1,181

Odp: GG FORUMOWE

Śmieci śmieciami. Panowie potrzebuję skrzyni do siewnika. Chcę coś podpasować do mojej Fiony. Jeżeli miałby ktoś do jakiegoś poznaniaka kompletną skrzynię to chętnie odkupię w rozsądnych pieniążkach. Szkoda mi siewnika sprzedawać,ale remont skrzyni więcej kosztowałby jak siewnik.
http://tablica.pl/oferta/sprzedam-skrzy … fa81ecf725
Coś takiego, tylko w miarę szczelne big_smile a i jeszcze czy takiego zwykłego poznaniaka na tej skrzyni dało się zwolnić na tyle żeby rzepak siał?

1,182

Odp: GG FORUMOWE

Sto lat sto lat sto lat sto lat niech żyje nam , a kto ?! Wojtas !!:D Najlepszego smile

1,183

Odp: GG FORUMOWE

U nas postawili pojemniki na wsi a do zmieszanych mamy ten śmietnik co był,składka 5 zł. na osobe.

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

1,184

Odp: GG FORUMOWE

Tak, rzepak, gorczycę da się bez problemu, ale do tej skrzyni masz jeszcze w siewniku dodatkowe koła do siewu normalnego i zwiększonego to nie wiem jakby to wyglądało gdybyś samą skrzynię założył

1,185

Odp: GG FORUMOWE

koledzy pomocy gdzie kupić naklejki do chlewni i jakie muszą być naklejki i co musi być żeby się nie przyczepili? mam nie długo kontrole i muszę to wszystko mieć  ! dzięki za odp.

1,186 Ostatnio edytowany przez Tadeuszchelinski (2013-08-02 19:19:06)

Odp: GG FORUMOWE

Będę w przyszłym tygodniu prowadził Forszaja 323 do domu na kołach dystans to około 130km ile godzin wyniesie podróż tym cackiem ? Wielu z was opisywało że większe dystanse pokonywali więc może się wypowiecie smile

1,187

Odp: GG FORUMOWE

tadek do 5 godzin ... cygan prowadził swojego forsza z tamtąd  i gdzieś około tylu mu zeszło ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,188

Odp: GG FORUMOWE

A jak nie to wpakuj go na stara big_smile

1,189

Odp: GG FORUMOWE

Dzięki, Stara w obejściu brak a laweciarze kasują po 2,50zł za km, paliwo na drogę daję sprzedający wieć nie będę płacił laweciarzą i postaram się doturlac na kółkach smile

1,190

Odp: GG FORUMOWE

na droge  cyganowi spalił 30l  czy jakoś tak ... więc  tragedi nie będzie .... powiem ci że z bolesławca to już chwila  i w domu ... to szybkie sprzęty nawet nie zauwazysz kiedy ... i już dom

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,191

Odp: GG FORUMOWE

Ja 110km goniłem około 7godzin  ale max co jechałem to na 1400obr bo mi sie komtrolkam od zapchanego filtra zapalala....

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

1,192

Odp: GG FORUMOWE

W tym moim siedzi Leyland więc tak  1800obr/min myślę że mogę go kręcić bez bólu , właśnie będę musiał teraz w tamtą stronę autem jechać wiochami bo nie znam okolicy a z zaliczką to leciałem autostradą

1,193

Odp: GG FORUMOWE

Powiem Ci ile będziesz jechać. Jak nie będzie podskakiwał to szybciej a jak będzie to wolniej big_smile Mój do 1400obr nie podskakuje później dopiero powyżej 1800obr. Kochane 14płócienne opony.

1,194

Odp: GG FORUMOWE

Ja tam bym go sharanem przyciągnął wink tylko  skąd taką lawetę???
Życzę miłych wrażeń z wycieczki.

1,195

Odp: GG FORUMOWE

Tadeuszchelinski napisał/a:

Będę w przyszłym tygodniu prowadził Forszaja 323 do domu na kołach dystans to około 130km ile godzin wyniesie podróż tym cackiem ? Wielu z was opisywało że większe dystanse pokonywali więc może się wypowiecie smile

Dwoma przyjechałem więc co nieco wiem.
Masz przed sobą ok 5 godzin zajefajnej jazdy i w oryginalnym silnku to max 45 litrów ON. Jak masz problem to z przyjemnością Ci go przyprowadzę, tylko w wolnym czasie.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

1,196

Odp: GG FORUMOWE

Krzychu jak wrócę cało i zdrowo to opisze wrażenia może coś nagram w czasie jazdy specjalnie dla forum smile  Grzesiu z tylu ma kormoranki w dobrym stanie smile Marku nie mam żadnego problemu z tą wyprawą więc dziękuję na tą chwilę a gdyby coś się zmieniło to odezwę się do Ciebie na pewno smile

1,197

Odp: GG FORUMOWE

koledzy dwa dni temu strzelil mi pas kupilem na szybko w agromie jakies badziewie za dwiescie zl i po 5h strzelil i po pasie nie ma co zalowac lepij dolozyc i kupic jakiegos optibelta czy tegexa a i gdy zadzwonilem poinformowac ze strzelil i co teraz to mowia ze na te tansze pasy nie uznaja gwarancji a tych drorzszych nie maja

Fortschritt zt 423 a razy 2

1,198

Odp: GG FORUMOWE

michu23 napisał/a:

lepij dolozyc i kupic jakiegos optibelta

pfff... optibelta... chyba żarty się Kolegi trzymają tongue na próbę kupiłem optibelta do silnika forsza, napęd alternatora i pompy, dałem koło 40zł, miał być niezniszczalny i pracować lata.. no niestety normy lat nie wyrobił, po roku szlak go trafił, a trzeba brać pod uwagę, że forsz u mnie więcej stoi jak robi wink

1,199

Odp: GG FORUMOWE

ja mam optibelta na mlocarni zalozony juz osiem lat i wyglada jak nowy jezdny mialem trzy lata ale olej na niego poszedl z przyspieszacza i sie rozlecial

Fortschritt zt 423 a razy 2

1,200

Odp: GG FORUMOWE

Będę potrzebował kupić łącznik centalny do 323 (śrubę rzymską, cięgno zwał jak zwał) Poleci mi ktoś jakiś porządny z jakiejś aukcji czy sklepu ? Lub może ma ktoś używany a nie jest mu potrzebny to chętnie odkupie. Wcześniej 303 to głównie pół zawieszane maszyny doczepiałem teraz się trochę zmieni i będę potrzebował masywny łącznik .