naprawdę:D

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

10

Odp: nagłówek

hmm nie to nie to  rób coś innego smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

11

Odp: nagłówek

hmmmm chyba sobie daruje wczoraj zamiast bzykać żonę siedziałem przed laptopem przez 1,5 godz klikałem z uwagą szukałem fotek, wycinałem, wklejałem, robiłem tak by za szybami było widać to co trzeba, wydawało mi się że jest ok a tu masz  jedna pozytywna ocena :-(
nie znacie sie :-P 
Wielkie dzięki Andrew89

12

Odp: nagłówek

i jeszcze  plus za poświęcenie

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

13

Odp: nagłówek

MI też osobiście przypadł do gustu twój projekt lepiej się prezentuje i jest ciekawy bo stary praktycznie nic sobą nie reprezentuje i naprawde jak ktoś patrzy mi przez ramie kiedy wczytuje się forum to zjeżdzam odrazu naduł żeby nikt nie widział tych ciągników u gory bo mi się wstyd robi

14

Odp: nagłówek

a nie da rady tam wstawic jakiejś animacji ?? zamiast "pustych" zdjęc ?? to by było bardziej przykuwające uwage

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

15

Odp: nagłówek

Tylko latającego flasha brakuje, może jeszcze jakiś dźwięk do tego ?

16

Odp: nagłówek

wybaczcie zadam pytanie nie na temat ten pierwszy forszaj z bliźniakami jest niebieski to znczy że wersja eksportowa?

Krzysiu twoja propozycja bardzo mi się podoba:))

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.&#8221;
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

17

Odp: nagłówek

Mi się tam widzi zawsze  coś nowego ;D

18

Odp: nagłówek

hej
Wielkie dzięki za pozytywne opinie
Obserwuje ruch na forum i na 218 osób czytających wątek tylko kilka się wypowiedziało
biorąc pod uwagę że co niektórzy z nas wchodzili kilka razy to i tak wychodzi na to ze większości nie obchodzi zdjęcie na górze
Trudno
Pozdawiam

19

Odp: nagłówek

w sumie nawet ładna ta propozycja

20

Odp: nagłówek

Krzysiek, zdjęcie na górze jest prawdę mówiąc na poziomie kogoś kto po raz pierwszy w życiu bawił się jakimś programem graficznym, ale:
1. po pewnym czasie się przyzwyczajasz;
2.większość tutaj wchodzących nie widzi go dłużej niż kilka sekund, bo czyta lub pisze, a wtedy trzeba przewinąć stronę i obrazek znika smile

Co do Twojego dzieła to przypatrz się dokładnie, bo różni się tylko tym, że jest więcej traktorków, wyglądają jak zabawki i też stoją w "powietrzu".
Gdyby te co obecnie są na forum miały koła trochę schowane w ten rzepak to było by O.K. wink
Jest jeszcze ten obrazek przesunięty, ale nie wiem czy ten co go umieścił, źle go spozycjonował czy przeglądarka złośliwie tak mi go przesuwa. Ja go widzę krótko i nie dla niego tu zaglądam.