Temat: Nowości na forum

Witam
Dodałem kilka emotek do postów może się przydadzą  :brawo:  :walka:  :nie_wiem:  :urodziny:  :szukaj!:   :dance:  :hmmm:

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

2

Odp: Nowości na forum

jeżeli chcecie więcej to wpisujcie tu bezposrednie linki do emotek a ja będę dokładał

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

3

Odp: Nowości na forum

W górnym menu umieściłem link do firmy serwisującej sprzęt forszaja. Firma należy do znanego nam z forum PiotraK. Każdy kto zdecyduje się na usługi tej firmy powołując się na nasze forum może liczyć na mały rabacik smile

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

4

Odp: Nowości na forum

ech szkoda że dopiero teraz

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]