1,041

Odp: GG FORUMOWE

MAREKPE napisał/a:

Dzisiaj odbył się kilkugodzinny pojedynek ZT 323 vs Zefir 12145 no i nierozstrzygnięty. Zefir za lekki, a Knurowi brakło blokady tylnej osi. Droga poryta, łąka poryta, a na asfalt nie jechaliśmy, bo Knur wlekłby Zefira jak szmatę, zresztą podobnie jak kiedyś U1222. W międzyczasie odpadł od Knura przedni od ramy i nie odbyło się bez spawarki, ale i tak jest bestia. W trakcie spawania knura odbyła się próba MF 8160 na wstecznym vs ZEFIR 12145 normalnie i Zefirek nie był w stanie nic pokazać, tylko czarno zadymił  zgasł.

A gdzie dokumentacja filmowa? :nooo:

1,042

Odp: GG FORUMOWE

Młody od sąsiada coś tam filmował ale kiepsko wyszło bo drzewa zasłaniały, a ja nie miałem kamerki, bo to spontanicznie wszystko wyszło, z nudów, bo nie da się w pole jechać. Aparat został w domu, a my po kilku browarkach, zaczęliśmy testować traktory, trochę śmiechu było, kilka chwil grozy, jak knur trzema kołami oderwał się od ziemi, no i postanowiliśmy przestać jak zaczęło się robić niebezpiecznie.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

1,043

Odp: GG FORUMOWE

Normalnie wariaty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1,044

Odp: GG FORUMOWE

Sprzedawał któryś z was calego bizona super na złom w całości ? Jakie ceny za kg dają za całość ?

1,045

Odp: GG FORUMOWE

Rok temu znajomy sprzedał Z050 na słon to w całości dali mu za niego 6.500zł a potem w ciągu tygodnia rozsprzedali wszystko co się nadawało tylko na części.

1,046

Odp: GG FORUMOWE

Złom staniał..

mdw

1,047

Odp: GG FORUMOWE

Tadek   jutro może będę na złomie w Bielanach  to  sie zapytam  ile by za to wzią ... a ile to waży ? 
kolega kupił  przed wczoraj ze złomu C385  bez kabiny  maski itp  wrak miał  przednią oś , silnik skrzynia most  praktycznie w komplecie big_smile cena 2500zł hahah  coraz ciekawiej big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,048

Odp: GG FORUMOWE

Bizon to tak ponad 7 ton z tego co piszą po necie. Popytaj Wojtku popytaj smile W styczniu jednego razu to złom w Bielanach sprzedawałem po 1,10 za kilo gruby a cienki po 90 to była cena . Wystawie go na tablice jeszcze za jakiś czas może ktoś będzie chętny wziąsć go, bo ja raczej już nie będę nic z nim robił do żniw bo kuzynostwo kupiło od Wiesia z Postolic Sampo 2075 i wykoszą za cenę paliwa . Mam sieczkarnie z drugiego bizona na handel jakby ktoś chciał smile

1,049

Odp: GG FORUMOWE

tego żółtka z postolic za chyba około 100 tys ?  ocipieli czy w totka wygrali ?

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,050

Odp: GG FORUMOWE

90 kilka był wystawiony , chociaż wart tej kasy ? w jakim stanie?

mdw

1,051 Ostatnio edytowany przez Tadeuszchelinski (2013-06-05 22:09:30)

Odp: GG FORUMOWE

Stan naprawde igiełka smile ile dali naprawde to nigdy się nie dowiemy oni maja swoje układy z Wiesiem.  Wiem że oddali swojego MDW 514 saxonie z perkinsem bez dżoja (za jakiś czas na pewno będzie na alledrogo chyba że się wcześniej sprzeda) i na pewno dopłacili. Sampo zadbany i nie picowany jak wiekszość maszyn , dwa bębny młócące , na filmikach ładnie to pogania po polu , stół do rzepaku będą dorabiać na dniach, heder ponad 4 metry smile Ten zetor 16245 co stoi u Hanego to też był wcześniej kuzynostwa , jest faktycznie po kapitalce silnika i ma nowy podnośnik w zamian za niego maja teraz Jelenia 6600 mam z nim jakieś tam filmy na kanale na youtube.

1,052

Odp: GG FORUMOWE

ostatnio pojechał na zołm neptun, 2700 wagi, 7% potrącenie zanieczyszczeń cena 0,75 gr

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

1,053

Odp: GG FORUMOWE

Zastanawiałem sie też nad sampo a kupiłem wkońcu MDW  , ale co lepsze  to nie wiem

mdw

1,054

Odp: GG FORUMOWE

To co lepsze a gorsze trudno powiedzieć , w żniwa się okaże .
Tutaj sampo w akcji :
https://www.youtube.com/watch?v=plEz-c3czZg

1,055

Odp: GG FORUMOWE

Zółta wyścigówka hehe, przy takiejprędkości nie ma siły żeby nie gubił mimo dwóch bębnów.

mdw

1,056 Ostatnio edytowany przez Tadeuszchelinski (2013-06-05 22:30:47)

Odp: GG FORUMOWE

Dupcie ma wąską ale sita i wytrząsacze naprawde długie , każdy zgubi hehe a ile to już kwestia operatora :walka:

A tu to samo co sampo tylko jakieś 10 lat młodsze i ponad 100 kawałków droższe :
http://otomoto.pl/deutz-fahr-5485-ht-ok … 07657.html

Tutaj z ifką i zt323 :
https://www.youtube.com/watch?v=Omot89VU0Y8

1,057

Odp: GG FORUMOWE

za bizona dostałem 5 tysi, bez wózka silnik złom, w jeden dzien go pocieli i do kontenera się zmiescił:))

1,058 Ostatnio edytowany przez Tadeuszchelinski (2013-06-05 23:21:17)

Odp: GG FORUMOWE

Silnik dziala , podobno jest dwa lata po kapitalce smile i troche mi go szkoda na zlom ale stan reszty jest slaby moze ktos bedzie chcial go w calosci smile jeszcze mam cały szkielet na podwórku z drugiego spalonego , mialy byc jeden z dwóch ale odeszłą mi ochota

1,059

Odp: GG FORUMOWE

Wystaw go, jak na chodzie to może z 8 do dychy weżmiesz a za złom słabo płacą. Ja swojego zo56 z 1983 roku sprzedałem w grudniu za 17 , też szalu on nie robił.

mdw

1,060

Odp: GG FORUMOWE

Powiem tak , wygląda źle , leje się z pompy hydraulicznej, ma pekniety wytrząsacz i heder w rozsypce, brak praktycznie instalacji elektrycznej, sieczkarnie i kabine jakąś tam posiada. Silnik ładnie gada. Wystawie go a jak sie nie sprzeda to poczekam i oba pójdą na złom blizej końca roku bo wtedy cena jest wysoka. Orientujecie się czy skupy złomu odbieraja sami takie wieksze ilosci złomu ? Że np przyjeżdzają do klienta i tną go na swój kontener ? bo mam tego drugiego spalonego bizona i nie miałbym go nawet jak przetransportować . To co się dało mniejszego sam już wywiozłem ale szkielet został.