21

Odp: Gołębnik

Sławku plus za czyn ;] Gołębnik faktycznie powala ;]  Gołąbki posiadam także, zapraszam do obejrzenia albumu:

http://happek.fotosik.pl/albumy/583453.html

22

Odp: Gołębnik

Maro masz plusa za gołąbki:)Sam też myślę o zrobieniu gołębnika-no ale na pewno nie będzie tak imponujący jak Sławka:(

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

23

Odp: Gołębnik

hmm mnie gołębie nie bawią zwłaszcza takie które są podobne do innych... widuję czasami takie fikuśne o różnym upierzeniu i barwie te są piękne oraz kurki różnej maści i wielkości...obecnie po podwórzu biega kilkanaście "bojlerów" i srają gdzie się da oczywiście ganek zaliczą każdego dnia co wita mnie co dzień rano...$@%#%@#$
kurki mojej babci... a nie lepiej 4 kuraki każda inna w kojcu przy kurniku... nie wspominam już ile Sławek wybulił się na gołębnik...zgroza

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

24

Odp: Gołębnik

Osobiście nie przepadam za zasrańcami dachowymi,ale Sławku gołębnik ful wypas smile

25

Odp: Gołębnik

Ja bym gołębiom zrobił ale krematorium i na pewno taniej.

26

Odp: Gołębnik

Dzięki Maro za plusa. Widzę, że jesteś profesjonalista. Takich gołębi na żywca nie widziałem ! Plus  dla Ciebie.
Mój gołębnik nie jest skończony i ustawiony, stanie na trzy metrowych nogach. Chciałem go pokryć gontem bitumicznym. Do zrobienia zostało: dokończyć środek, klapy startowe, podbitkę pod strzechę, kominek wentylacyjny, schodki wejściowe, oświetlenie i pewnie jeszcze parę drobiazgów.
Ja aż tak mocno nie przepadam za gołębiami. Lubię jak są. Mam same siwe. Najładniejsze mają szyje - mienią się w słońcu wszystkimi kolorami tęczy. Lubię patrzeć jak dobierają skrupulatnie każdą słomkę na gniazdo - jedna pasuje a druga nie. Człowiek nie jest Panem Świata, jak sobie tłumaczy. Życia im nie dawałem, więc nie mam prawa im go zabierać. Fakt, że będą miały własny dom - radykalnie poprawi mi samopoczucie, a kasy nie było, nie ma i nie będzie.

27

Odp: Gołębnik

Mgli mnie jak słyszę taką gadkę.To j...ne szkodniki i tylko śmierć dla nich.

28

Odp: Gołębnik

Wyrzygaj się - ulży Ci.

29

Odp: Gołębnik

Znam kilku fanatyków gołębi i wszyscy mają ........... pod deklem żal patrzeć ale i takie coś musi żyć.



ADMIN  napisał/a:

Na forum nie klniemy , kolejne ostrzeżenie

30

Odp: Gołębnik

Usiłujesz być zabawny lub złośliwy - jeszcze nie wiem.
Nie jestem fanatykiem gołębi, ani żadnym innym. Nie tłumaczę się, bo nie mam z czego. Mogę być fanatykiem, ale nie muszę - moja brocha. Mam szacunek do życia w moim otoczeniu. Nie chcę żyć na pustyni. Nie zabijam ptaków, bo nie muszę.
Chcesz zobaczyć co mam pod deklem ? Naprawdę tego chcesz ?

31 Ostatnio edytowany przez tomek1974 (2009-05-01 20:56:30)

Odp: Gołębnik

Nie chcę kłótni po prostu nie cierpię tego g..na.Możemy się obrzucać błotem ale po co ja mam swoje zdanie a ty swoje i nic tego nie zmieni tak samo ja przychodzą jehowi oni swoje a ja swoje oni mówią że bóg jest a mówię że go nie ma i kto ma rację ?Na pewno ja bo sporo o tym myślałem i po prostu boga nie ma tak i innych zjawisk nadprzyrodzonych to słowo mnie na prawdę denerwuje.

32

Odp: Gołębnik

Ale dałeś naprawdę popis Tomek, porównujesz gołębie do Boga. Po za tym w tej kwestii nie masz racji.

tel: 605107385  czynny non stop
ZT 323 A 89`
E 512 77`
B 200/5 83`
Brakuje mi Trabanta   http://img77.imageshack.us/img77/6011/fzt303nb5.gifhttp://img519.imageshack.us/img519/7425/cccp.jpghttp://img148.imageshack.us/img148/4215/trolex.jpg

33

Odp: Gołębnik

że tak powiem wrucmy lepiej do  kwestji gołębnika  bo tu razaraz rozpęta sie kłutnia  raczej niepotrzebna kazdy ma własne zdanie  i tyle i nikt ani nic nie jest w stanie go zmienic jak sam nie zechce tego zdania zmienic

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

34 Ostatnio edytowany przez Fenol (2009-05-02 07:34:37)

Odp: Gołębnik

nie ma ku*wa mowy!
jak Sławek pokaże co ma pod deklem, nie będzie już forum, nie będzie nas i niczego nie będzie. nie będzie!  !:lol: , puszek Pandory się nie otwiera! :stu:
chyba już lepiej otworzyć ponowie Czarnobyl :satan:
/żarcik lol
Pamiętajmy że gołąb to symbol pokoju...:stu:

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

35

Odp: Gołębnik

sławek nie wkurwiaj się takich ludzi bierz na miękko

Typ traktora-zt323a

36

Odp: Gołębnik

Jan Jakub Należyty mawiał "Piętno niech się piętnem odciska - rzekła dupa do mrowiska". Jak ktoś z uporem chce mnie wnerwić, potrafię być niesamowicie złośliwy. Tylko o to mi z tym deklem chodziło. Bardzo dobrze się składa Tomku, że nie chcesz kłótni. Mnie też nie chce się walczyć, bo i o co ? W tym konkretnym przypadku, chodzi mi o zasady. Nie mam do Ciebie pretensji, że nie lubisz gołębi - sam za nimi nie przepadam. Nie miej do mnie wątów z powodu gołębnika. Przecież nie stawiam go na Twoim podwórku. Tolerancja !

37

Odp: Gołębnik

No całe szczescie ze mała kłótnia ucichła, bo po co wam to!!
Eyy spokoj i juz kazdy ma swoje zdanie;D

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

38

Odp: Gołębnik

a ja wolę jastrzębie smile

39

Odp: Gołębnik

Sorki wszystkich których uraziłem byłem po niezłej imprezie a wtedy robię się nie miły i fanatyczny w swoich poglądach.

40

Odp: Gołębnik

zalece3nia lekarza big_smile pij mniej albo bardzo dużo big_smile byś nie musiał już myślec big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile