Temat: Akumulatory

witam. Chce kupić nowe aku do mojego e 514 i moje pytanie jest takie jakie są najlepsze?  jaką mają mieć  pojemność.... lub jakie Wy polecacie... pozdrawiam

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

2

Odp: Akumulatory

kolego jak masz miedziane przewody wystsrczą 2 razy 135 A

3

Odp: Akumulatory

ale lepiej kupić za  100 złotych więcej 170 ah i nie dostaną tak w tyłek przy odpalaniu co wydłuży ich żywotność.Jeśli chodzi o firmę to centra oczywiście i może zap.Reszta wraca często na reklamację

4

Odp: Akumulatory

135ah przewidział producent biorąc pod uwagę możliwości alternatora. Większe nie gwarantują dłuższej żywotności,a kombajn odpalamy tylko latem.

5

Odp: Akumulatory

ja mam w 512 i 323 120Ah

6

Odp: Akumulatory

To ja się podepnę pod temat, chciałem się zapytać jakie powinny być akumulatory w E 516 B ile Ah? Bo też muszę kupić nowe.

7

Odp: Akumulatory

a jakie miałeś do tej poty ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

8

Odp: Akumulatory

O to chodzi że nie miałem akumulatorów, kombajn niedawno kupiliśmy bez baterii. A zapalany był na akumulatorach od Bizona 170 Ah.  Nie wiem czy nie są za małe.

9

Odp: Akumulatory

jak kręci i odpala to wystarczy tongue

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

10

Odp: Akumulatory

a ja mam baterią 2* 12V 60Ah:)

GG 7727942 Pisać nawet jak niedostępny

11

Odp: Akumulatory

no tak Kamilo ale ty masz 512 a on 516 to  inne silniki on ma troszke większy big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

12

Odp: Akumulatory

pytanie pierwsze  było o 514, więc te same silniki są. a co do 516 zgodzę się. wielki silnik że tak powiem to musi mieć prąd do szarpnięcia

GG 7727942 Pisać nawet jak niedostępny

13

Odp: Akumulatory

W tym roku zmuszony jestem wymienić akumulatory w mojej 512 i w związku z tym wyczytałem że powinny być 2 x 12V 135 Ah ale nie wiem jaki powinien być prąd rozruchu ?

14

Odp: Akumulatory

w 516 spokojnie  wystarcza 170 mam takie w 517 i spokojnie kreci

15 Ostatnio edytowany przez przemo (2010-05-30 09:34:19)

Odp: Akumulatory

Ja mam w 514 również 170ah i kręci jak poje... wink

16

Odp: Akumulatory

Ja do 512 na te kilka dni  roku nigdy nie kopiłbym nowych baterii. Od samego początku zakładam dwie 100 lub 120 Ah z busa i daje radę.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

17

Odp: Akumulatory

kurna, mam 2x100 i nagle zdechły nie mogę ich podładować, nie kręcą, chyba czas wymienić te przeklęte przewody na miedz i wydać kasiutę na akumlator/y... a może jedną 24? w 385 wsadziłem pjedyńczą 12 i mam święty spokój może to samo zrobić w Forszaju?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

18

Odp: Akumulatory

kombajn palimy tylko latem więc jak akumulatory nie będą przekładane do innego ciągnika na zimę to nie ma co ładować się w duże pojemności

19

Odp: Akumulatory

a sa akumulatory  24V ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

20

Odp: Akumulatory

do do licha faktycznie na allegro nie ma! myślałem że wózki widłowe chodzą na 24V akumulatorach.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]