41

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

w sumie  nie chce zostac kombajnista bo tak czy ciak kosze ale  w razie wypadku to wiadomo jak nie masz uprawnien  chodx wszystko by wskazywało że to nie twoja wina to i tak ty winny niestety takie *** prawo w tej Polsce  panuje  neutral a z tym smiesznym papierkiem to zawsze inaczej  a w sumie i tak to by lezało w domu i zbierało zbytecznie kurz

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

42

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

ale i tak traktorem mozna jezdzic jak ma sie spawko kategori B. tylko bez przyczep...

43

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

to wiem ale czasami trzeba pociągac troche przyczep do skupu itp tongue  to bede musiał to kiedyś zrobic

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

44

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

no to mozna jezdzic na prawku b+e samochod i laweta wiem bo sam mialem isc na prawko na t ale jak sie dowiedzialem ze za te same pieniadze moge jeszcze miec na lawete to odpuscilem sobie t...

45

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

Ja mam kurs na kombajn imam tylko prawo jazdy kategorii b i nikt nie wnikał czy mam b czy t

46

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

ja mam T , B   i kurs na kombajn kiedys nie maiłęm pzy sobie to psiarnia mnie zatrzymała i nic nie powiedzilei tylko zeby  wiecej nie zapomniec

47

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

a ile placiliscie za kurs??

48

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

400 zł smile

49

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

aha no to nie tak duzo...

50

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

No nie duzo za kurs;D
U nas to wiele wiecej placilio;D

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

51

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

a jak naprzykład jade kombajnem  posiadając kategorie B  łapie mnie poolicja  (oczywiście kierowca jest bez kursu na kombajn) co policja może mi zrobic ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

52

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

jak robiłem te całe śmieszne uprawnienia na kombajn to z nami robił koleś który miał dopiero 17 lat i wogóle nie miał jakichkolwiek prawajazdy

53

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

A Ja Uprawnienie zrobiłem sobie za DARMO !!!! smile smile smile smile smile smile

GG 16238418

54

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

wojtas napisał/a:

a jak naprzykład jade kombajnem  posiadając kategorie B  łapie mnie poolicja  (oczywiście kierowca jest bez kursu na kombajn) co policja może mi zrobic ??

Może kazać dmuchnąć Ci w alkomat, sprawdzić czy wszystkie światełka na choince świecą, możliwe że i gaśnicę i cz portret prezydenta RP masz równo zawieszony. Jeśli wszystko jest O.K. to jak są grzeczni to mogą Cię jeszcze pocałować w 4 litery i życzyć szerokiej drogi.
Uprawnienia na kombajn nie są prawem jazdy, do ich zrobienia nie było potrzebne posiadanie żadnej kategorii prawa jazdy, a żeby poruszać się tym "maluszkiem" po drogach publicznych powinieneś mieć B lub wyższe lub T.

55

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

aha czyli nie jest potrzebny ten kurs zeby jezdzic kombajnem po drogach??

56

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

no i gra i buczy a co do gaśnic to na kombajnie powinno byc min 18kg proszku gaśniczego  z tym zdjęciem to przesada  no bez obrazy ale nie bede oszpecał kombajnu portretami big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

57

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

majac kategorie C trzeba uprawnienia??

posiadacz jedynego fortschritta w wiosce                                                                                                                     gg    3152125

58

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

Żeby kosić trzeba uprawnienia, żeby jeździć po drogach publicznych nie trzeba uprawnień, za to trzeba mieć prawo jazdy kat. B lub C lub T.

59

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

no ale swistek z uprawnieniami by sie tez przydał

posiadacz jedynego fortschritta w wiosce                                                                                                                     gg    3152125

60

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

moze w przysłym roku cos sie pomysli narazie to trzeba wyciagnac forszaja z boksu:uuuu: troche bedzie trzeba pogrzebac

posiadacz jedynego fortschritta w wiosce                                                                                                                     gg    3152125