1,421

Odp: GG FORUMOWE

Polecam samsunga. Przynajmniej tańsze części tongue

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

1,422

Odp: GG FORUMOWE

No a ja dzisiaj zakończyłem żniwa smile

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,423

Odp: GG FORUMOWE

No to DOŻYNKI!!!!!!!!!!!!!!!!!

mdw

1,424

Odp: GG FORUMOWE

Groka i pod pierzyne

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,425

Odp: GG FORUMOWE

Po co wam TV jak tam i tak nic niema. Dowodem tego jest wasza obecność na forum.
TV ostatnia rzecz która wymienie w domu. Mam leciwe deu i obraz jest lepszy niż na 32calowym LG  u rodziców ...

1,426

Odp: GG FORUMOWE

Aaaa gazy wybuchają..... co za kretyn budował gaząciąg przez wieś albo wieś na gazociągu? Tym powinien się zając prokurator

1,427

Odp: GG FORUMOWE

proponuję monitor lcd z tunerem a o plazmach niedawno czytałem, że zbliża się ich nieubłagany koniec... może wreszcie "odkryją" OLED który już zrobili kilka lat temu?

Paranoja to znajomość wszystkich faktów.William S. Borroughs

1,428 Ostatnio edytowany przez koseś (2013-11-16 06:36:38)

Odp: GG FORUMOWE

Nie ma się co dziwić że niektóre lcd mają słaby obraz skoro ceny zaczynają się od kilku stówek .W zeszłym roku kupiłem LG 42" za ponad 3tyś  z 3D i internetem to obraz jest jak lustro .ps. szmaciarze znowu przegrali ale jest nadzieja bo sanmarino będzie organizowało turniej szmaciarzy więc eliminacje przejdziemy .Chyba komuś nadepnąłem na odcisk skoro dostałem dwa minusy :play:

1,429

Odp: GG FORUMOWE

przecież tym patałachom powinni dać dożywotni zakaz gry w piłkę ....

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,430

Odp: GG FORUMOWE

Chce wysłać wiadomość a nie mogę ponieważ niby mam skrzynkę pełną a jest pusta co robić

1,431

Odp: GG FORUMOWE

odbiorca może mieć pełną skrzynkę i tak wtedy też się dzieje. Powiadom tutaj tego odbiorcę żeby opróżnił skrzynkę

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,432

Odp: GG FORUMOWE

Koseś może nasza reprezantacja się za twe słowa mści smile

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

1,433

Odp: GG FORUMOWE

Tusk do dymisji ! za jego rządów mamy najsłabszą reprezentację !

1,434

Odp: GG FORUMOWE

przecież tym patałachom powinni dać dożywotni zakaz gry w piłkę ....

Czy się biega , czy się leży dwa miliony się należy więc po co grać?

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

1,435

Odp: GG FORUMOWE

Nasza reprezentacja to ma jedynie szanse wygrać z reprezentacją Bezludnej Wyspy smile

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,436

Odp: GG FORUMOWE

Grzegorz szacun dla ciebie ze nie masz tv. co prawda w tv nic sensownego nie ma ale miło jest czasem po pracy popatrzec. co wiecej jak jestem bardzo zmeczony to wolę tv niz neta, jakos net bardziej mnie meczy, moze to dlatego ze przed tv leze a przed kompem siedzę, nie wiem.
Koses 3 tys za telewizor to dla mnie przesada. ja obecnie mam jakiegos LG od wujka co miał wyrzucić, a mój stary wysiadł

Rolnik z powołania:-)

1,437

Odp: GG FORUMOWE

Właśnie myślę czy jednak czegoś nie kupić ale to tylko ze względu na synka co siedzi przed kompem i albo bajki ogląda, albo gra. A wolałbym jakby tylko bajki oglądał, jak w gry wpadnie to tunel.... . Ale to tylko ze względu na bajki dla małego, choć jeszcze 2 lata i pójdzie do szkoły....

1,438

Odp: GG FORUMOWE

Panowie, potrzebuję na szybko jakiś schemat skrzyni dynashift pomoże ktoś.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

1,439

Odp: GG FORUMOWE

Jak zdobędziesz to podeślij sam jestem ciekaw co tam siedzi

1,440

Odp: GG FORUMOWE

Krzysiek napisał/a:

Jak zdobędziesz to podeślij sam jestem ciekaw co tam siedzi

Siedzi tam trochę spżęgiełek i trochę hydrauliki mam coś podobnego na półbiegach w moim 2680 ale interesuje mnie pełna opcja a raczej schemat budowy nawet może byc zwykłe zdjęcie z katalogu byle by wszystko było widac.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl