21

Odp: Miałem claasa marzyłem o bizonie

no jeszcze 2 miesiące roboty szwagra teścia i mojej bo rozebraliśmy go całkiem

22

Odp: Miałem claasa marzyłem o bizonie

obiecałem fotki to już są w zakładce "nasze kombajny" smile

23

Odp: Miałem claasa marzyłem o bizonie

Witajcie ;] tak czytam i normalnie mnie ściska... w życiu bym nie kupił fordschitt-a ,ale może to dlatego że nie miałem z nim styczności... Ja sam posiadam bizona BS110 i nie mówcie ze bizon szajs;] i że niby mało nowoczesny;]

24

Odp: Miałem claasa marzyłem o bizonie

koseś napisał/a:

Wchodź z powrotem na drzewo!

Brawo!!! U nas ma jeden tego 110 to w sezonie kilka razy przynajmniej po 2 dni stoi w zbożu i czeka na remont no ale niektórzy to lubią. HAHA

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

25

Odp: Miałem claasa marzyłem o bizonie

Ja znam gościa co miał 2 bizony i mówił że tego rzęcha by już w życiu nie kupił chyba żeby ktoś mu go darmo dał to by wziął i wywiózł na złom big_smile sprzedał te bizony kupił se małego clasa i ma święty spokój wink albo mój sąsiad kupił bizona w tym samym roku co ja forszaja i co ma już w nim 2 silnik i co sezon to go już w maju robi i w żniwa i tak więcej stoi niż młóci ja sam jak sprzedałem vistule i szukałem kombajnu to oglądałem 1 bizona i po obejrzeniu tego czegoś dałem se spokój z bizonem na 2 dzień pojechałem do handlarza i kupiłem swojego E512 za 14.000zł 2 dni wcześniej sprowadzonego z Czech wymieniłem tylko pompę wodną i pasy jezdne i kombajn chodzi jak pszczółka

26

Odp: Miałem claasa marzyłem o bizonie

mam 512 nie narzekam jakoś kosi ale jak mam czas to jeszcze koszę u kumpla jego rekordem tym niebieskim ma już ponad 4000 mth ładnie chodzi kosi tylko na usługach ś rednio koło 200 godzin w sezonie ale jest też niedaleko bs też niebieski porażka więcej stoi jak kosi

27

Odp: Miałem claasa marzyłem o bizonie

2 wioski dalej kolega kupił se tego BS0-a kosiłem  po jednej stronie rowu a on po 2  jak go zapchał w rzepaku  to myslałem ze go podpali ..... odpychali  go cały dzień .... (rotory)   pękła  mu jeszcze jakas piasta to za cholery jej nie mugł dostac ... klnie na czym świat stoi ze to ustrojstwo kupił ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

28

Odp: Miałem claasa marzyłem o bizonie

Mam kumpla który BS-a ma od nowości 6 albo 7 lat i według jego opinii jest to dobry kombajn ale kosztochłonny i w tym roku zmienia go na NH ale jaki model to jeszcze nie wiem

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

29 Ostatnio edytowany przez tomcio83 (2011-01-21 00:58:24)

Odp: Miałem claasa marzyłem o bizonie

Jak ktoś chwali bizona i potępia forsza to jest albo gamoniem albo głupkiem przecież te dwa kombajny produkowano w czasach komuny i są podobne ale że ddr miało lepszą technologię bo to niemcy  to robili lepsze kombajny a bizon to nieporozumienie i niech nikt nie mówi że bizon jest super bo to jest tylko skarbonka i nie wypał nie ma nic gorszego jak polski bizon bo nawet ruskie kombajny są lepsze.

Masz problem z Claasem Mecatorem, pisz na pewno pomogę tel  790-555-450 zmiana nr GG 35541292

30

Odp: Miałem claasa marzyłem o bizonie

Kolego postanowiłem dać Ci minusa za brak szacunku do poprawnej polszczyzny, bo twój post, czytających go, aż w oczy razi!!!. Co do treści to cieszę się, że jesteśmy, mniej - więcej podobnego zdania.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

31

Odp: Miałem claasa marzyłem o bizonie

Marekpe sory za błędy już poprawione

Masz problem z Claasem Mecatorem, pisz na pewno pomogę tel  790-555-450 zmiana nr GG 35541292

32

Odp: Miałem claasa marzyłem o bizonie

A ja jeszcze parę lat będę musiał się pomęczyć z bizonem. O ile dwa poprzednie sezony nie było większych awarii poza urwaną tylną osią w studzience ( straż państwowa pomogła w naprawie tongue ) tak w tym roku zrobił niezłą kumulację. Pierwszego dnia w rzepaku silnik pier..., a  w trakcie sezonu dwa razy skrzynia robiona oraz sprzęgło jako glówniejsze awarie. Ale i tak obleciał ponad 60 ha, co w porównaniu z poprzednimi sezonami - mało. A w przyszłości trzeba będzie się zagłębić w temat claasa, ewentualne mdw.

33

Odp: Miałem claasa marzyłem o bizonie

Mam prośbę .Kolega nie ma neta a chciałby się dowiedzieć coś na temat nh clayson 1550,chodzi o wydajność ,silnik, zużycie paliwa, i dostępność części  ,aha chodzi jeszcze o te łożyska czy są calowe czy zwykłe. Jak ktoś coś wie to z góry dzięki za info . Pozdrawiam

34

Odp: Miałem claasa marzyłem o bizonie

macie racje ja jestem od 2mc wlascicielem 512 wczesniej zo 56 jeszcze nie kosilem a juz widze roznice golym okiem i uwazam ze jestlepszy rocznik 78 a bizon 80 i juz grat a forszaj w idealnym stanie z kabina wszystko dzala dalem 8 000 pln pozdr.

35

Odp: Miałem claasa marzyłem o bizonie

jak stan idealny za 8000. to tylko pozazdrościć hmm dobrze że do sklepów z częściami masz rzut beretem big_smile ale powodzenia.

36

Odp: Miałem claasa marzyłem o bizonie

Ja mam nh 1530,silnik deutz chłodzony powietrzem,heder 3,6 m,mam go 4 lata,bez większych awarii,dużo części pasuje od bizona,maszyn fajna,cicha ,wydajna i świetnie czyści zborze.Spalanie max 10 litrów na godzine z sieką.Naprawdę polecam ten jak i inne modele nh.

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

37

Odp: Miałem claasa marzyłem o bizonie

Jak by kogoś interesowało to kolega ma na sprzedaż dwa 512 w dobrym stanie,woła za nie oba 18000

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

38

Odp: Miałem claasa marzyłem o bizonie

zależy na jakiego kombajniste się trafi przy zakupie kombajnu

39

Odp: Miałem claasa marzyłem o bizonie

borys23455 napisał/a:

Ja mam nh 1530,silnik deutz chłodzony powietrzem,heder 3,6 m,mam go 4 lata,bez większych awarii,dużo części pasuje od bizona,maszyn fajna,cicha ,wydajna i świetnie czyści zborze.Spalanie max 10 litrów na godzine z sieką.Naprawdę polecam ten jak i inne modele nh.

wujo ma 1545 i tnie nim od jakiś 10 lat ponad 100 ha. Super kombajn smile wcześniej też miał bizona to nawet nie ma ich co porównywać bo jakość wykonania jest duuużo lepsza.

40

Odp: Miałem claasa marzyłem o bizonie

Jedyną poważną usterka mojego NH był dziurawy podsiewacz ale trafiłem kombajn z francji na części a tam komuś chciało się dorobić z nierdzewki więc parę lat spokoju.

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h