Temat: Aktualne ceny CIągnika Fortschritt ZT 323 A

Witam Chłopcy Co Myślicie O aktualnych Cenach Ciągników Fortschritt Zt 323 A... Są Dosyć Niskie Nie Sądzicie???:hmmm:

GG 16238418

2

Odp: Aktualne ceny CIągnika Fortschritt ZT 323 A

zaiste ceny spadły
ja mojego parę miesięcy temu kupiłem za 14 miał być za 16
albo się mylę ale ceny spadły wszelakiego rodzaju żelaztwa rolniczego tylko jakoś pokosówki i gnojary się trzymają... kr*a i tak mnie nie stać :stu:

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

3

Odp: Aktualne ceny CIągnika Fortschritt ZT 323 A

Moim zdanie przyczyną spadku cen maszyn rolniczych jest Ten Chol.....ny  Kryzys:(:(:(:( Idlatego ceny idą w dół bo dorabiający się rolnicy nie mają zbytnio kasy na takie inwestycje sad:(:(:(

GG 16238418

4

Odp: Aktualne ceny CIągnika Fortschritt ZT 323 A

moim zdaniem ceny traktorów fortschritt i np.kombajnów są takie dlatego że to są złomy.Wszystkie te maszyny są przechodzone jak jedziesz takim kombajnem kosic to niewiesz czy do domu wrócisz na kołach i już tego nie produkują nawet niema tego kraju

Typ traktora-zt323a

5

Odp: Aktualne ceny CIągnika Fortschritt ZT 323 A

Wiele jest maszyn, których już nie produkują, a jednak nikt raczej "złomy" o nich nie mówi :hmmm: weźmy chociaż takiego ursusa 360, też go nie produkują i też już tego kraju nie ma...
Piotrek - tylko nie złomy na nasze poczciwe forszaje!!! to już bizon jest większym złomem.

tel: 605107385  czynny non stop
ZT 323 A 89`
E 512 77`
B 200/5 83`
Brakuje mi Trabanta   http://img77.imageshack.us/img77/6011/fzt303nb5.gifhttp://img519.imageshack.us/img519/7425/cccp.jpghttp://img148.imageshack.us/img148/4215/trolex.jpg

6

Odp: Aktualne ceny CIągnika Fortschritt ZT 323 A

złom wpolu stoi  a co złomem niejest to sie porusza  A z satelity dobrze widać kto wygrywa DDR czy PRL

7

Odp: Aktualne ceny CIągnika Fortschritt ZT 323 A

bez urazy to jest tylko moje zdanie i podejrzewam,że większośc by się zgodziła,że te maszyny to już przeżytek a ponoc kombajny fortschritt to duży niewypał psują się itd.na pewno każdy z tego forum zamienił by swojego forszaja np.na jakiegoś z tej epoki,pozdrawiam

Typ traktora-zt323a

8

Odp: Aktualne ceny CIągnika Fortschritt ZT 323 A

Piotrek  a tak prawde mówiac co ty posiadasz ciągnik forszaja ? kombajn forszaja?   powiedz   bo tak bez urazy i dla ciebie jak jestes na tym forum to czemu sobie tego zloma kupileś a nie jakiegos fendta??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

9

Odp: Aktualne ceny CIągnika Fortschritt ZT 323 A

Panowie jesli chodzi oceny  starych maszyn to wszystkie są wyjątkowo tanie i będą jeszcze tańsze za kilka lat to wszystko co dzisiaj  ma jeszcze jakąś wartosć trafi pod palnik i na złom prztczyną tego jest to że z całej europy zwozi się do polski a z polski tego już sie nigdzie nie wywozi bo nawet za wschodnią granicą  np na białorusi zapierd....... same nowe  claasy.Tak że sie nie zdziwcie bo za jakiś czs te nasze piękne kombajny nieważne jakiej marki i z jakiego kraju pochodzą jesli są z  lat 80 czy 90 to trafią tylko w jedno miejsce czyli złom.  Ponieważ u nas rynek jest tak  zawalony  a ciągle są zwożone nowsze roczniki  mieszkam blisko autostrady a4 to widze  .To jest przyczyna niskich cen a nie to że któryś lepszy a któryś gorszy  bo stare to wszystkie do  dupy  wiem bo miałem claasa .pzdrawiam

10

Odp: Aktualne ceny CIągnika Fortschritt ZT 323 A

Piotrek napisał/a:

a ponoc kombajny fortschritt to duży niewypał psują się itd

Jak mnie wkurza takie głupie gadanie - "ponoć"! Nie masz pojęcia, własnego doświadczenia, to nie powtarzaj pierdół zasłyszanych pod sklepem od popegeerowskich pijaczków, czy innych typów, którzy też nie mają pojęcia :stu:
Kłania się odwieczne powiedzenie - "jak dbasz, tak masz". Koniec!

