21

Odp: Mój 323+tur od john deer.

w 323 akurat szybkozłączy nie używam do niczego bo chodzi tylko z agregatem uprawowym i pługiem. resztę robię 60-tką i zt300

22

Odp: Mój 323+tur od john deer.

Ja w Torpedo mam 3 sekcje pod 2wajchy oryginalnego rozdzielacza. przy turze są zawory, zamykam zawory, mogę używać w pełni gniazd z tyły

23

Odp: Mój 323+tur od john deer.

Krzychu zwróć uwagę na przepływ w tym rozdzielaczu -40 l/minutę a pompa w forszaju daje 50 l/min pompa z kamaza też pewnie ma dość dużą wydajność.

24

Odp: Mój 323+tur od john deer.

Zrób spływ oleju swobodny. A najlepiej to możesz zrobić smarowanie od góry na skrzynię czy tam co Jak miał zrobione jeden Kolega nasz w ZT300/303 i gdzieś to na forum jest. Najlepiej mieć dzoja na 3 sekcje. O wiele lepiej. I Podstawa to dobry roździelacz

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

25

Odp: Mój 323+tur od john deer.

mam też rozdzielacz i pompę od kombajnu Vistula ale nie wiem czy to by zdało egzamin.

26

Odp: Mój 323+tur od john deer.

Rozdzielacz z Vistuli jest jednostronnego działania.

27

Odp: Mój 323+tur od john deer.

grześ67 napisał/a:

Krzychu zwróć uwagę na przepływ w tym rozdzielaczu -40 l/minutę a pompa w forszaju daje 50 l/min pompa z kamaza też pewnie ma dość dużą wydajność.

Obieg rozdzielacza w Forschu ma 40l/minutę, a dodatkowy steruący, nie idący na odbiorniki - 10l/minutę. Tak pisze na tabliczce na pompie, więc rozdzielacz pasuje.

A co do mocowania ramy tura do ramy ciągnika, to można tak jak @rolnik@, przykręcić 8mioma śrubami do ramy traktora, jest to opisane w wątku: Czy ma ktoś w 323A tura przez dadam.

No a rozdzielacz faktycznie warto zapiąć na powrocie, nigdy nie wiadomo, co się przyda, a i mniej zakrętów dla oliwy wink

28

Odp: Mój 323+tur od john deer.

Witam,krzychu jak byś chciał i już był pewien robienia tura to zapraszam do mnie obejrzeć sobie...jak mocowanie itd.daleko nie masz bo 25 km....tylko info wcześniej i zapraszam smile
A i jesli chodzi o zasilenie olejem to ja ci proponuje tak jak chciałeś na początku,czyli osobna pompa na wom....ja mam pod oryginalną ale będe to przerabiał bo troche wolno tur chodzi...a wiadomo ekonomia się liczy.

http://iv.pl/images/28787378765493351481.gif

29

Odp: Mój 323+tur od john deer.

A nie lepiej  pompę zamontować  gdzieś indziej ? Np. przy silniku .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

30

Odp: Mój 323+tur od john deer.

tylko jak ? mój 323 ma pompę na taki kołnierz do koła wału korbowego silnika przykręconą i nie ma tam wolnego koła żeby założyć drugą pompę

31

Odp: Mój 323+tur od john deer.

Krzychu koło pasowe ma na tyle miejsca że można spokojnie wytoczyć na jeden pasek tylko czy jeden nie będzie za mało

32

Odp: Mój 323+tur od john deer.

no właśnie nie da rady na jeden pasek pompa to pompa... a znów roboty od cholery żeby to koło zdemontować

33

Odp: Mój 323+tur od john deer.

samo wyciągnięcie napędu to połowa sukcesu,bo zostaje jeszcze problem załączania pompy..

http://iv.pl/images/28787378765493351481.gif