Temat: zaworek zwrotny paliwowy

Panowie potrzebuje pomocy, poszukuje zaworku zwrotnego z możliwością regulacji ciśnienia otwarcia w zakresie 1-3bar do paliwa, siedziałem kilka godzin na necie, ale nie znalazłem niczego sensownego. Może macie jakieś pomysły skąd mógłbym sobie taki zaworek wziąć i wpiąć w wężyk paliwowy w astrze 2 ? Z góry dziękuje za sugestie smile

2

Odp: zaworek zwrotny paliwowy

A po co to?

3

Odp: zaworek zwrotny paliwowy

Zaworek zwrotny ok ale z regulacją po jaki grzyb.

4

Odp: zaworek zwrotny paliwowy

chodzi mi o to zeby wyregulowac cisnienie otwarcia zaworku , powiedzmy zwykly zaworek zaczyna "przepuszczac" od cisnienia 0.15 bar a ja chce zeby otworzyl mi sie przy cisnieniu 1-2 bara, chce sobie zamontowac do astry2 bo mi cisnienie schodzi z pompy

5 Ostatnio edytowany przez scoda19 (2013-04-21 13:29:59)

Odp: zaworek zwrotny paliwowy

Jak pompa ma nieszczelności to nie w każdym przypadku to pomoże.A ta pompa ma zawór odcinający może lepiej jego wymienić.

6

Odp: zaworek zwrotny paliwowy

wiem ze to moze nie pomoc na 100%, pompa miala zawor odcinajacy do czasu remontu smile zatarl sie tloczek i w czasie wymiany u mechanika , jago pracownik ukrecil gwint w obudowie, jakos to jest poskladane ,dziala ale jak postawie samochod na wzniesieniu przodem do gory to zapowietrza sie uklad, moze zle kombinuje ale chcialbym wsadzic tam zaworek o parametrach otwarcia zblizonych do fabrycznych i wtedy zobaczyc jak sie zachowa samochod