41

Odp: Czy ZT 323A 100 koni da sobie radę z B 201 6 skibowym półzawieszanym?

Coś koło 1,6 tony

42

Odp: Czy ZT 323A 100 koni da sobie radę z B 201 6 skibowym półzawieszanym?

Dziekuję bardzo smile kolega szybko odpisał a chciałem edytować posta i o długość zestawu zapytać bo przyczepki solidnej muszę szukać :hmmm:

43

Odp: Czy ZT 323A 100 koni da sobie radę z B 201 6 skibowym półzawieszanym?

pisali koledzy że cos koło 7 metrów ja jutro jade oglądać jak coś to tylko na autolawecie przywioze

44

Odp: Czy ZT 323A 100 koni da sobie radę z B 201 6 skibowym półzawieszanym?

Dokładnie to waży 1580kg na tabliczce tyle pisze.

45

Odp: Czy ZT 323A 100 koni da sobie radę z B 201 6 skibowym półzawieszanym?

Dzięki serdeczne + smile @Przypał można wiedzieć gdzie kupujesz czy szukałeś na alledrogo czy lokalna prasa no i pochwal się nowym zakupem w razie co smile

46

Odp: Czy ZT 323A 100 koni da sobie radę z B 201 6 skibowym półzawieszanym?

Dzieki narazie sie niechwale jutro jade na zwiad jak wszystko bedze wporządku to biore jak kupie to sie pochwale a znalezłem go przypadkowo , jak części kupywałem to zobaczyłem ogłoszenie

47

Odp: Czy ZT 323A 100 koni da sobie radę z B 201 6 skibowym półzawieszanym?

Panowie a ZT 300 da radę z moim agregatem ? tj 5 metrów, niska łapa, dwa wałki

48

Odp: Czy ZT 323A 100 koni da sobie radę z B 201 6 skibowym półzawieszanym?

Scorpion napisał/a:

Panowie a ZT 300 da radę z moim agregatem ? tj 5 metrów, niska łapa, dwa wałki

My zetorem 8011 ciągamy agregat 5 m 2 rzedy lap z tyłu wałki i brona i idzie jak burza. yikes

49

Odp: Czy ZT 323A 100 koni da sobie radę z B 201 6 skibowym półzawieszanym?

Ja ciągam 5,2

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

50

Odp: Czy ZT 323A 100 koni da sobie radę z B 201 6 skibowym półzawieszanym?

Ale może przód pomaga wink

51

Odp: Czy ZT 323A 100 koni da sobie radę z B 201 6 skibowym półzawieszanym?

kolega C385  ciąga forszajowego  5,2m  i nie płacze   fakt za na 4 terenowej ale jedzie , a drugi przejazd trochę płyciej  jedzie na 2 szosowej tongue

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

52

Odp: Czy ZT 323A 100 koni da sobie radę z B 201 6 skibowym półzawieszanym?

Panowie ciągać a ciągać 5,20 można ciągać i 255 tylko co z tego ? Wiem że czym szybciej tym lepiej oczywiście bez przesady wink

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

53

Odp: Czy ZT 323A 100 koni da sobie radę z B 201 6 skibowym półzawieszanym?

My jedziemy 4 terenową i radzi sobie bez problemów , takim samym biegiem też orzemy.

54

Odp: Czy ZT 323A 100 koni da sobie radę z B 201 6 skibowym półzawieszanym?

Ale zależy jakie kto ma ziemie na glinie to bedzie ciężko a na piachu to capkiem można walczyć to niemacie co porównywać

55

Odp: Czy ZT 323A 100 koni da sobie radę z B 201 6 skibowym półzawieszanym?

PRZYPAŁ napisał/a:

Ale zależy jakie kto ma ziemie na glinie to bedzie ciężko a na piachu to capkiem można walczyć to niemacie co porównywać

Też nie bo ciapek się zakopie a nie ruszy big_smile Ja mam agregat Kleina 3,60 i swoim MTZem staram tak robić żeby wałków nie było widać jak się kręcą w tedy jest jakiś efekt big_smile No i przynajmniej na   jakieś  10 cm No jak sie da bo czasem kółka w górze a agregat tylko połechce troszkę i nie wejdzie wcale big_smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

56

Odp: Czy ZT 323A 100 koni da sobie radę z B 201 6 skibowym półzawieszanym?

e tam ciapek piekielna moc smile  dał by radę z agregatem 5 m spokojnie big_smile ja swoim ciapkiem co prawda na 4 gaz w podłode  prędkośc jak żółw  ale ciągną 10 pól  ciężkich bron  po oranym smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

57

Odp: Czy ZT 323A 100 koni da sobie radę z B 201 6 skibowym półzawieszanym?

Wojtas ujmij, masz z czego.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

58

Odp: Czy ZT 323A 100 koni da sobie radę z B 201 6 skibowym półzawieszanym?

hmm  na jesień może  nagram big_smile  bo na wiosne nie chce mi się rozkładac tych bron big_smile 
nie mówię o uprawie takim zestawem big_smile a o zabawie i zamęczaniu maszyny tongue   o uprawie to jakies 2.2 m i hejda  talapkiem big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

Odp: Czy ZT 323A 100 koni da sobie radę z B 201 6 skibowym półzawieszanym?

Witam Panowie,
mam takie pytanie czy forszaj 323 poradzi sobie z czeskim agregatem który ma 8 metrów?

60

Odp: Czy ZT 323A 100 koni da sobie radę z B 201 6 skibowym półzawieszanym?

Ten ciągany złożony i po asfalcie to pewnie że sobie da radę. A ten zawieszany to raczej nie podniesie.