21

Odp: Aktualne ceny CIągnika Fortschritt ZT 323 A

Piotrek napisał/a:

wojtas mam 323 kupiłem go bo myślałem,że to dobre traktory a tak naprawdę to ciężko się tym jeżdzi i ile to w ogóle pali jak smok,jak bym miał kase to na pewno bym kupił coś innego właśnie np.fendta,

Jak byś miał kase, to byś się nie liczył z paliwem, a myślisz że co, że fendt na powietrze tylko jeździ? Jeśli kogoś stać na fendta, to musi go być też stać na paliwo, serwis i naprawy, bo jak ci w fendzie pierdyknie skrzynia, to dwa forszaje nie starczą na remont :wow:
"Gdybym był bogaty..." :nie_wiem: smile

tel: 605107385  czynny non stop
ZT 323 A 89`
E 512 77`
B 200/5 83`
Brakuje mi Trabanta   http://img77.imageshack.us/img77/6011/fzt303nb5.gifhttp://img519.imageshack.us/img519/7425/cccp.jpghttp://img148.imageshack.us/img148/4215/trolex.jpg

22

Odp: Aktualne ceny CIągnika Fortschritt ZT 323 A

przykład FENDT 310 SL rok1989 tryb drugiego biegu 1480 zł pierścionek synchronizatora 300 zł przesuwka kompletna 700 zł plus robocizna około 1500zł   podoba się koledzy wycena???

23

Odp: Aktualne ceny CIągnika Fortschritt ZT 323 A

U nas w okolicy facet miał firmę która robiła usługi wywóz szamba itp miał do tej roboty forsza dużą beczka dużą  przyczepę narzekał na fortschritta mówił że to złom wojny mały skręt postanowił kupić fenda niby mało używany i się dopiero mu fend pokazał co co to naprawy najpierw przedni napęd koszt naprawy 3.500 tys później skrzynia bardzo szybko przeprosił fortschritta i mówił że jak mu napęd się zepsuł to za 150 zł plus koszt naprawy tak więc panowie nowe nie znaczy dobre a stary forsz ale jary my akurat go chwalimy nie są takie źle ciągniki i wcale dużo nie spalają

24

Odp: Aktualne ceny CIągnika Fortschritt ZT 323 A

Bolek 46 rozbawiłeś mnie z ta kabina!!
Chyba masz tam zamiast szyb wyciszona blache skoro nie słychac odrzutowca;D
Hahahahaha!!
Dobry bajer nie jest zły, a ja wam powiem ze mam 303 i 60-tke i na prawde lepiej chodzi 303 bo ma zapas mocy pali cos tyle co 60-tka no moze troche wiecej, a duzo duzo duzo wiecej obi roboty;D

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

25

Odp: Aktualne ceny CIągnika Fortschritt ZT 323 A

To nie prawda że do polski już tylko sam szmelc jedzie, a Białorusini już samymi nowymi claas-ami koszą, ten kto to napisał nie był nigdy w życiu za granicą tą zachodnią i wschodnią.Francuzi i Niemcy w swoich gospodarstwach posiadają zawsze jeden nowy ciągnik taki do 10-ciu lat,a reszta to stare wytyrane ciągniki .Bardzo się zadłużają kupójąc ten nowy ciągnik ponieważ chcąc wziąść dopłatę do produkcji mószą zrobić tą produkcję i nie mogą sobie pozwolić na awarię,na zachodzie nie ma ściemniania ,ani markowania pracy. Nam udają że płacą dopłaty ,a my udajemy że uprawiamy rolę. Jesteśmy udawaczami i nasz kraj jest dość udany. A teraz wschód Ukraina ,u nas w maju rzepak kwitnie pięknie na polach ,a wystarczy przejechać wschodnią granicę, a tam się jego nie uświadczy. Ponieważ to jest roślina bardzo koszto chłonna, kto sieje to wie. Rosjanie na Polskę mówią AGROSTRANA to coś o tym świadczy. Byliśmy około 50 lat zniewoleni i troszkę potrwa zanim dogonimy zachód ,już nie dużo nam brakuje.A nowymi maszynami też będziemy pracować troszkę cierpliwości.

26

Odp: Aktualne ceny CIągnika Fortschritt ZT 323 A

każdy ma racje na swój sposób,no to panowie chce ktoś kupic ode mnie 323?Zamiana raczej nie wchodzi w grę bo takiego traktora za jakąś zdezelowaną 60 nie oddam.Myślę,że cena nie wysoka 10000zł.

Typ traktora-zt323a

27

Odp: Aktualne ceny CIągnika Fortschritt ZT 323 A

dokładnie w niemczech sa nowe ale równiez i stare ciągniki  typu hanomag mackromilk czy jak mu sie tam zwie jak bede  teraz w niemczech to porobie fotki    co do białorusi i  śasiadów za wschodniej granicy to   oni uwielbaija forszaje 517 itp z potęznymi hederami im wiekszy tym lepszy   owszem claasy sie trafiją ale juz zamiast classa lub casa, JD to wola  te Fiaty czy jak sie one tam zwią    wiem cos o tym bo gadałem na ten temat z kolesiem co transportóje maszyyny rolnicze na wschód z zachodu itp    w kazdym razie za  517 przepadają smiletongue

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

28

Odp: Aktualne ceny CIągnika Fortschritt ZT 323 A

Maksx   Pisaliśmy tu o niskich cenach używanych maszyn i opisałem jakie są przyczyny , po prostu tych maszyn jest za dużo , a ja mieszkam prawie na zachodzie granice mam na rzut kamieniem a przez okno widzę autostradę A4 .Ciągle jadą transporty z kombajnami i innym sprzętem ,nigdy nie widziałem żeby jechał w odwrotnym kierunku. To co oni do cholery cepem młócą jak na nowe ich nie stać . A to że kupują na kredyt to chyba ich stać ten kredyt spłacać. My też kupujemy ale tylko wyjątki. A maszyny używane kupujemy coraz to młodsze roczniki dla tego te starsze są tak tanie i coraz częściej trafiają na złom.Ja nic nie widzę złego że taki proces następuje, bo te kombajny z lat 70 wykonały u nas dobrą robotę i nie musieliśmy całą wioską latać za popegeerowskim bizonem. A ty wyjeżdżasz z takim tekstem jakbym chciał kogoś obrazić. Jak uważasz że te starocie nie jechały tylko do Polski to proszę o przykłady . Jeżeli chodzi o Ukrainę i Białoruś to ja o kombajnach a ty o rzepaku . A z tym uprawianiem roli jak sam udajesz i jesteś tak zwanym udawaczem ,to nie myśl że wszyscy rolnicy w Polsce tak robią . Bo większość ciężko haruje żeby te złomy zamienić na nowsze .

29

Odp: Aktualne ceny CIągnika Fortschritt ZT 323 A

bolek46 ,dałeś swojej pszenicy 120kg czystego azotu w tym roku? bo ja nie dałem więc udaję że produkuję skoro Ty dałeś no to nie udajesz no i jesteś bardzo bogatym człowiekiem . 540pln dopłaty do hektara w Polsce starcza tylko na pełną dawkę azotu na pszenicę, a pszenica lubi P i K też dałeś pełne dawki?

30

Odp: Aktualne ceny CIągnika Fortschritt ZT 323 A

hmm nie kłuccie sie bo poco kazdy ma własne zdanie o produkowaniu i sam uwaza czy jest rolnikiem czy nie jest tak czy siak produkójemy czy sie komus podoba czy nie czy ktoś dał  azot potas czy co tam innego czy nic nie dał to poprostu niczyja wina    tylko wina rządu naszego kochaniego bo gdyby oni mysleli i  chcieli cos zrobic dla innych  a nie tylko dla wałsnej kieszenie to byśmy dawali tyle co trzeba  tak wiec moim zdaniem zbedna kłutnia o tym czy ktoś dał czy nie dał

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

31

Odp: Aktualne ceny CIągnika Fortschritt ZT 323 A

donald nam da roll

32

Odp: Aktualne ceny CIągnika Fortschritt ZT 323 A

chyba wieksze podatki do zapłacenia neutral

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

33

Odp: Aktualne ceny CIągnika Fortschritt ZT 323 A

i kolejną agencję kontrolującą rolnika

34

Odp: Aktualne ceny CIągnika Fortschritt ZT 323 A

i pare innych fajnych wynalazków za które my bedizemy palcili :[ ten kraj jest chory  ale wszedzie dobrze gdzie nas nie ma

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

35

Odp: Aktualne ceny CIągnika Fortschritt ZT 323 A

maksx ja na swoją pszenice dałem 300 kg saletry i 200 kg polifoski 8 to policz ile to będzie a  bogaty to jestem bo mam psa żonę i dwoje dzieci  Możemy zmienić temat nie tylko o żelastwie maże coś o kobietach która lepsza  w gospodarstwie stara czy młoda bo ja mam na to swój pogląd jak łykniecie temat to sie z wami podziele

36

Odp: Aktualne ceny CIągnika Fortschritt ZT 323 A

Piotrek, jakbym miał zupełnie wolne dziesięć tysięcy - kupił bym od Ciebie 323 i dał w prezencie mojemu serdecznemu przyjacielowi.
Twój forszaj pewnie wart jest dużo więcej, mój przyjaciel wart jest droższego prezentu, a ja skoro nie mam na nic czasu, to chociaż powinienem mieć te pieniądze. Nic tu nie gra. To chyba syndrom krótkiej kołdry.
Odnosi się on też, do dyskusji o wysokości nakładów na środki produkcji.

37

Odp: Aktualne ceny CIągnika Fortschritt ZT 323 A

piotrek  pokaz zdjęcia tego twojego nieszczęsnego forszaja??:D może się na niego bym skusił tylko swojego bym musiał pchnmąc za te same pieniądze

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

38

Odp: Aktualne ceny CIągnika Fortschritt ZT 323 A

No za 323 jak jest w takim nawet nawet stanie to daje Ci nawet 1tys wiecej;D

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

39

Odp: Aktualne ceny CIągnika Fortschritt ZT 323 A

http://www.allegro.pl/item650210122_for … ursus.html             Ten nie jest tani.

40

Odp: Aktualne ceny CIągnika Fortschritt ZT 323 A

ja pier...facet chyba na łeb z dziesiątego piętra spadł 32 tyś za 323,jak bym miał 32000zł to nawet bym sobie dupy nie zawracał tym traktorem

Typ traktora-zt323a