Temat: C-360 kabina i maska "Naglak"

Jestem na etapie zamawiania kabiny i maski u naglaka , czy ktoś z was posiada już takie cudo? Chciałbym wiedzieć jak polepsza to oprócz wyglądu komfort pracy

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

2 Ostatnio edytowany przez Fenol (2009-12-16 13:32:09)

Odp: C-360 kabina i maska "Naglak"

Piotrusiu jesteś pewien że chcesz wybulić taka kasę na poprawę wyglądu 360? kabina jeżeli będzie doskonale spasowana z pewnością poprawi komfort o to możesz być spokojny już zwykła współczesna kabina do 360 jest wyciszona a Naglak uchodzi za mercedesa w tej branży. Proponowałbym jednak zainwestować w wspomaganie, lepsze laczki. Piotrusiu na allegro tydzień albo 2 temu był zetor 5448 z ciężką przednią osią na oryginalnych laczkach nieco zgnity bo z Anglii kosztował 22 tysiące. zakładam ze 360 warta 12, nowa maska i kabina zapewne najmniej 5 tysięcy(widziałem za 8). 5 tysięcy trzeba dodać(wyczarować diabli wiedzą skąd) ale to cudowny sprzęt, dodam że był w nowej kanciatej masce i z grubym dachem miał kabinę oraz 1200mth.  wydając te  pieniądze masz maszynę która w 80% jest 360 zyskujesz komfort i przedni napęd, a sprzęczik na komunistycznych częściach posłuży długo.
zastanów się jeszcze czy jak będziesz chciał ją sprzedać czy odzyskasz jakieś współmierne złotówki wobec doinwestowania maszyny.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

3

Odp: C-360 kabina i maska "Naglak"

Piekna sprawa taka kabina i maska , troche kosztuje ale komfort pracy lepszy no i ciagnik jakby nie szesdziesiatka na wiosne tez chce takie cacko kupic . kabina i maska chyba wzorowane na Farmtraka .

4

Odp: C-360 kabina i maska "Naglak"

Kabina jest super mam taką przy  C 4011. Jest o wiele więcej miejsca, w miarę szczelna obite błotniki szybkopodnoszony, szczelny dach. Fota z moim ciągnikiem http://img263.imageshack.us/i/dsc02587l.jpg/

5

Odp: C-360 kabina i maska "Naglak"

A wie ktoś czy ta kabina jest wyższa a jeśli tak to o ile od tradycyjnej puszki? U mnie puszka wchodzi na styk do garażu..

6

Odp: C-360 kabina i maska "Naglak"

Ma ktos kabine Bartesko do c 360 lub ja widzial bo cieszko cos o niej znalesc , na AF widzialem fotki no i robi wrazenie  wyciszona szczelna no i plaska podloga  wszystko zabudowane i cena tez nie taka straszna .

7

Odp: C-360 kabina i maska "Naglak"

Witam,myślę że temat tu pasuje.Z czystym sumieniem polecam kabiny firmy Naglak i Szyszka w okolicy dużo znajomych ma od nich i jest ok.Ja zakupiłem kabinę 5 miesięcy temu z firmy SZYMCZAK 63-707 MOKRONOS 98 i wszystkich przed tą firmą ostrzegam.Kabina z wyglądu jest ok,jednak podczas deszczu uszczelkami woda leci do środka,szyby się ruszają ,dach jest żle zrobiony i drży w czasie jazdy,przy montażu były problemy z ustawieniem,reklamuję ją 3 miesiące ,jednak właściciel firmy ma to w d...e,powiedział że sam mam sobie ją poprawić jak coś mi się nie podoba a teraz nie odbiera telefonów .Jest to nauczka aby nie kupować czegoś z pierwszej lepszej firmy,lepiej zapłacić trochę więcej ,ale sprzedawca niech będzie sprawdzony,pozdrawiam

8

Odp: C-360 kabina i maska "Naglak"

Ja mam szyszkę 12 lat,żadnych pęknięć ani przecieków,naprawdę polecam.

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

9

Odp: C-360 kabina i maska "Naglak"

Ja też nie jestem zadowolony z tych ,,chałupniczych,, kabin, zaoszczedzisz 200 zł a dalej nie bedzie tak jak powinno

mdw