1,441

Odp: GG FORUMOWE

http://tablica.pl/oferta/bmw-e30-320i-g … 3b5b4bfd97
Ciekawy opis na samym końcu

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

1,442

Odp: GG FORUMOWE

Te BMW wchłonęło jego mózg.

1,443

Odp: GG FORUMOWE

Panowie Sprawa  Pilna  gość spalił mi pszenice   opryskiem na rzepak (pewnie na samosiewy)  jest strasznie głupio madry i nie poczuwa się do winy  spalenia ukegło około 10 ar  więc do cholery 1000zł zawołałem  tyle że gość nie zrobił tego pierwszy raz ...   gdzie to zgłosić ? policja nie zajmuje sie taki sprawami ?

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,444

Odp: GG FORUMOWE

Świadome zniszczenie mienia. Kwalifikuje się do zgłoszenia na policję...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

1,445

Odp: GG FORUMOWE

http://piorin.gov.pl/index.php?pid=299 zaproś ich na swoje pole plus ktoś z izb rolniczych aby spisać protokół szkody ,jak facet ma głowę na karku to powinien zmięknąć zapłacić odszkodowanie a jeśli nie zapłaci to do sądu dziada niech kryje koszty sądowe i twojego adwokata !

1,446

Odp: GG FORUMOWE

Koledzy  czy ktoś robi jeszcze części do T0 87 ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

1,447 Ostatnio edytowany przez sawek.1990 (2013-11-19 18:12:28)

Odp: GG FORUMOWE

Posiada ktoś przy c-330 kabinę Ciechanów? Mam okazje taką kupić za 1200zł używkę i nie wiem czy się opłaca. Jak by ktoś miał styczność z takimi kabinami to niech się wypowie.
http://www.firma3e.pl/galeria/c_330/index.html Pod linkiem wygląd tej kabiny.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

1,448

Odp: GG FORUMOWE

Coś podobnego mam przy 255 tak to mocna kabina . Brał bym wszystko po za tym starym orzeszkiem bo to klaustrofobi można dostać .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

1,449

Odp: GG FORUMOWE

ja mam taką. Podbitkę dobrą pod dachem zrobić bo jak nie ma to strasznie się ten dźwięk odbija

1,450

Odp: GG FORUMOWE

Podbitkę to na szrocie z malucha wyciągnąć.

1,451 Ostatnio edytowany przez sawek.1990 (2013-11-20 16:19:55)

Odp: GG FORUMOWE

Jutro z rana jadę i zobaczymy czy warta kasy. Plus leci dla was panowie.
Jeszcze jedno pytanko do posiadaczy kabin ciechanów, na które otwory mocujące mają być przykręcone mocowania (chodzi mi o otwory w skrzyni)?

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

1,452

Odp: GG FORUMOWE

Mam niepotrzebny siewnik Polanin 6 metrów. Został skrócony do 3 metrów, drugą część skrzyni, redlice itd mam. Zrobiony z porządnego materiału. Ile można za takie coś zawołać?

1,453

Odp: GG FORUMOWE

redlice zwykłe czy talerze?

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

1,454

Odp: GG FORUMOWE

za takie coś to chyba już tylko cena złomu, mój tak właśnie skończył choć źle go nie wspominam

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,455

Odp: GG FORUMOWE

zwykłe redlice

1,456

Odp: GG FORUMOWE

Pawel21990 napisał/a:

zwykłe redlice

Jak byś go czasem na złomowisko wywoził to oszczędź dla mnie skrzynię przekładniową, łańcuchy i koła zębate.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

1,457

Odp: GG FORUMOWE

szkoda... szukam talerzowych w przyzwoitym stanie i cenie

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

1,458

Odp: GG FORUMOWE

jamir12 napisał/a:
Pawel21990 napisał/a:

zwykłe redlice

Jak byś go czasem na złomowisko wywoził to oszczędź dla mnie skrzynię przekładniową, łańcuchy i koła zębate.

ok, zapamiętam smile

1,459

Odp: GG FORUMOWE

bamreras napisał/a:

szkoda... szukam talerzowych w przyzwoitym stanie i cenie

Na Tablicy jest Saxonia talerzowa za sześć tysiaków tylko że sześciometrowa.

1,460 Ostatnio edytowany przez bamreras (2013-11-21 14:49:56)

Odp: GG FORUMOWE

za 6tyś to mam redlice talerzowe dedykowane do mojego poznaniaka...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....