1,461

Odp: GG FORUMOWE

Panowie mam pytanie  czy ma ktoś u siebie smarownice pneumatyczną?? bo kurde wkońcu sprawiłem sobię taką  i jestę rozczarowany  myślałem ze przebije wszystko a jednak nie bardzo .... ciśnienie w układzie  mam w przedziale 6-8 atm , i myslałem że jak się naciśnie spust w tej smarownicy to ona będize samoczynnie cykała ciagle ten smar a on pchnie raz i koniec by przesmarowac trzeba palcem cykać
9naciskać spust cyklicznie ) nie że nacisnę a ona sobie strzela ? czy mam jaki egzemplarz wadliwy czy może one tak mają ?

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,462

Odp: GG FORUMOWE

tylko jaka to smarownica? mam taką zakładaną na wiadro smaru i jak nacisnę to tłoczy cały czas. musiałem już wymienić wąż bo był za słaby i zaczął puszczać smar

1,463

Odp: GG FORUMOWE

Wojtek mój ojciec sobie taką kupił i później żałował jak zobaczył że ja ręczną szybciej przesmaruję jak on.... To faktycznie tak działa że trzeba tak palcem cykać, a najbardziej mnie wkurzałoby jakbym miał do smarowania troszkę i ciągnąć ten kompresor za sobą..... Póki nie zrobię garażu z prawdziwego zdarzenia żebym mógł podjechać i tylko wąż wyciągnąć do smarowania, pozostanę przy ręcznej.

1,464

Odp: GG FORUMOWE

Użytkuje może ktoś opony superking? Opłaca się je kupować do ciapka? http://opony-rolnicze.sklep.pl/pl/opony … pr-tt.html

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

1,465

Odp: GG FORUMOWE

ja mam o tyle dobrze że mam instalacje pneumatyczną po całym gospodarstwie rozciągniętą ... a gdzie brakuje to przedłużka  30m  wiec  myślałem że sobie ułatwie  ale się troszkę myliłem  ehh  trudno ale kombajn będize łatwiej smarowac w pojedynkę bo te końcówki szybko zdychają

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,466

Odp: GG FORUMOWE

Ja mam taką jak ty i jestem zadowolony .Lepsza taka niż ręczna Przecież nie jesteśmy fizolami i powolutku pobawmy się piersią a wszystko się nasmaruje.

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

1,467

Odp: GG FORUMOWE

Ja cos o tych smarownicach czytałem 6 atm to beznadzieja..... jak chcecie smarować graty w gospodarstwie to potrzebne jest 20 atm i smarownica która to wytrzyma.....

1,468

Odp: GG FORUMOWE

u mnie taka nowa i leży bo to szajs , zapowietrza się , dobrze jak widać że smar wychodzi ale np. kombajnie są miejsca gdzie nie widać i możesz sobie cykać i nie wiesz czy smaruje czy nie

1,469

Odp: GG FORUMOWE

W agrifarmie jak robiłem to smarownica pneumatyczna nadawała się dobrze do smarowania wieńca od koparki, fajna robota ząb po ząbku smile

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,470

Odp: GG FORUMOWE

niby taka zwykła ręczna jest wstanie wytworzyć ciśnienie około 200-250 atm na koncówce   a ta to nie mam zielonego pojęcia ale kiedyś to sprawdzę  tak czy siak  aby smarowała  chodź myślałem że to lepsze rozwiązanie ale trudno

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,471

Odp: GG FORUMOWE

Koledzy mam na zbyciu 1000l adBlue spóźniony prezent od New Hollanda oryginalnie zapakowany plomby na zbiorniku. sobie zostawiam 300l reszta na sprzedaż 1zł/l. jeżeli nie sprzedam to idzie na wiosne do opryskiwacza.

1,472

Odp: GG FORUMOWE

A czego sobie nie zostawisz?

1,473 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2013-11-22 23:28:34)

Odp: GG FORUMOWE

rozlej pod pszenice.....

1,474

Odp: GG FORUMOWE

ma ktoś rozsuwane wrota do garażu/mam plan taki zrobić 2szt 3x3 i teraz pytanie jaka prowadnica jakie rolki?gdzie i po ile?

1,475

Odp: GG FORUMOWE

Ja mam prowadnica z płaskownika 50x4, mocowana co 1,5m do ściany,  rolki u tokarza. Rama z kątownika 35x35.
Od dołu 70cm płaskiej blachy a reszta płyta trapezowa bezbarwna. Polecam może nie jest wieczna ale jest jasno i drzwi sa lekkie.

1,476

Odp: GG FORUMOWE

ja mam takie ze "jeżdza tylko góra. wisza na takim czyms: prowadnica teownik i po obu stronach jada po nim zwykłe łozyska

Rolnik z powołania:-)

1,477

Odp: GG FORUMOWE

moj tez mają jeździc góra dwie prowadnice 50(taki kształtownik z wycięciem) i rolki coś takiego http://allegro.pl/frezmet-wozki-rolki-d … 67087.html

1,478

Odp: GG FORUMOWE

http://allegro.pl/mata-akustyczna-wyglu … 73272.html
http://allegro.pl/mata-wygluszajaca-fil … 78056.html
Co lepiej wybrać na wygłuszenie kabiny(dachu) filc czy matę?

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

1,479

Odp: GG FORUMOWE

Dzisiaj miał dołączyć nowy forumowicz ale nie zdał egzaminu praktycznego na T, tak więc musi poczekać jeszcze trochę , chodzi o mojego syna teoretyczny zdał za pierwszym razem a jazdę oblał, okazało się że przed ruszeniem ciągnikiem po placu za mało oglądnął się na boki. WORD Wrocław.

1,480

Odp: GG FORUMOWE

To jest chore z tym zdawaniem. Brat zdawał na motorower (AM) testy dopiero za 4 razem, a praktykę za 3