21

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

tatamarty.323a człowiek dla pieniędzy zrobi wszystko nawet najbliższemu sąsiadowi kombajn popsuje żeby samemu się nachapać sad

GG 16238418

22

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

kamil kam katalog a co bys potrzebował big_smile
co do kombajnów u mnie na wiosce jest 5 gospodarzy 3 kombajny forszaj MDW claas i rekord co do cen to jeden przebija drugiego ja przewarznie najtanszy  smile dlatego gole swoja wichóre reszta ucieka na bczne   koncze na swojej wichórde lece do kolesia który ma 130ha i nie posiada kombajnu  tam  gole ile wlezie big_smile i  zawsze na tym wychodze  a jak ktos ma kombajn na zbyciu w swoim rejonie to zapraszam na bank sie nie będize nudził

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

23

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

Nom wojtas potrzebował bym muszę się jeszcze trochę podszkolić w Classie żeby w żniwa mnie nie zagioł byle jaki czujnik hmm

GG 16238418

24

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

Wojtas może chcesz kupić clasa matadora po cenie złomu jest na chodzie ma nawet sieczkarnie silnik szóstkę od senatora wstawiłem ma tylko pompę hydrauliczną do wymiany

25

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

gregormax nie dzieki  za mały ten kombajnik tongue  ja sie pcham w coraz wieksze smile  ale jak cos bede słyszał to dam znac smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

26

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

Panowie nie ma sięco kłucić u mnie w okolicy birą od 170 do 220 i jest raptem 6 konbajnów na 10 wsi.

27

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

Kamil2610 napisał/a:

Nom Fajniutko Znając Mnie To będę sie jeszcze targował bo muszę sobie dorobić do autka smile Myśle Ze Da Mi 40zł bo będę pracował u kolegi ojca. Kumpel będzie śmigał Case-m w transporcie a ja będe sobie kosił smile

Kamil nie tylko w transpocie moze bede kosił BS ale raczej nie:)

28

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

Co ty nie powiesz hehe tongue

GG 16238418

29

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

no nie powiem bo i w orce itd

30

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

piotrek157 napisał/a:

no nie powiem bo i w orce itd

NIE rozumiem :nie_wiem:

tel: 605107385  czynny non stop
ZT 323 A 89`
E 512 77`
B 200/5 83`
Brakuje mi Trabanta   http://img77.imageshack.us/img77/6011/fzt303nb5.gifhttp://img519.imageshack.us/img519/7425/cccp.jpghttp://img148.imageshack.us/img148/4215/trolex.jpg

31

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

Witam wszystkich. Mieszkam w okolicach Brzeska /OKOCIM/ Małopolska.Na bizonku zasiadam od 10ciu sezonów w miejscowym KR W ostatnim sezonie miałem stawki godż.
god. efektywna=32 zł;godz remontowa=22 zł; OC=44zł.Podałem wam stawki brutto.Zaznaczam że jest u nas teren górski.Niema sezonu zeby któryś nie miał wywrotki.

32

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

OC z racji że najkrucej trwa  czyli tankowanie smarowanie  ogulne przegladnięcie to najdrożej  big_smile  heh ale tak czy siak stawki nawet ładne big_smile  a ile wogule u was godzinka koszenia??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

33

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

U mnie W okolicy W zeszłym Roku Stawki dochodziły do 300zł -320zł za godzinę  koszenia z sieczkarnią !!!

GG 16238418

34

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

czy wiecie ile kosztuje kurs na kombajniste i gdzie można go zrobic na dolnym slasku??

35

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

Na wiosnę był  zamiar zorganizowania takiego kursu w technikum rolniczym w Chojnowie, ale nie było wystarczającej liczby chętnych (10 osób). Jakby co to ja też się piszę

36

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

zadzwoń do izby rolniczej

37

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

o ile dobrze wiem to chyba żeby zrobic kurs na kombajn trzeba miec prawko na ciągnik czyli kategorie T to prawda??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

38

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

tak trzeba mieć prawko kategorii t

39

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

o to lipa   to ja pierw musze zrobic prawko na ciagnik big_smiletongue  bo jak narazie jeżdze bez big_smile i jeszcze sie udaje tongue kombajnem oczywiście tez kosze bez uprawnien i  tak myśle że to sie skonczy szybciej niż myśle neutral bo zaraz jakies inspekce wpadna na pomysł by to kontrolowac

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

40

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

Chcesz zostać kombajnistą, że Ci takie głupie uprawnienia potrzebne ?
Jak w połowie lat 80, przyjechali do mnie znajomi z Holandii i usłyszeli że w Polsce potrzeba prawo jazdy na kombajn, nie mogli się przestać śmiać. Nie wierzyli, że to na poważnie tak jest big_smile