1,641 Ostatnio edytowany przez Rafał DKL (2013-04-02 22:06:51)

Odp: Powiedzcie coś o sobie

To Na Pewno Koleś Z Nowego Waliszowa Robi W Lesie Na Zrywce Swoim 303 Nie Ma Gospodarstwa Ale Gość Kumaty Jeśli Chodzi O Forszaja, A On W Lesie Jest Postrachem Dla Innych Przy Zrywce Tylko Lkt Mu Się Równa W Robocie.facet Ma 303 W Jednym Palcu Jeśli Chodzi O Naprawy Silnika I Skrzyni Tylko Brak Mu Czasu Żeby Robić Dla Ludzi, Za To Szczerze Służy Pomocną Radą.   A TAK W SUMIE MIESZKAMY TAK BLISKO SIEBIE ŻE WARTO BYŁO BY SIĘ SPOTKAĆ NA JAKĄŚ KAWĘ CZY COŚ.MOŻE MOJA DRUGA POŁOWA PRZESTAŁA BY MI SUSZYĆ GŁOWĘ ŻE CAŁY CZAS SIEDZĘ NA FORUM (BO JAK NIE PISZE TO NIE ZNACZY ŻE MNIE NIE MA) :smiley:

1,642

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Nie widzę przeszkód.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

1,643

Odp: Powiedzcie coś o sobie

No wiec tak witam wszystkich bardzo serdecznie:D Jestem Mateusz z Lubelskiego mam Fortschritta Zt 323 A. Jestem pod jarany tym ciągnikiem big_smile Oczywiście to nie oryginalny ciągnik.. Wsadzony jest do niego silnik 150 km big_smile Rob robotę że aż w uszach piszczy big_smile Co by tu jeszcze powiedzieć a no big_smile Dziękuje bamreras'owi za ogarniecie big_smile

1,644

Odp: Powiedzcie coś o sobie

siemanko a z których okolic jesteś dokładnie ?

Sprzedam U-4514

1,645

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Chełm i okolice big_smile

1,646

Odp: Powiedzcie coś o sobie

napisz do mnie na PW to sie zgadamy tongue

Sprzedam U-4514

1,647

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Napisałem ci na gg ;D

1,648

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam jestem Krzysztof z  okolica Grabowa nad Prosną nabytłem niedawno w lutym fortschritta MDW E-524 1990r wink

1,649

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witamy. Krzysiu4321 gratuluje zakupu. Relacjonuj na bieżąco jak maszyna będzie się sprawowała

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,650

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć

1,651

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witojże...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

1,652

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam wszystkich nowo przybyłych smile)

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,653

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam. Jestem Krzysiek pseudo KICU mieszkam na pograniczu opolskiego, slaskiego i lodzkiego. 29 maja zakupilem fortschritta 323 a wlasciwie to puzle ktore trzeba dopiero zlozyc, na pewno jest do zrobienia tryb 3 biegu,cala elektryka, pneumatyka i hydraulika od sterowania. Chcialbym podziekowac koledze Dario z tego forum za to ze poswiecil swoj czas na ogladziny tego wiechcia z ktorego mam zamiar zrobic traktor. Przy okazji zapytam czy ktos z was nie ma na sprzedaz kompletnej skiby do B200

1,654

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witaj! I powdzenia w składaniu puzli ja mam to za sobą ....

1,655

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witaj Kicu! A co się z Dario dzieje, bo już dawno go tu nie było widać...

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

1,656

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Pewnie brak czasu na odwiedzanie forum, ale forsza na pewno jeszcze ma bo ze dwa tygodnie temu mi go odpalal hehe. Piotrze do Ciebie na pewno sie zglosze po czesci.  Przepraszam za brak polskich znakow ale pisze z telefonu i to dla tego.

1,657

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witaj Kicu

1,658

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Kicu.
Krzysiek a Ty mógłbyś córeczce zrobić frajdę i dać zdjęcie swojego forsza to z przyczepą jest fajne, do zrobienia z niego puzzli, ale by miała frajdę że tata składa ciągnik i ona też.
Tak podpowiadam ponieważ twój forsz wygląda jak zabaweczka, ale oczywiście w pozytywnym znaczeniu tego słowa :smiley:

1,659 Ostatnio edytowany przez jamir12 (2013-06-08 22:51:34)

Odp: Powiedzcie coś o sobie

No to Kicu teraz męcz Darka żeby Ci pomagał a z drugiej strony zastanawiam się co takiego ma ta maszyna że nawet Darka przekonała bo jak Go znam to musiał ten forsz czymś Go ując no chyba że Ci odradzał a Ty zrobiłeś mu na złośc no i powodzenia. Sam jeszcze dopieszczam MF-a po odbudowie.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

1,660

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Kicu.