1,261

Odp: GG FORUMOWE

Rura wysypu smile

1,262 Ostatnio edytowany przez Tadeuszchelinski (2013-09-12 20:30:08)

Odp: GG FORUMOWE

Chętny ktoś na grubera 2.7 metra , 13 łap na małych (dziwnych)  gęsiostopkach ?
I jeszcze powiedzcie mi panowie ile trzeba sobie liczyć za wspomaganie sprzęgła do 323 bo potrzebuje kupić.

1,263 Ostatnio edytowany przez bamreras (2013-09-14 07:28:49)

Odp: GG FORUMOWE

http://www.bitmax.pl/www.kosciol24.com/#
O 00:01 zaczęli u nas stawiać kościółek w 24h....
troche więcej na temat http://www.kosciol24.com/

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

1,264

Odp: GG FORUMOWE

A to w tym mieście innych, ważniejszych, potrzeb nie ma?

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

1,265

Odp: GG FORUMOWE

widocznie nie...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

1,266

Odp: GG FORUMOWE

Bogate miasto. Pewnie szalejący kryzys ominął je szerokim łukiem....

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

1,267

Odp: GG FORUMOWE

kto wie... a może sponsorzy nie mieli co z kasą zrobić i ulegli na pomusł naszego wielebnego... swoją drogą to kolejny rekord co powinniśmy bić to budowa autostrady w 24h.... jak z kościołem się udało to i z kawałkiem asfaltu też myślę...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

1,268

Odp: GG FORUMOWE

No wiesz, jeżeli jest sponsor i nie widzi innych, ważniejszych potrzeb niż takie dyrdymały, no to gratuluję takiego sponsora... I jeszcze gratuluję proboszcza, który również nie widzi innych ważniejszych potrzeb, i godzi się przyjąć pieniądze na te bzdury. Ciekawe np. ile dzieci, chodzi tam głodnych do szkół, albo nie dojada w domach? Sorry ale jak widzę takie rzeczy i to, że jeszcze ludzie, zwłaszcza księża, się tym szczycą, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, to normalnie szlag mnie trafia.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

1,269

Odp: GG FORUMOWE

No to po krotce. Nazwano to kościołem mimo że to jest replika zboru ewangelickiego. Zbudowany po to by zrobić reklame miastu, a nie kolejną świątynie. Z tego co wiem to po wykończeniu ma on służyć jako miejsce do spotkań dla dzieci i  młodzieży, schola, chórek, występy. Mała kawiarenka, mini centrum edukacyjne... Co do pożytecznych rzeczy, to myślę że w takim kształcie ten obiekt posłuży ludziom... Powstaje także żłobek i przedszkole też z inicjatywy proboszcza... Dodatkowo powołał (choć nie musiał) Caritas parafialny i w sezonie zimowym wydawane są obiady, a przez cały rok organizowana pomoc w formie żywności.
Co do głodujących dzieci o których wspomniałeś to to chyba wina proboszcza nie jest, że mają niezaradnych rodziców,albo tatę pijaka co wszystko przepija, czy mamę co się z dostatecznym stopniu nie opiekuje dziećmi... Zapewne proboszcz wlewa wódę do kielicha chłopakom pod sklepem, albo też zajmuje czas kobietom, a te o opiece nad swoimi dziećmi zapominają.... Pomoc o której wyżej pisałem też mogą otrzymać tylko czemu o nią się nie starają? Boją się, wstydzą, czy może na tyle leniwi że ani do pracy, ani po pomoc... Nie wiem ale to zapewne znów wina proboszcza. Zapewne proboszcz też się przyczynił do patologi jaką w co niektórych domach można spotkać... Tak... to na pewno on.
Spychanie winy nieudolnych ustawodawców na czarnych czy też purpurowych wychodzi najlepiej..
Ogólnie też nie lubię tej bandy, a naszego proboszcza bym pomógł na taczce wywieźć bo pies na kase i samochody(o kobietach też słyszałem) z niego niesamowity, ale mimo tego że materialista z niego ogromny robi dużo dla ludzi i lokalnego społeczeństwa....

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

1,270

Odp: GG FORUMOWE

Podobno ryba psuje się od głowy.
Ale biznesmen dobry.

