1,701

Odp: GG FORUMOWE

Koleś ma do niego nawet instrukcje tylko w obcym języku . Opryskiwacz to by mi się przydał tylko ciekawe jak z częściami do tego

1,702

Odp: GG FORUMOWE

Najważniejsze aby komputer działał

mdw

1,703

Odp: GG FORUMOWE

Myślę, że na dzień dzisiejszy to wszystko tam działa. tylko co kiedy się popsuje.

1,704

Odp: GG FORUMOWE

kiedyś coś takiego oglądałem i zwątpiłem ...  pompa od wydajności cieczy jest tłokowa  załączana   albo elektrozaworem albo na linkę ...  a druga pompa ta na wałek to mieszadła w opryskiwaczu  i zasysanie wody do zbiornika
no niby są strasznie dokładne ale czy faktycznie tak jest nie weim bo nie miałem odwagi tego kupić ... był za 7 tys

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,705 Ostatnio edytowany przez Grzegorz89 (2013-12-17 18:14:27)

Odp: GG FORUMOWE

Zorak byłem i widziałem te sieczkarnie do Twojego jelenia i podobnych. Ogólnie gość woła 2tysiące za kompletną ale mówił że kombajn stoi na drugim placu. Pojechałem na drugi plac i nie było tego ze zdjęcia za to wiele innych. Ogólnie wszystko powinno nie przekraczać 1,5zł za kilo, bo stan nie rewelacyjny. W każdej osłony były pogięte, i bębny pordzewiałe jakby stało 10 lat pod chmurką. Sieczkarnie wszystkie z nożami na stałe. Moim zdaniem 2 tysiące to za dużo, bo to faktycznie połowę tego co w 512. Przynajmniej takie wrażenie odniosłem.



Laszek napisałeś kiedyś że prostowałeś siłownik hydrauliczny od skrzata lub trola, jeden pies. Mam pytanie jak prostowałeś, czym i jak bardzo był zgięty. Kiedyś prostowałem siłownik normalnie młotem na zimno ale mogłem uderzać w tłoczysko gdzie nie pracuje a siłownik kosztował 15 zł. to mi nie było szkoda. Mam jeden do naprostowania, przy główce. Jest nie wiele zgięty. Mam u brejdaka prasę 20 ton. I nie wiem czy grzać czy nie. Sworzeń siłownika ma 30mm także nie gruby.

1,706

Odp: GG FORUMOWE

Ja prostowałem 45mm na prasie i normalnie na zimno szło, a skrzywiony dość był. Długo się nie nacieszyłem bo dostał pierwszy opór i znów sie zgiął. Zmęczony materiał. Kupiłem nowy z metra na Allegro i gra do dziś. Więc jak co to kup też z metra na allegro i po kłopocie bo czasem zapłacisz za prostowanie a dłubo może nie pochodzić

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,707

Odp: GG FORUMOWE

Kupiłem za 150zł 2 szt jak nowe gładzie super. Jeden ma lekko skrzywioną główkę i myślę że da radę naprostować. Gabarytowo jak c75 od władka ale skok mają 17cm także do tuza powinny być git. Powoli zbieram już materiały. Rębak już zrobiłem i biorę się za tuza bo później szybko wiosna i wiata czeka do roboty. Myślę że skrzywili go jak od wózka oczepili maszt. Bo są właśnie od pochyłu masztu. Z tym że skok jest właśnie większy bo do masztu, bodajże od bułgara kupiliśmy to miał tylko 7cm skoku.

1,708

Odp: GG FORUMOWE

Jest taka sprawa wkurzyłem sie na ludzi, bo umówiłem sie z gosciem na konkretna cene działeczki notariusz umowiony itd a on dzwoni i podaje wyzsza cene... chcąc tego uniknac w przyszłosci chcąc tego uniknąć potrzebuje wzoru umowy wstepnej kupna sprzedazy działki rolnej

Rolnik z powołania:-)

1,709

Odp: GG FORUMOWE

W świetle prawa wystarczy umowa napisana odręcznie. Ja mam napisaną jedną umowę, ściągniętą ze wzoru z internetu. Pytałem notariusza i jak najbardziej jest ważna.

1,710

Odp: GG FORUMOWE

wrzuc link albo skopiuj u tu wrzuc

Rolnik z powołania:-)

1,711

Odp: GG FORUMOWE

http://www.infor.pl/prawo/umowy/kupno-s … UMOWY.html Coś takiego lub inne normalnie w googlach wpisz umowa przedwstępna kupna sprzedaży, i coś wyskoczy. Wybierz taką żeby Ci warunki pasowały, bo ze wszystkiego mimo woli trzeba się wywiązać.

1,712

Odp: GG FORUMOWE

ważna jest .ale co z tego ?jak coś nie wypali z sprzedającym to jest tylko podstawa do  założenia sprawy z  powództwa cywilnego w celu uzyskani zwrotu zaliczki. przerabiam to teraz tak się dałem wyje....ć  łosiowi .zaliczka się poszła j...  prowidenty mu wskoczyły na hipotekę w międzyczasie i po balu.

Leszek   dla kolegów'

1,713

Odp: GG FORUMOWE

Grzesiek co do siłownika to kiedyś jak jeszcze mieliśmy bizona to skrzywił się ten od skrętu i prostowaliśmy go młotem na kowadle tylko pukaliśmy przez deske

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,714

Odp: GG FORUMOWE

Piszesz zawsze że w przypadku cwaniactwa ze strony sprzedającego to oddaje podwojoną zaliczkę. Koseś kiedyś tak miał i mówił że jak sprzedającemu przypomniał o tym to rura od razu zmiękła.
Laszek i później chodził normalnie? My w 512 siłownik od rury skrzywiliśmy ale dał się naprostować ładnie był bardzo plastyczny i też chodzi do dziś. Ale mimo to był cieńszy. Gadałem z bracholem, pojadę i spróbujemy na zimno na prasie. Myślę że się uda. Dam znać jak poszło, ale zawsze chciałem zapytać, bo jak ktoś jest co robił już takie rzeczy, to zawsze lepiej, i raźniej smile

1,715

Odp: GG FORUMOWE

NO JAK masz z kogo wyrwać kasę  .możesz się co najwyżej wpisać na listę i czekać cierpliwie .

Leszek   dla kolegów'

1,716 Ostatnio edytowany przez Grzegorz89 (2013-12-17 21:17:54)

Odp: GG FORUMOWE

Skoro piszesz umowę znaczy chcesz kupić działkę. Oznacza to że nie jest na korzyść dla ciebie jak sprzedający odwala. A ten jeden paragraf w umowie co podałem pełni raczej rolę straszaka i zabezpieczenia, z którego ewentualnie możesz skorzystać. Ale głównym celem pisania takich umów jest i tak kupno.

1,717

Odp: GG FORUMOWE

Grzegorz 89. Zaliczka podlega zwrotowi w takiej wysokości jaka była wpłacona. W podwójnej wysokości podlega zwrot zadatku w takiej sytuacji. Zależy co było wpisane do umowy. Tego nie można mylić bo to są dwie różne rzeczy i najlepiej wcześniej się z tym zapoznać. Od tego może zależeć wynik procesu sądowego.

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

1,718

Odp: GG FORUMOWE

cywilna umowa przedsprzedaży  jest tyle własnie warta że sprzedający bierze przedpłate w kieszeń i może cie mieć w nosie . scigaj  go tylko z powództwa cywilnego i nic więcej.powodzenia.

Leszek   dla kolegów'

1,719

Odp: GG FORUMOWE

Grzegorz ten siłownik od bizona po prostowaniu chodził do samego końca jak kombajn był u nas

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,720

Odp: GG FORUMOWE

Maryush miałem na myśli zadatek, a to tak jak mówisz różnica.