tel: 605107385  czynny non stop
ZT 323 A 89`
E 512 77`
B 200/5 83`
Brakuje mi Trabanta   http://img77.imageshack.us/img77/6011/fzt303nb5.gifhttp://img519.imageshack.us/img519/7425/cccp.jpghttp://img148.imageshack.us/img148/4215/trolex.jpg

11

Odp: Aktualne ceny CIągnika Fortschritt ZT 323 A

Pochwalam wypowiedz Taty jak dbasz tak masz my praktycznie zamknęliśmy zeszłoroczne żniwa kosztem 900 zł a koszę sporo jedyna awaria, jaka mi wyskoczyła to wymiana kół wentylatora tych od ustawienia prędkości. A kosiłem czasami od 10 do 24:00 aż się sąsiedzi dziwili jak to chodzi.

12

Odp: Aktualne ceny CIągnika Fortschritt ZT 323 A

Co do cen 303 pojechal w Bieszczady za 8 tys. myślę ze dobra cena tym bardzie że miał kiepskie opony z tyłu zamieniłem z kombajnem.

13

Odp: Aktualne ceny CIągnika Fortschritt ZT 323 A

Jak dbasz tak amsz popeiram tate bo ja mam 303 w stranie uwazam ze bardzo wysmienitym odnowiony na tip-top i nie mowicie mi ze to złom bo wyjde z siebie i stane obok;D
A co do cen to mysle ze za 323 mało wołaja bo powinni tyle co za 60 tki bo 323 sa nawet i lepsze od 60-tki;D
Ale to tylko takie moje porownanie;D

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

14

Odp: Aktualne ceny CIągnika Fortschritt ZT 323 A

wojtas mam 323 kupiłem go bo myślałem,że to dobre traktory a tak naprawdę to ciężko się tym jeżdzi i ile to w ogóle pali jak smok,jak bym miał kase to na pewno bym kupił coś innego właśnie np.fendta,

Typ traktora-zt323a

15

Odp: Aktualne ceny CIągnika Fortschritt ZT 323 A

a i jeszcze jedno taki remont jak zrobił DamianBorek to jest coś a nie jak ktoś opieprzy jakąś farbą maske itd.i mówi,że ma dobry traktor.Maszyna po takim remoncie na pewno nie jest złomem ale ilu jest maniaków,że się tak spuszcza nad takimi maszynami.Bez urazy dla nikogo oczywiście.

Typ traktora-zt323a

16

Odp: Aktualne ceny CIągnika Fortschritt ZT 323 A

Dzieki kolego;D
w sumie to racja z tym "mazaniem" ciagnikow;D

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

17

Odp: Aktualne ceny CIągnika Fortschritt ZT 323 A

Piotrek napisał/a:

wojtas mam 323 kupiłem go bo myślałem,że to dobre traktory a tak naprawdę to ciężko się tym jeżdzi i ile to w ogóle pali jak smok,jak bym miał kase to na pewno bym kupił coś innego właśnie np.fendta,

Togo sprzedaj i kup 60 a potem zimą pojedziesz po drzewo i dupa zimna a pali faktycznie dużo kup 80 zaczep pług a potem to samo zrób 323 i sam zobaczysz.Jak sam mówisz bez urazy kolego.

18

Odp: Aktualne ceny CIągnika Fortschritt ZT 323 A

miałem  80-tke   raz wolna dwa paliła w orce  nie kłamiąc w granichach 18l ciągnełem 4 skiby grudziądza i wiecznie duszno jej było    klasa ziemi 3  gdzie niegdzie gliny jak jasna cholera  ale  trudno  z agregatem 3,3m latała na 2  paliła ok 10l na uprawie  kupiłem forszaja pali przy orce jakies 14l   ciąga  5 grudziądza i nie ma ciezko po drodze zapierda...   ciąga agregat prawie 5m i dalej mu malo   ha uprawiam jakies 20-30min  z palcem w dupie    i ubytek ropy dużo mniejszy niz przy  osiemdziesiątce fakt to nie jest ciągnik marzeń ale gdyby mnie było stac na cos innego to pewnikiem bym tez miał fendta ,case lub NH aale sorki mieszkamy w polsce i tu KACZORY i spólka nie dadza rolnikowi godnie pożyc   i żeby było go stac na pozadną maszyne  wiec  jak chcesz to zamień sie z kimś za sześdziesiątke i dlaej  nia rub  bo co tu dużo gadac

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

19

Odp: Aktualne ceny CIągnika Fortschritt ZT 323 A

Piotrek ja mam  C 360  83 r kabina wyciszona blachą nawet odrzutowca w niej nie usłyszysz klima w zimie chłodzi nawet do  -20  troche mi będzie żal ale moge się z Tobą zamienić bo lubie ludzi uszczęśliwiać

20

Odp: Aktualne ceny CIągnika Fortschritt ZT 323 A

koledzy jak będziecie wiedzieli ile kosztują części do tych wspaniałych zachodów to docenicie forsza