Temat: Szkody Wyrządzone przez Ostatnie Burze :(:(:(:(

Cześć Chłopcy ten  Post założyłem po to żebyście Napisali o szkodach wyrządzonych w waszych Rejonach przez Ostatnie Częste Burze ...:(:(:(:(

GG 16238418

2

Odp: Szkody Wyrządzone przez Ostatnie Burze :(:(:(:(

u mnie troszke pszenica leży a tak to może byc ale pogogda fatalna sad

3

Odp: Szkody Wyrządzone przez Ostatnie Burze :(:(:(:(

u mnie pogoda nie narozrabiała jak narazie  tylko ta mszyca cholerna w pszeenicy niedało wczesniej prysnąc bo co dnia leje  disiaj miedzy burzami udało mi sie dokarmić france po dwóch  ggodzinach leżała wszystka na ziemi  a z ciagnika nazgarniałem całe wiadro tego gówna tyle tego było na kłosach a jak u was

4

Odp: Szkody Wyrządzone przez Ostatnie Burze :(:(:(:(

U mnie zboża stoją tylko co dzień leje łąk nie można kosić oby się to skończyło i nie robiło już więcej szkód na polach

5

Odp: Szkody Wyrządzone przez Ostatnie Burze :(:(:(:(

u mnie jeczmiona i rzepaki   zmieszane do samej ziemi   o rzepak sie nie martwie tylko o jęczmien bo jak  dalej bedize padalo to zgnije neutral  do do okolicznych rzek to masakre robia z racji że mieszkam stosunkowo blisko czech  i tam tez pada  wiec obudzili sie i ze swoich zbiorników retencyjnych spuszczają wode    więc i u nas zie obudzili zaczeli spuszczac wode z okolicznych zalewów (dobromierz. zagóże)  i wioski  co sa nad rzekami zalane  neutral   masakra  i własnie zaczyna  sie impreza na podwórku ciekawe co do rana  bedize padało deszcz,grad czy co tam jeszcze ??:|

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

6

Odp: Szkody Wyrządzone przez Ostatnie Burze :(:(:(:(

Wojtas sąsiedzie(50km)  umnie we wtorek można było robić spływ kajakowy... a dziś(czwartek) przed 21.00 robiło się grożnie ale jakoś spokojnie przeszło.

7

Odp: Szkody Wyrządzone przez Ostatnie Burze :(:(:(:(

diablo-31 to gdzie mieszkasz big_smiletongue może keidyś wpadnem przejazdem

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

8

Odp: Szkody Wyrządzone przez Ostatnie Burze :(:(:(:(

Ja u siebie skosiłem 2 hektary łąki na siano i ta trawa to chyba zgnije bo dzień w dzień leje deszcz. Zboża to od tego deszczu zaczynają się wykładać najbardziej żyto, gryka nic nie chce rosnąć stoi w miejscu bo zimno.

9 Ostatnio edytowany przez diablo-31 (2014-02-06 21:31:24)

Odp: Szkody Wyrządzone przez Ostatnie Burze :(:(:(:(

a zapraszam zapraszam. gm. Kondratowice  jak już będziesz to mam dla gości świetną księżycówke...

10 Ostatnio edytowany przez wojtas (2009-06-27 16:08:41)

Odp: Szkody Wyrządzone przez Ostatnie Burze :(:(:(:(

kurde  niedawno jechałem przez twoją wioske big_smiletongue
a swoja drogą  ciekawe co tam u Piotrfire słychac on tam mieszka blisko mietkowa  i wogóle czy go tam nie zalało ?:rolleyes:

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile