1,641

Odp: GG FORUMOWE

Gdybyś nie napisał ze to produkcja SAM, to w zyciu nie domysliłbym sie tego. plusior ode mnie

Rolnik z powołania:-)

1,642

Odp: GG FORUMOWE

rama wygląda na grubą, ale ścianka cienka =4mm, miałem taką ramę-podłużnicę od przyczepy do ciągania rakiet plot i z niej wyszły 3 takie pługi. Lemiesz jest z rury kominowej fi 800i ścianka =6mm, dwa siłowniki od atlasa i wieżyczka.

1,643

Odp: GG FORUMOWE

Chciałem się zapytać już dawno, mianowicie czy posiadasz plazmę do cięcia? I jak się sprawuje taki sprzęt, bo można wtedy cuda robić.

1,644

Odp: GG FORUMOWE

bez plazmówki nie wyobrażam sobie majsterkowania. Masz rację, cuda też da się zrobić.

1,645

Odp: GG FORUMOWE

Jakiej mocy realnie trzeba byłoby kupić żeby ciąć materiały o grubości do 20mm? Chodzi mi realnej mocy bo co to piszą nierówna się z rzeczywistością.

1,646

Odp: GG FORUMOWE

110-120 żeby szło dobrze

1,647

Odp: GG FORUMOWE

Dzięki właśnie myślę czy nie kupić, bo nieraz nie da rady ładnie coś stworzyć. Szlifierką ciąć grube i długie metale jeszcze w kształt zaokrąglenia, to męka. A i tak ładnie nie będzie wyglądać. Zaraz pomyślałem jak zobaczyłem wzmocnienia w pługu u góry smile

1,648

Odp: GG FORUMOWE

http://allegro.pl/nac-odsniezarka-elekt … 68149.html

Mam 120 m2 kostki przed domem do drogi może kupię coś takiego, ale by chłopaki mieli radochę, bo do tej pory to odśnieżają łopatami ze sklejki.

1,649

Odp: GG FORUMOWE

Nie żałuj dzieciom. Taką odsnieżarkę im kup http://tablica.pl/oferta/kirowiec-ID4oi … d1b4b30544

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

1,650

Odp: GG FORUMOWE

MAREKPE napisał/a:

Nie żałuj dzieciom. Taką odsnieżarkę im kup http://tablica.pl/oferta/kirowiec-ID4oi … d1b4b30544

:hmmm:

1,651

Odp: GG FORUMOWE

Radocha gwarantowana big_smile

1,652

Odp: GG FORUMOWE

na początku września kupiłem od kumpla saxo do ganiania po okolicy i chciałem zabrać się za przerejestrowanie i ubezpieczenie i od tego chciałem zacząć ALE! Z racji tego że ubezpieczenie skończyło się we wrześniu i nie można zapłacić za ubezpieczenie od daty wygaśnięcia poprzedniego tylko od daty rzeczywistej kontynuacji to będzie przysolona kara w wysokości 3 000  (jeżeli ubezpieczę)   I tym sposobem autko pojedzie na złom, chyba że znacie jakiś sposób aby to obejść. Co dalej z tym zrobić aby tej cholernej kary nie przywalili.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

1,653

Odp: GG FORUMOWE

A nie wznowiła się umowa automatycznie?? Nie - to dziwne..

1,654

Odp: GG FORUMOWE

Fenol napisał/a:

I tym sposobem autko pojedzie na złom, chyba że znacie jakiś sposób aby to obejść. Co dalej z tym zrobić aby tej cholernej kary nie przywalili.

Nawet jeśli autko pojedzie na złom musi mieć OC żeby można je było formalnie wyrejestrować w WK, a jeśli nie zostanie wyrejstrowane to i tak prędzej czy później UFG Cie znajdzie...

http://img99.imageshack.us/img99/609/annimatiebalktx6.gif http://i51.tinypic.com/143g949.gif

"...badz czlowiekiem laskawym tak, i od czasu do czasu wcisnij prawy ALT."

ŁONA -ĄĘ (klik)

1,655

Odp: GG FORUMOWE

Auto musi mieć ciągłość oc i do tego nie można sprzedać auta bez oc jeśli Ci kumpel sprzedał bez oc to powinien wyrównać i po sprawie. Ja tak miałem że mi się skończyło i chciałem wyrejestrować to wyrównałem i po sprawie było. Żadnej kary nie powiano być tylko trzeba w tej ubezpieczalni co było auto ubezpieczone

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

1,656

Odp: GG FORUMOWE

Ja miałem z ruskiem że nie przysłali mi polisy do wznowienia a sam nie pamiętałem i kilka dni byłem bez polisy ale poszedłem do agencji ubezpieczeniowej i babka tam jakoś kombinowała. Zrobiła wstecz ale też już pojawiały się problemy. Na szczęście wszystko poszło bez odsetek i kar.

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,657

Odp: GG FORUMOWE

Zrób umowę między Twoim kumplem a słupem, najlepiej bezdomnym sztajmesem za nalewkę, albo obcokrajowcem a potem między słupem a Tobą. Auto musi być ubezpieczone najpóźniej w dniu rejestracji.
Był kiedyś w mojej okolicy koleś do którego przyjeżdżały wycieczki z UFG w poszukiwaniu setek pojazdów które "kupił", a na posesji nawet najmniejszego śladu. Ubaw był po pachy.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

1,658

Odp: GG FORUMOWE

U mnie te taki jest , miał już z dwie sprawy.

mdw

1,659

Odp: GG FORUMOWE

U mnie też jest taki ma już ponad 150 aut na siebie, ale nikt nie ma kłopotów, kupujący i sprzedający. Urząd się nie czepia, bo kosztował samochód 500zł.....

1,660

Odp: GG FORUMOWE

no to ładnie wdepnąłem, myślałem że zapłacę za ten czas kiedy był nieubezpieczony i dalej resztę, a teraz takie pytanie czy kumpel też miałby problem gdyby wznowił ubezpieczenie a następnie wyrejestrował auto? bo coś mi świta że coś by musiał zapłacić ale na pewno nie taką kasę. Ale kloaka.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]