801

Odp: GG FORUMOWE

a co kielbasę przypaliłeś lol

802

Odp: GG FORUMOWE

Ja jutro ulepię
Kichy wypychałem wczoraj dziś były wędzone
"Polska wieś 2013"  łopatka, boczek, słonina do kiełbasy z TESCO smile
Chyba dobra wyszła.....

Najlepszego Panowie.

803

Odp: GG FORUMOWE

Najlepszego wszystkim.Niech was żony i dziewczyny nie zapmną przy jajkach ucałować smile

804

Odp: GG FORUMOWE

Zdrowych rodzinnych Świąt.

805

Odp: GG FORUMOWE

Zdrowych i ciepłych mimo wszystko wink

806 Ostatnio edytowany przez bamreras (2013-03-30 10:48:02)

Odp: GG FORUMOWE

Dziś rano.
Idę, patrze i nie wierze. Lis popiernicza w stronę moich zabudowań. Myślę sobie nie odpuszczę tym razem. Wziąłem więc widły i zaczaiłem się za rogiem. I tak spoglądam. Podszedł bliżej. Patrze na niego a on takie intensywnie czerwone futerko ma. Myślę sobie mutanat jakiś. I do tego kica jak zajc... Miałem już się machnąć na niego, wyskakuje zza rogu i widły rozpędzam, a ten krzyczy nierób tego bo ci kutfa koszyczka nie zostawię. Zdziwiony zerkam na niego a to kurde zając w stroju mikołaja koszyczki roznosi. Zimno mu się zrobiło więc pożyczył od mikołaja futerko:) ...


Zdrowych i wesołych świąt Koledzy.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

807

Odp: GG FORUMOWE

bamreras hehehe dobre to big_smile masz + wink

808

Odp: GG FORUMOWE

Wszystkim uczestnikm forum udanych Świą Wielkanocnych  w aurze zimowej  zyczy  Traktor.

809

Odp: GG FORUMOWE

Pisanki na choince,bałwan z uszami ulepiony,znaczy że czas świętować. Wesołych świąt dla wszystkich i miękkich śnieżek na dyngusa.

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

810

Odp: GG FORUMOWE

Panowie Wesołych i pogodnych Świąt Wielkanocnych:)



W jakich firmach się zaopatrujecie w środki ochrony roślin? chodzi o to żeby nie były przemrożone

811

Odp: GG FORUMOWE

Mi też traktor życzył wszystkiego dobrego bo mu baterie doładowałem i posprzątałem na święta smile Wszystkiego dobrego Koledzy i wiosny życzę.

812

Odp: GG FORUMOWE

Wszystkiego dobrego zdrowych i pogodnych świąt , żeby śnieg w dyngusa był tylko prima-aprylisem.

mdw

813

Odp: GG FORUMOWE

Smacznego Jajka smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

814

Odp: GG FORUMOWE

Naturze wbrew, życzę wszystkim, pogody ducha.

815

Odp: GG FORUMOWE

nie żebym się czepiał czy coś ale po prostu tak mnie to ciekawi czemu jak ktoś da mi plusa to zaraz mam minusa... Byłbym wdzięczny jeśli ten ktoś by mi chociaż na pw napisał za co jest ten minus bo się zastanawiam komu i czym zawiniłem ??

816

Odp: GG FORUMOWE

Krzychu  - tęz postulowałem  by to było jawne  tęż nidawno dostawałem minusy  i sam nie wiem za co?- wg mnie to powinno być tak  jak i z + daję CI  za to  a - za to ?

817

Odp: GG FORUMOWE

Ktoś się uparł na Krzycha . Łaskawy panie podaj przyczynę owegosz dodawania minusów . Ponieważ jestem strasznie ciekaw czym owy kolega zawinił . Może i ja się chociaż w części dowiem czy i ja zawinił .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

818

Odp: GG FORUMOWE

To się nazywa równowaga w przyrodzie smile

E 516 na części
Telefon 695 076 269

819

Odp: GG FORUMOWE

Zauważyłem to od dawna..... Może to jakiś błąd wyskakuje i nabija?

820

Odp: GG FORUMOWE

specjalnie mi to nie przeszkadza ale chciałbym wiedzieć za co dostaje te minusy jaki jest tego powód ? niech ktoś ma choć tyle odwagi mi powiedzieć za co to...