1 Ostatnio edytowany przez dadam (2009-03-12 19:18:10)

Temat: FORTSCHRITT 530 lub 550

Witam czy ma ktoś taką prasę i wie jak się ona sprawuje jaka jest wydajność i jak jest z cześciami.

2

Odp: FORTSCHRITT 530 lub 550

mogę dodać że te prasy to bliźniacze maszyny do case 530, 540, 550 mengele 530, 540, 550

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

3

Odp: FORTSCHRITT 530 lub 550

Może ma któryś z kolegów namiary gdzie można kupić części typu igły ,aparaty  do 530 lub 550

4

Odp: FORTSCHRITT 530 lub 550

tam gdzie dealer case'a i mengele, tanio nie będzie hmm
Fabra wciąż żyje robią *** przyczepy samozbierki
http://www.mengele-agrartechnik.de/Die- … d99.0.html
a nawiasem mówiąc jedenasty syn tego fabrykanta pracował w pewnym obozie zagłady jako doktor.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

5

Odp: FORTSCHRITT 530 lub 550

Czy ktoś posiada kabel połączeniowy do prasy Forschritt 550, łączący terminal z instalacją. Podaję nazwę i symbol kabla z katalogu: "07075835 BAE TERMINAL BUS".
Być może ktoś posiada schemat połączeń przewodów w tym kablu.
Dziękuję

6

Odp: FORTSCHRITT 530 lub 550

panowie a prasował moze ktos pod katem sianokiszonki taka prasa jak to wychodzi tymi prasami nic nie peka albo jak z wytrzymaloscia szcxegolnie pod katem sianokiszonki

7

Odp: FORTSCHRITT 530 lub 550

i jak panowie prasowal ktos ta prasa,sianokiszonke

8

Odp: FORTSCHRITT 530 lub 550

mam prasę deutz far 12080 i mialewypadek polamalem zeby i sie przestawiła wie moze ktos jak ja ustawic