21

Odp: Wyłanczający się WOM przez mpierzak92

od dołu nie dojdziesz bo wałek napędu przystawki przeszkadza. niestety ale najprostsza i chyba jedyna droga to poprzez zdjęcie górnego wałka niestety...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

22

Odp: Wyłanczający się WOM przez mpierzak92

witam. mam pytanie oglądałem zt323a  za dobre pieniądze do kupienia ,ale jak sie okazało to w tym traktorze nie ma wałka odbioru mocy ,jest zakryty jakas blachą .duzy to problemn?żeby to uzdrowić chciałem tym ciągać spory rozrzutnik obornika a bez wałka to nie bardzo ten plan zadziała chyba?. gość nie wiele mógł powiedzieć czemu go nie ma gdyz twierdzi ze takiego kupił

23

Odp: Wyłanczający się WOM przez mpierzak92

A dźwignia od włączania była.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

24

Odp: Wyłanczający się WOM przez mpierzak92

no właśnie dobre pytanie  ja dziśiaj pierwszy raz siedziałem w 323 ,ale przed chwilą doczytałem że to nie jedyny przypadek w forszaju . myśleże narazie dam sobie siana z tym tematem i odłoże troche wiecej gotówki i kupie coś bardziej kompletnego albo poczekam jak gość moze troche zmieknie i zejdzie z ceny ,ale możesz mi podpowiedziec czy fortschritty maja jakiś problem z tymi napedami wom  . atak w mojej ocenie kawał bryki te 323

25

Odp: Wyłanczający się WOM przez mpierzak92

siedzac na fotelu  masz wajche od włączania wałka to ta pierwsza od błotnika    a jak nie ma z tyłu wałka to koszt takiego wałka w Postolicach to coś około 1000zł ... więc  lepiej szukaj coś z wałkiem

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

26

Odp: Wyłanczający się WOM przez mpierzak92

Powie mi ktos jak ustawic sprzeglo na WOM zeby go włączyć bo jak popuszcze to slizga mi sie sprzeglo a walek nie załącza jedynie jak wyłącze forszaja chodzi mi  o 303 d

27

Odp: Wyłanczający się WOM przez mpierzak92

Kolego na temat ustawienia sprzęgła na tym forum jest cały esej poszukaj

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

28

Odp: Wyłanczający się WOM przez mpierzak92

Koledzy mam pytanko co mogło sie wyrobic jesli  co jakis czas podczas pracy wyłancza sie sam wałek na 540 ,zas na 1000 chodzi normalnie.

29

Odp: Wyłanczający się WOM przez mpierzak92

może trybiki sie zdarły

30

Odp: Wyłanczający się WOM przez mpierzak92

Cześć  .  Wyłącza mi się Wom na 540 , na 1000 nie sprawdzałem   . Jednak  jak  troszkę przytrzymam za wajchę to nie wyskakuje .  Może wystarczy wyregulować  dzwignie ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

31

Odp: Wyłanczający się WOM przez mpierzak92

U mnie powodem wylanczajacego się walka był rozwalony seger ktory trzyma kolo zebate od napedu pompy hydraulicznej i uderzalo w tryb od walka wom i go rozlanczalo

32

Odp: Wyłanczający się WOM przez mpierzak92

Panowie mam taki problem że WOM na 540 obrotów mi ciężko wchodzi i czasami to rozłancza a na 1000 obrotów wogóle się nie chcę włączyć hmm pomoże ktoś jak rozwiązywać ten problem?

33

Odp: Wyłanczający się WOM przez mpierzak92

ten problem miałeś od początku czy teraz się ujawnił?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

34

Odp: Wyłanczający się WOM przez mpierzak92

Problem pojawił się niedawno a dokładnie po tym jak musiałem ściągnąć tą górną pokrywę od skrzyni biegów

35

Odp: Wyłanczający się WOM przez mpierzak92

no to może jakiś klin wyleciał musisz spuścić olej ,odkręcić dolny dekiel i luknąć od dołu co tam nie gra.

36

Odp: Wyłanczający się WOM przez mpierzak92

Tam tryb jest stabilizowany segerem i może ten seger się rozleciał jak mojemu kumplowi?

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

37

Odp: Wyłanczający się WOM przez mpierzak92

MAREKPE napisał/a:

Tam tryb jest stabilizowany segerem i może ten seger się rozleciał jak mojemu kumplowi?

To chyba właśnie ten seger zsuwał się znajomemu, przez to okno przyłapał go spawarką yikes ale :dance:

38

Odp: Wyłanczający się WOM przez mpierzak92

Kumpel w zeszłym tygodniu miał to samo i migomatem zapunktował w 4 miejscach właśnie od dołu.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

39

Odp: Wyłanczający się WOM przez mpierzak92

Olej spuszczony dolny dekiel odkręcony i co widzę- wodzik jak na moje oko jest za wysoko przez co przechodzi nad tym trybem od 1000 obrotów zamiast to pchać więc jedna przyczyna zlokalizowana 😊 ale mam takie pytanie- otóż czy na końcu wodzika nie powinien z niego wystawać jakiś kołek do przesuwania tych trybów? Bo u mnie jest sam wodzik i jest w nim dziura na końcu 😕

40

Odp: Wyłanczający się WOM przez mpierzak92

powinny być