1,601

Odp: GG FORUMOWE

No tak ale ja miałbym do odsiezania +- 4km powiedzmy max dwa razy dzienie.Wiec?

1,602 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2013-12-07 21:57:07)

Odp: GG FORUMOWE

4 km dziennie?
Bo jak tak to lepiej przejechać to 4 x dziennie c360 i nie robić sobie problemów...

1,603

Odp: GG FORUMOWE

Tak w tej chwili robi to jeden facet ursusem 1212 juz drugi rok i jakos sie to oplaca wiec troche mnie to drazni bo ja tez bym tak chciał.

1,604

Odp: GG FORUMOWE

A 323 nie może w tym chodzić. Co mu się stanie? zagrzać silnika nie zdążysz na 4 km w tym problem? Jakiekolwiek inwestycje poza pługiem i ewentualnym ulepszeniem tego co się posiada są nieuzasadnione. Chyba że sie wbijesz na większy obszar

1,605

Odp: GG FORUMOWE

No własnie oto sie rozchodzi ze ten którego mam to wolał bym zeby tego nierobił.Bo widzisz jest mi go poprostu szkoda ja nawet zima go nie odpalam choc niektórzy moga niewierzyc to jest on w zbyt dobrym stanie zeby go szarpac na takie godzinówki podczas mrozów.Dlatego wolał bym kupic cos oco niebede musiał tak dbac a swoje zrobi i zarobi.

1,606

Odp: GG FORUMOWE

Jeżeli jest w tak świetnym stanie to i termostat posiada który utrzymuje żeby silnik miał dobrą temperaturę. I nie trzeba pół dnia żeby silnik złapał temperaturę. Dalej idąc tropem, szkoda nie szkoda, w zimie nawet nie zabrudzi ani nie zakurzy. Jeśli jest w dobrym stanie również nie będziesz mieć problemów z odpalaniem. A kupisz drugi to całą zimę będziesz odrabiał.

1,607

Odp: GG FORUMOWE

To ze on by odpalał to ja wjem bo kiedys to sprawdzałem i problemu niebyło.Ale ja mam troche inne podejscie do mojch maszyn.Niewiem jeszcze pomysłe ale swojego na pewno do tej roboty nie zaprzegne.Mam jeszcze Jelonka 75km i c-330 wiec zima mam czym jezdzic.Ale do osniezania to najlepiej  cos powarznego.Ale zobaczymy jeszcze jak nie te to na nastepna zime cos kupie.

1,608

Odp: GG FORUMOWE

Problemy sobie stwarzasz. Masz 3 ciągniki. 4 km wioski 126p z pługiem odśnieży kwestia jak często chcesz nim przejeżdżać.
A podejście masz dziwne wink
Załóż mu grzałkę z obiegiem i zużycie silnika możemy pominąć. Bez tez odpali ale wiadomo....

1,609

Odp: GG FORUMOWE

No wiem ale .....To trudno wytłumaczyc.

1,610 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2013-12-08 01:11:20)

Odp: GG FORUMOWE

Po prostu chcesz sobie sprawić kirowca i potrzebujesz jakiegoś dodatkowego impulsu do tego tzn wsparcia od kolegów z forum więc  kup go i odśnieżaj.

mdw

1,611

Odp: GG FORUMOWE

No własnie juz tak mnie zniecheciliscie do tego kirowca ze juz niechce.Ale na nastepna zime kupie sobie jeszcze jednego 323 lepiej truc sie znana tucizna niz jakims wynalazkiem.Tylko boje sie ze zaczne wszystko przynim wymieniac na nowe i oryginalne i znowu doprowadze go do stanu w którym bedzie mi go szkoda.

1,612

Odp: GG FORUMOWE

Ale k150 ma skrzynię z czterema biegami zmienianymi pod obciążeniem bez sprzęgła ,a przy odśnieżaniu to fajny bajer .

1,613

Odp: GG FORUMOWE

No Tak Tak.

1,614

Odp: GG FORUMOWE

znam gościa co swego czasu jeździł nówką sztuką K700  mówi to były potwory  i nie spalały  tak dużo w przeliczeniu na robote  wiadomo by robic musi ciągnąc a nie pyrkać  teraz ten sam gośc jeździ ze mną JD 7830  aktualnie już 3 latkiem  i mówi że te ciagniki  nie mają co do gadania do Kirowca tam była waga  i moc wykorzystana a ta popierdułka jest za lekka a jak juź dostanie  przyczepnosc to zdycha ... mówi to nie to co powinno być  więc jeśli masz na myśli k150 to bierz i bądź zadowolony tongue inni tu liazkami śmigają i nie marudzą

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,615

Odp: GG FORUMOWE

Jakby co to nie chciałem Cie zniechęcać, tylko zysku niewiele miałbyś. Tak myślę, lub mi się wydaje. Sam wiele razy myślałem żeby, jak zwiększyło mi się pola kupić takiego małego Harkowca, tylko do ciężkiego rycia. Fajne są, uciąg mają, siłę części tanie, i same w zakupie tanie są. Tylko jak chłopaki zaczęli mówić o komforcie, żeby rozglądać się za czymś wygodniejszym, to przystopowałem. Faktycznie maszyny tanie, ale może warto poszukać czegoś wygodniejszego, nie z poprzedniej epoki. Wynalazków na podwórku Ci u nas dostatek i tak big_smile

1,616

Odp: GG FORUMOWE

Zniecheciliscie mnie najpierw a teraz zachecacie.Chodziło oto za ten facet co robi to teraz robi to ursusem 1212 który tez mało nie pali a na pewno wiecej jak 323,i jakos mu sie to opłaca.Wiec wyszedłem z załozenia ze jesli kupił bym cos w rozsadnych pieniadzach to wiadomo ze pierwszy sezon to o zarobku niema co mazyc ale nastepa zima była by juz na małym +.Ale chyba kupie jednak 323 pogrzebie i na nastepny sezon wystartuje.

1,617

Odp: GG FORUMOWE

ale skad wiesz ze sie załapiesz na to odsnieżanie, skoro jak piszesz ktos to robi od kilku lat?

Rolnik z powołania:-)

1,618

Odp: GG FORUMOWE

Jak sie da to sie załapie-potrafie przewidywac.

1,619

Odp: GG FORUMOWE

Czyli masz rodzinę w gminie.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

1,620

Odp: GG FORUMOWE

To znacznie bardziej skomplikowane.Nie mam tam rodziny ale wszystko da sie załatwic.Trzeba jakos kombinowac zeby jechac.