421

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Intryguję mnie jedna kwestia.
Na 384 użytkowników, dziennie odwiedza Forum ok. 50.
Przypadkowo dziś wyciągam Cię Zales 111 do "tablicy". Po co się rejestrujesz, logujesz i nic nie odzywasz ? Nie chcesz z nami gadać, to po co chcesz nas słuchać ? Gość - rozumiem. Gość w dom - żona w ciąży. Niestety, nie mam nic z Eskimosa, więc pytam - PO CO ?

422

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Intryguję mnie jedna kwestia.

Po co się rejestrujesz, logujesz i nic nie odzywasz ? Nie chcesz z nami gadać, to po co chcesz nas słuchać

Magiczny wątek "Zrób to sam" to chyba odpowiedź na twoje wątpliwości sławku :hmmm:

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Rejestruja sie rzeby miec do wszystkiedo dostep i podgladac co sie dzieje na forum. A nie pisza bo moze sie wstydza albo poprostu nie moja nic ciekawego co by mogli tu napisac. Wszedzie sa takie osoby.

424 Ostatnio edytowany przez sławek 42 (2008-04-14 00:06:30)

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Zrobiłem przed chwilą przegląd wątku "zrób to sam". Istotnie, ciekawy. Ale czy aż tak, żeby z siebie robić niemowę ? Nic nie ubliżając naprawdę dotkniętych tą przypadłością. Nie jest tak, że ktoś nie ma absolutnie nic do powiedzenia. Każdy z nas w czymś jest dobry, lub stara się nim być. Nie byłem w Afryce, więc o niej nie mówię. Na temat zegarków też się nie odzywam, z powodów wiadomych. Jak się dobrze zastanowię, to ja w niczym nie jestem do końca, na 100 % "dobry". Czy to powód żebym nic nie mówił ?

425

Odp: Powiedzcie coś o sobie

ale się rozgadałeś , a pamietam Twoje początki :brawo: :beer:

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

426

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Niestety Adminie ja też pamiętam.
Dobrze, że pamięć jest zawodna. Poza tym wcięło moje pierwsze 80 postów. Nie ma tego złego ...

427

Odp: Powiedzcie coś o sobie

z jednej strony Sławku masz rację trzeba się udzielać ale z drugiej może lepiej nic nie pisać i nie zaśmiecać forum jest tu bardzo wiele informacji i poruszonych (czyt. rozwiązanych ) problemów jestem wdzięczny tym formuowiczom że szukają a nie niepotrzebnie pytają

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

428

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Oczywiście masz rację Karlos, mowa jest srebrem ...
Rodzice mieli niemego synka. Taki los. W wieku sześciu lat synek mówi
- zupa jest za słona.
- Dziecko ty mówisz ! dlaczego wcześniej nic nie mówiłeś ?
- Bo do tej pory była dobra.
Wprost idealny kandydat na użytkownika forum.
Złotousty !

429

Odp: Powiedzcie coś o sobie

No to sie odezwę.
Po pierwsze: zarejestrowałem się po to aby sie czegoś dowiedzieć, zanim kupię ZT 323 smile
Po drugie: jestem mechanikiem amatorem z niezłymi wynikami i niejednego diesla już do pożarku doprowadziłem, ale nie na wszystkim się niestety znam a nowe informacje mogą się zawsze w życiu  przydać.
Po trzecie: myślę że każde forum to wielka kopalnia informacji i porad, dlatego ma niejednym forum jestem już zarejestrowany.
Po czwarte: przepraszam że może kogoś uraziłem tym że się od razu nie przedstawiłem ale z racji zawodu jaki wykonuje nie zawsze mam na net czas smile
Pozdrawiam zales111

430

Odp: Powiedzcie coś o sobie

hehe big_smile to odezwę się i ja big_smile należy do tych użytkowników co się nie odzywają tzn ostatnio się nie odzywam, nie mam forszaja ani wielkiego pojęcia na tematy z nim związane z racji swojego wieku więc po co będę zaśmiecał forum zbędnymi postami? nie uważasz sławku że mija się to z celem? a czytam bo lubię

431

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Dzięki Zales !
Komunikatywny człowiek jesteś. To ja przepraszam. Mam niewyparzoną gębę a to przecież wolny kraj.

432

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Też swój chłop jesteś smile Takich w dzisiejszych czasach nam trzeba.
Do usłyszenia, a raczej napisania smile

433

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witaj Loldi123 !
Jak szanowne zdrowie ?

434

Odp: Powiedzcie coś o sobie

chyba podupadło:D

435

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Radykalnie.

436 Ostatnio edytowany przez karlos (2008-05-19 20:05:43)

Odp: Powiedzcie coś o sobie

http://img138.imageshack.us/my.php?image=spa0051qm9.jpg
mam 24 lata powyzszy link to mój fortschritt mieszkam w oławie woj dolnosłąskie
posiadam go niecały rok jeszcze bez awari

          EDYCJA !!! :uuuu:

437

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Czesiu !
Ładny sprzęt. Ode mnie +.

438

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam

I pogratulować  forszaja

439

Odp: Powiedzcie coś o sobie

a no zapomniałem przywitać kolegi tylko na dzień dobry opier.. przepraszam witam serdecznie mam nadzieje że wiele sobie pomożemy wzajemnie pozdrawiam

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

440

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam ziomka! ciągniczek bardzo ładny:)

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty