1

Temat: PRoblem ze zbiornikiem opryskiwacza Pilmet

Panowie   mam nie lada dylemat  a raczej  spory s\problem wielkości zbiornika w opryskiwaczu ...
a moanowicie coś musiała spaśc na niego i pękł ... tylko dziwnym trafem z boku  mniej wiecej w połowie ...    pęknięcie jest  długości  5-7cm  nie wykruszył się tylko pękła   z ciekawości nalałem wody do pełna i  sączy sie z tego pęknięcia :uuuu:

Macie może jakis pomysł jak to pokleic ?? czy niestety czeka mnie kupno nowego zbiornika ??:gun::nie_wiem:

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

2

Odp: PRoblem ze zbiornikiem opryskiwacza Pilmet

zakleisz to żywicą i włóknem dostaniesz to w sklepie z farbami ni martw się to żaden problem

3

Odp: PRoblem ze zbiornikiem opryskiwacza Pilmet

kup żywice wlókno szklane i utwardzacz, wytnij z 4 kawałki z włokna (najlepiej jak zaczniesz od takiego małego na samą dziórę a nastepne corasz większe ) nałóż najpierw pędzlem żywice i później na to pierwszy kawałek, znowu nałóż żywice i nastepny .... od środka powinny wystarczyc z 2 warstwy włókna. Tylko nie zostawiaj za dużej warstwy samej żywicy bo popęka. Aha i najlepiej jakbyś to robił w pozycjii poziomej ... to chyba tyle big_smile     będzie żył   :beer:

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

4

Odp: PRoblem ze zbiornikiem opryskiwacza Pilmet

Jeżeli nie przesadzisz z utwardzaczem to nie będzie pękac chyba że masz dostęp do żywicy epoksydowej jeśt zaje....e droga ale przy odpowiednim nałożeniu gwarancja wieczysta.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

5

Odp: PRoblem ze zbiornikiem opryskiwacza Pilmet

jest jeszcze jedna sprawa,  możesz na końcach tego pęknięca wywiercić maleńkie dziurki, to zagwarantuje że pęknięcie nie będzie się poszerzać.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

6

Odp: PRoblem ze zbiornikiem opryskiwacza Pilmet

chyba że masz dostęp do żywicy epoksydowej jeśt zaje....e droga

Chyba przesadziłeś ja kupowałem w ubiegłym roku za litr żywicy z utwardzaczem + mata zapłaciłem coś ok 40 zł

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

7

Odp: PRoblem ze zbiornikiem opryskiwacza Pilmet

jutro będe coś z tym kombinował i zrpobie tak jak mówicie ... oby trzymało smile)

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

8

Odp: PRoblem ze zbiornikiem opryskiwacza Pilmet

witam morze tu się przykleję na (żywicę ) big_smile
morze ktoś ma ten zbiornik w opryskiwaczu ? czy nie pęka ? ponoć dno wzmocnione :hmmm:
http://allegro.pl/zbiornik-do-opryskiwa … 45139.html
dzięki za info...

9

Odp: PRoblem ze zbiornikiem opryskiwacza Pilmet

jano ja kupiłem coś  nowy coś jak jest w tych nowych opryskiwaczach z allegro  o pojemnosci 1200l  koszt 1400zł z transportem czy jakoś tak .... i jest dosyć dobrze wykonany ...  i do teg oz grubego tworzywa ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

10

Odp: PRoblem ze zbiornikiem opryskiwacza Pilmet

ale do" ślęzy" , gdzie kupiłeś ?
myślę że z włókna chyba mocniejszy , bo wiadomo że 1500l to i tyle kilo a nawet więcej z nawozem , chodzi o te mocowania w łożach ?     gość zapewnia że nie pęknie przy śrubie .
jeszcze ponoć mocują tylko pasami transportowymi , ale chyba nie na tereny górzyste ?

11

Odp: PRoblem ze zbiornikiem opryskiwacza Pilmet

Mam za stodołą oryginał stoi w trawie i marnieje... jakby co to się możemy jakoś dogadać

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

12

Odp: PRoblem ze zbiornikiem opryskiwacza Pilmet

najlepszy był by oryginał  nie  skamieniały , ale kusi ten większy i było by 7,5ha z beczki

13

Odp: PRoblem ze zbiornikiem opryskiwacza Pilmet

Jutro postaram się pyknąć jakąś fotkę i zobaczysz co i jak.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

14 Ostatnio edytowany przez jano323 (2013-06-28 19:49:36)

Odp: PRoblem ze zbiornikiem opryskiwacza Pilmet

zbiornik już jest, wchodzi 1450l wody (zlitrażowany),  wykonany z włókna
2 lata gwarancji koszt 1900zł z pokrywą +sito wlewowe
http://imageshack.us/scaled/thumb/823/40b1.jpg



zdjęcie kicha ...... coś z jmag.:nooo:

15

Odp: PRoblem ze zbiornikiem opryskiwacza Pilmet

I co dalej?

mdw