81

Odp: Układ kierowniczy

kamilz napisał/a:

Witam.koledzy potrzebuję pomocy w Fortschricie 323 nie można skręcić kół za cholerę.Wymieniony orbitrol na nowy pompa zregenerowana i nadal nic.Macie jakieś pomysły? bo ja już nie wiem co mu dolega

u mnie wspomagania zawsze nie było po odpaleniu, na początku odpowietrz układ, wystarczy poluzować przewód wychodzący z pompy. Jak się pokazał olej to wspomaganie wracało. Ponowne odpalenie znów brak, wkońcu podłożyłem miedzianą podkładkę przy pompie pod przewód doprowadzający olej i dociągnąłem zaciski na tych gumowych wężach na doprowadzeniu i jakoś działa. Kombinuj może coś wyjdzie

82

Odp: Układ kierowniczy

czesio303 napisał/a:

nad zbiornikiem oleju idą do niego 3 rurki dwie na klucz 27 a jedna na 14 przykręcony jest do ramy nie odkręcaj go tylko weź klucz chyba 32 i odkręć od przodu dużą sześciokątna nakrętkę i wykręć to później wkręć to co wykręciłeś w imadło i wykręć tą zaślepkę co ma nacięcia na jedną pozycje klucza ze środka wyjdzie ci sprężyna i grzybek potem weź imbus i wykręć ze środka nakrętkę jak odkręcisz od tyłu tego wrzeciona jest sitko pchaj w nie czymś aż wszystkie tłoczki wyjdą patrz na kolejność tam jest też sprężyna i tłoczek z o ringiem możliwe ze sprężyna padła albo coś ci tam podeszła jak by coś to pisz lub dzwon 600 690 989

Dzięki kolego masz plusa odemnie,sprężynka była peknięta

83

Odp: Układ kierowniczy

Panowie pomocy.Ciezko kreci mi sie kierownicą,sprzęgło i reszta działa super.Stało to się nagle i niewiem gdzie szukać przyczyny.

84

Odp: Układ kierowniczy

18102003 napisał/a:

Panowie pomocy.Ciezko kreci mi sie kierownicą,sprzęgło i reszta działa super.Stało to się nagle i niewiem gdzie szukać przyczyny.

Gdybyś jeszcze sprecyzował model to było by super bo raczej jasnowidzów na forum mamy całe 0.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

85

Odp: Układ kierowniczy

No tak prawda. To ZT323

86

Odp: Układ kierowniczy

sprawdź zawór może pękła sprężyna

87

Odp: Układ kierowniczy

Nie,niepękła już to sprawdzałem.

88

Odp: Układ kierowniczy

Panowie siadła mi pompa od wspomagania.I mam takie pytanie czy pompa o wydajnosci 16l wystarczy.Chodzi o323.

89

Odp: Układ kierowniczy

Odpowiedź masz tutaj wystarczy użyć opcji :szukaj!: http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=380&p=1

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

90

Odp: Układ kierowniczy

Admin mnie wystarczy TAK lub NIE i to wszystko. Bez zbędnych wywodów.

91

Odp: Układ kierowniczy

Więc znajdź ją tam

92

Odp: Układ kierowniczy

Najlepiej kup sobie nową i będziesz miał spokój, nie czaruj nic bo na dobre to nie wyjdzie, tylko poniesiesz większe koszty,

93

Odp: Układ kierowniczy

Masz racje.Wczoraj zamówiłem nową oryginalną.Będzie bez problemu.Pytałem bo akurat taką mam.

94

Odp: Układ kierowniczy

Oryginalna ma chyba 25 l/min wydajności, 16 l/min może tez by dała rade, najwyżej wolniej byś kręcił kierownicą.

95

Odp: Układ kierowniczy

Admin mnie wystarczy TAK lub NIE i to wszystko. Bez zbędnych wywodów.

To nie wywody tylko wskazówka co należy zrobić żeby nie zaśmiecać forum

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

96

Odp: Układ kierowniczy

Piotrfire napisał/a:

Admin mnie wystarczy TAK lub NIE i to wszystko. Bez zbędnych wywodów.

To nie wywody tylko wskazówka co należy zrobić żeby nie zaśmiecać forum

No wiem żle sie wyraziłem i tak niema tam odp na moje pytanie. Ale OK kupiłem oginał i po temacie.:beer:

97

Odp: Układ kierowniczy

Dario napisał/a:

Oryginalna ma chyba 25 l/min wydajności, 16 l/min może tez by dała rade, najwyżej wolniej byś kręcił kierownicą.

No i oto chodziło proste i na temat. Dzieki za odp ale kupiłem już oryginał bedzie pewniak.

98

Odp: Układ kierowniczy

To pompa od ruska nzs 16 ,lewa ,jak podłącze zegar to podam ciśnienia jakie są .Wspomaganie działa świetnie zobaczymy jak długo wytrzyma.

To jest cytat z linku który podałem wyżej i moim zdaniem to jest odpowiedź na postawione pytanie

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

99

Odp: Układ kierowniczy

Piotrfire napisał/a:

To pompa od ruska nzs 16 ,lewa ,jak podłącze zegar to podam ciśnienia jakie są .Wspomaganie działa świetnie zobaczymy jak długo wytrzyma.

To jest cytat z linku który podałem wyżej i moim zdaniem to jest odpowiedź na postawione pytanie

Proponuje zakończyć ten temat.

100

Odp: Układ kierowniczy

Siemka panowie  smile czy to jest dobre rozwiązanie ?

http://www.fotoload.pl/123aa17/b502091eed90a81f2642c50bd275b9308641_min.jpeg
Chodzi mi o tłok od okładu kierowniczego  ten czerwony .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "