21

Odp: NEW HOLLAND CX 64(kto tym jezdził?)

wielka bestia tongue  tak czy siak  bezawaryjnych zniw rzycze

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

22

Odp: NEW HOLLAND CX 64(kto tym jezdził?)

Nie dziękuje mamy do skoszenia na 7 kombajnów ok 4 tys ha plus usługi

23

Odp: NEW HOLLAND CX 64(kto tym jezdził?)

No i po żniwach,kosiliśmy jeszcze do poniedziałku łubin.Dwa i pół miesiąca w kombajnie a w przerwach orki i talerzowanie.Skosiłem tym New Hollandem 700 ha.Clasy Megi wysiadały przy nas,słabsze mają sieczkarnie i wogóle mniejszy przerób.Dziennie kosiłem 20-30 ha,takich żniw jeszcze nie doświadczyłem.Robiliśmy kombajnami trasy nawet po 100 km, kosiliśmy aż pod puckiem morze widziałem z kombajnu.Awarii też trochę było,taka poważna to zapaliło mi się łożysko oporowe na napinaczu pasa od młocarni szczęście,że gaśnica zadziałała bo bym się chyba spalił

24

Odp: NEW HOLLAND CX 64(kto tym jezdził?)

ja tez po żniwach łubinowych tylko gdzie go sprzedać możne masz namiar na firmę która kupuje

25

Odp: NEW HOLLAND CX 64(kto tym jezdził?)

mój wujek pracuje w New hollandzie w Płocku  spytam sie jego o  instrukcje

Sprzedam U-4514

26

Odp: NEW HOLLAND CX 64(kto tym jezdził?)

Jeśli chcesz sprzedać łubin a masz go na cały transport to w firmie gdzie pracuje przyjmują też łubin nie wiem jaka cena.Jeśli chcesz to dam ci namiary i dowiesz się co do ceny i transportu.Wogóle skupujemy wszystkie zboża z całej polski.

27

Odp: NEW HOLLAND CX 64(kto tym jezdził?)

Witam w jakich ilościach bierzecie te zboża i w jakich cenach ja mam na sprzedanie 10ton żyta i 2 tony owsa

28

Odp: NEW HOLLAND CX 64(kto tym jezdził?)

Daj jak możesz namiar

29

Odp: NEW HOLLAND CX 64(kto tym jezdził?)

http://www.zumi.pl/297440,Ulenberg._Mir … firma.html     
tutaj masz namiary na firmę tam dadzą ci dalej numer tel. do szefa lub kogoś kto zajmuje się skupem zbóż

30

Odp: NEW HOLLAND CX 64(kto tym jezdził?)

lukasz565- taką ilość zboża musiałbyś sam przywiezść musiałbyś mieć najmniej 30 ton na jeden transport.Zyto chyba jest po 200 albo i taniej.Wiem że gorzelnia koło Lęborka skupuje po 220