901 Ostatnio edytowany przez PiotrK (2013-05-01 22:13:16)

Odp: GG FORUMOWE

Już od kilku lat, kościół konsekwentnie przejmuje święto 1 Maja (podobnie zresztą jak wiele innych). Szkoda, że ludziska mu na to pozwalają, bo to takie porządne, pracowite i świeckie święto było...

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

902

Odp: GG FORUMOWE

Krzychu ty za tą swoją dwulicowość poglądów kiedyś staniesz przed komisją śledczą,strzeż się Maciarewicza

903

Odp: GG FORUMOWE

nie mam dwulicowych poglądów po prostu pójdę stanę przy ołtarzu z pocztem sztandarowym i to wszystko... nie modlę się nie żegnam nie klękam komunii nie przyjmuję i nie spowiadam się...

904

Odp: GG FORUMOWE

Nie bardzo jest się czym chwalić.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

905

Odp: GG FORUMOWE

Krzychu ale z Ciebie służbista nawet  na Floriana ?

906

Odp: GG FORUMOWE

służbista nie służbista stojąc ze sztandarem mam tylko stać.

907

Odp: GG FORUMOWE

Mimo wszystko jesteś  zdyscyplinowanym strażakiem !

908

Odp: GG FORUMOWE

krzychu napisał/a:

nie mam dwulicowych poglądów po prostu pójdę stanę przy ołtarzu z pocztem sztandarowym i to wszystko... nie modlę się nie żegnam nie klękam komunii nie przyjmuję i nie spowiadam się...

Zapomniałeś dodać że w czasie pauzy podczas trzymania warty przy grobie Pańskim chlacie wódę a to już profanacja.Zastanów się nad tyn po co tam stoisz ,czy ty faktycznie jesteś STRAż?Zadaniem prawdziwej straży ,ochrony jest bronić i chronić kogoś lub czegoś poświęcając własne życie.A ty oddał byś życie za wiarę skoro praktykujesz tak jak opisujesz.Taka "straż" to fałszywa straż.

909

Odp: GG FORUMOWE

Dobre i mocne PawełS.64

E 516 na części
Telefon 695 076 269

910

Odp: GG FORUMOWE

Być może nie wszystkim się to spodoba ale są pewne zasady i granice przyzwoitości.

911

Odp: GG FORUMOWE

Odpuście Krzychowi. On tę ceremonię traktuje jak obyczaj, nie akt wiary. Jest w grupie, chcąc w niej być, musi szanować decyzje większości. Większość uznała że trzeba być w kościele, więc Krzychu jest. Nie jako ofiara, powolne cielę. Sam mówi, jestem ale nie uczestniczę. Moja sprawdzona metoda.
Co, żaden z Szanownych Kolegów nie używał narzędzia które nazywa się kompromis ? Żaden nigdy a nigdy ?

912

Odp: GG FORUMOWE

Sławek jestem 13 lat po ślubie więc kompromis mam opanowany do perfekcji.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

913

Odp: GG FORUMOWE

w radio słyszałem jak zaproszono jakiegoś biskupa i opowiadał o święcie 1 maja jakie to święto jest ważne i związane z chrystusem. Nie wierzyłem własnym uszom, nie długo przywłaszczą sobie ozziego osbournea.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

914

Odp: GG FORUMOWE

PawełS.64 napisał/a:

Zadaniem prawdziwej straży ,ochrony jest bronić i chronić kogoś lub czegoś poświęcając własne życie.A ty oddał byś życie za wiarę skoro praktykujesz tak jak opisujesz.Taka "straż" to fałszywa straż.

stoi bo  musi big_smile
straż  hmm to wielka ściema jak zawsze  i znów stoi bo musi
ale on jest ze straży  pożarnej  nie , więc pełni funkcję warty ,  i znów stoi bo stoi
a zadaj sobie pytanie czy ty byś odddał życie stojąc na tej strazy jak ty to nazywasz za tą wiarę ?    bo jak dla większosci jest to  wielka ściema ,
ale spokojnie bo zaraz  to będize wątek  katolicki .  bo tu o nic  innego nie chodzi ,

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

915

Odp: GG FORUMOWE

Chrzestny mojej siostry w 2000r odbębnił służbę wojskową , a teraz dostał znowu wezwanie na szkolenie 3miesięczne. Myślał że ktoś jaja sobie robi ale zaczęły się telefony i faktycznie jak się dowiedział musi iść. Wie ktoś coś może na ten temat? Miałem odroczenie bo się uczyłem, a później zrobili nie obowiązkowe... Kat A.

916

Odp: GG FORUMOWE

taka procedura, biora tak ale nie wszystkich,

mdw

917

Odp: GG FORUMOWE

Wojtas czyli po co tak zawijać z twojego punktu widzenia Krzychu robi za słupa tylko po co szargać świętości i mundur przecież wielu porządnych ludzi chodzi do Kościoła i należy do OSP.Celowo powtarzam słowa "po co"-dla srebrników czy dla flachy to na jedno wychodzi.Jeśli choidzi o dziń 1 maja  Kościół czci od wieków w tym dniu św Józefa robotnika i robotnicy czcili tego patrona gdy jeszcze o komunie nikt nie słyszał.To komuna podpinała się pod święto kościelne i wszyscy widzimy jak na tym wyszła.

918

Odp: GG FORUMOWE

Paweł  ale   niestety takie sa realia . gdyby przedstawiciele owego chrześcijaństwa byli inni a nie  jak aktualnie to każdy by tam służył  z zaszczytem  a tak to ide bo ide  i stoje jak słup  prawedę mówiac to jakieś 70% ludzi idzie do kościoła bo tak wypada by mnie ludzie zobaczyli ze idę ...  tak samo z tym  staniem i  czatowaniem ,

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

919

Odp: GG FORUMOWE

PawełS.64 ja akurat w przerwie między staniem przy grobie w wielkanoc piję tylko kawę lub herbatę bo ktoś wozem do bazy wrócić musi. Po drugie jakie szarganie munduru co ty piepszysz... A jak się pali czy jest wypadek to jak tylko jestem w domu lub pobliżu i słyszę syrenę to zawsze jadę noc czy dzień... Gadać Ci łatwo ale jak byś zajechał to pożaru lasu gdzie wiatr przenosi ogień w tępię błyskawicznym to byś się prędzej ze*rał w gacie ze strachu jak cokolwiek zrobił. Zaraz właśnie idę do tego kościoła i będę stał z dumą bo reprezentuję moją jednostkę przed narodem a nie "szargać mundur i chlać wódę" jak ty to napisałeś... jak nie wiesz jak jest w straży to się nie wypowiadaj. Wielu właśnie tak sądzi że w OSP tylko chlają ale jak się pali to takie bohatery tylko  o jezuuu o matko bosko !!! o boże o boże !!! ratujecie ratujcie!!!

920

Odp: GG FORUMOWE

a ile u ciebie płaca na godzinę za tą ochotniczą służbe??