1,271 Ostatnio edytowany przez PiotrK (2013-09-17 22:12:01)

Odp: GG FORUMOWE

Ale przekaz w świat poszedł jednoznaczny - "Kościół w 24 godziny", czyli jest to obiekt czysto kościelny... Jeżeli jest to z kasy kościoła czy prywatnych środków sponsorów, wiernych, itp., to innowiercom i "niewiernym" nic do tego. Ich pieniądze, ich wola, ich sprawa. Jeżeli natomiast to znowu sponsoruje w jakiejś części miasto, gmina, państwo czyli podatnicy, a w konsekwencji wszyscy obywatele, bez znaczenia czy wierni, czy nie, to już nie jest to w porządku. Nawet jeżeli będzie to miejsce zabawy, szkoła czy przedszkole, to w przypadku gdy nad tym wszystkim góruje wielki krzyż, to jest to oczywisty znak, że wstęp mają tam tylko wybrani ludzie, a zarządca jest tylko jeden... Generalnie cała reszta chyba też będzie mogła z tego przybytku korzystać, ale dyskomfort psychiczny mają tam gwarantowany, a to już będzie ich dyskryminacja za m.in. ich pieniądze... Państwowe pieniądze podatników, jakby nie patrzeć  powinny płynąć tylko na świeckie cele państwa. Sacrum i profanum powinny być oddzielone grubą kreską i te sfery nie powinny się przenikać. Proboszcz tu najwyraźniej ma parcie na szkło, zaraz po tym z Sokółki, Świebodzina itp...
Jeśli chodzi o biedne i głodne dzieci (to był oczywiście tylko przykład, bo typowo świeckich potrzeb państwo ma dużo, dużo więcej i dogadzanie kościelnym "biznesmenom" jest tu raczej nie na miejscu), to przyczyn tego stanu rzeczy oczywiście jest wiele, a niegospodarność i niezaradność rodziców jest tylko jedną z nich, i nie można tego generalizować i wrzucać wszystkich do "jednego worka". Temat kościoła jest jednak w zupełni innym wątku i lepiej tam to ciągnijmy.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

1,272

Odp: GG FORUMOWE

http://autokult.pl/2011/10/08/najwieksz … ig-roy/top  Big Roy imponujący swoimi wymiarami nawet w dzisiejszych czasach.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

1,273 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2013-09-23 21:12:08)

Odp: GG FORUMOWE

Panowie 2 sprawy
czy mozna jeszcze siać koniczynę białą to to by zamurawić pasy między rzedami porzeczki?
Czym pomalować drewno które ktoś kiedyś ( 10 lat temu )pomalował jakimś olejem może silnikowym...?

1,274

Odp: GG FORUMOWE

Co do malowania to pomaluj olejem przepalonym smile a co to za element do malowania?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,275

Odp: GG FORUMOWE

taki wiejski domek nad stawem....

1,276

Odp: GG FORUMOWE

To dawaj przepalonym olejem, w razie czego będziesz wiedział po rękach kto się tam kręci smile

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,277

Odp: GG FORUMOWE

fajny efekt daje po wymalowaniu olejem opruszyć równomiernie wapnem budowlanym. Po paru miesiądach z czarnego robi sie niebieskie. zawsze działało no chyba że na tych nowych olejach to nie podziała...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

1,278

Odp: GG FORUMOWE

tak tylko nie wiem czy wiecie ze jak jakaś dobra dusza podeśle wam kontrole to będizecie mieli słodko za ten spalony olej smile)  to tak na marginesie

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,279

Odp: GG FORUMOWE

przecież ja nie wiem kto mi ten psikus zrobił... rano się obudziłem a jakiś dupek mi całą stodołę miał wysmarowane olejem... big_smile

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

1,280

Odp: GG FORUMOWE

Sprzedam kombajn buraczany Kleine 5000, z przerobionym czyszczeniem wzdłuż. Przez to nie gubi praktycznie buraka. Zbiornik liści zdjęty, ale jest możliwość dołożenia w dobrym stanie drugiego. Nowa opona i pasy. Oddam za 2500zł.