1,761

Odp: GG FORUMOWE

tak poza tym, jak teraz na Geoportalu zmierzyć każdy bok działki osobno, lub zaznaczoną powierzchnię. Pozmieniało się i nie mam pojęć jak to teraz zrobić.? Gość ma sad dookoła wątpię żeby chciał sprzedać ale jego dzieci to już kawałek pewnie za dobrą opłatą odpisaliby.Coś wymyślimy.

1,762

Odp: GG FORUMOWE

Z boku masz taką gwiazdkę klikasz i pojawia się rozpiska z mozliwymi paskami narzedzi. nie wiem na którym to  jest włączam wszystko i pojawia sie narzędzie...

1,763

Odp: GG FORUMOWE

sączę świątecznego browca, przeglądam producentów ciągników... dziś już ich się nie produkuje.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

1,764

Odp: GG FORUMOWE

Grzegorz89 napisał/a:

tak poza tym, jak teraz na Geoportalu zmierzyć każdy bok działki osobno, lub zaznaczoną powierzchnię. Pozmieniało się i nie mam pojęć jak to teraz zrobić.? Gość ma sad dookoła wątpię żeby chciał sprzedać ale jego dzieci to już kawałek pewnie za dobrą opłatą odpisaliby.Coś wymyślimy.

Klikasz prawym przyciskiem i masz menu podręczne

1,765

Odp: GG FORUMOWE

Macie Panowie po plusie bo dopiero dziś to ogarnąłem big_smile A działka sprawdziłem jest 55m na 37metra.

1,766

Odp: GG FORUMOWE

Tak w ogóle to nie lubię świąt. Trzeba patrzeć na telewizor jednym okiem. Na oba się nie da.

1,767

Odp: GG FORUMOWE

sławek 42 napisał/a:

Tak w ogóle to nie lubię świąt. Trzeba patrzeć na telewizor jednym okiem. Na oba się nie da.

A ja wręcz przeciwnie lubię i to bardzo.

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

1,768

Odp: GG FORUMOWE

ale co w tych świętach teraz magicznego ?  w co 2 domu sztuczna choinka jak świąteczna atmosfera .... bez sensu  tyle że ,,wolne od roboty ''ot co ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,769

Odp: GG FORUMOWE

Ja też nie lubię Świąt, kiedyś Święta były inne a teraz to jakieś takie nudne.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

1,770

Odp: GG FORUMOWE

Święta to były kiedyś jak pomarańcze docierały do nas tylko na święta to była magiczna atmosfera.

1,771

Odp: GG FORUMOWE

Teraz dla większość święta to chodzenie po sklepach często za niepotrzebnymi rzeczami.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

1,772

Odp: GG FORUMOWE

Ja odkąd się ożeniłem mam w domu zawsze choinkę żywą. W tym roku to nawet ze znajomym pojechaliśmy do lasu i przynieśliśmy, także wypas big_smile Panowie nie wiem co się dzieje znowu obchodzę 20ste urodziny i nadal trzeźwy :hmmm:

1,773

Odp: GG FORUMOWE

wojtas napisał/a:

ale co w tych świętach teraz magicznego ?  w co 2 domu sztuczna choinka jak świąteczna atmosfera .... bez sensu  tyle że ,,wolne od roboty ''ot co ...

Nie wiem czemu, ale ja tez wole robote jak nic sie nie psuje, nie wiem dlaczego ale nie przepadam za swietami
Grzegorz wszystkiego najlepszego, jestes trzeźwy bo ja wczesniej nie wiedziałem o tych urodzinach

Rolnik z powołania:-)

1,774 Ostatnio edytowany przez androl (2013-12-26 21:59:07)

Odp: GG FORUMOWE

TV 6 patrzcie teraz galileo

1,775

Odp: GG FORUMOWE

Pajej napisał/a:
wojtas napisał/a:

ale co w tych świętach teraz magicznego ?  w co 2 domu sztuczna choinka jak świąteczna atmosfera .... bez sensu  tyle że ,,wolne od roboty ''ot co ...

Nie wiem czemu, ale ja tez wole robote jak nic sie nie psuje, nie wiem dlaczego ale nie przepadam za swietami
Grzegorz wszystkiego najlepszego, jestes trzeźwy bo ja wczesniej nie wiedziałem o tych urodzinach

Pajej kiedyś się musimy umówić to obgadamy smile Jutro wracamy do  żywych to trzeba być w formie.

1,776

Odp: GG FORUMOWE

Żeby nie te świeta to bym miał płytę obornikową dokończone...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

1,777

Odp: GG FORUMOWE

androl napisał/a:

TV 6 patrzcie teraz galileo

co było?

1,778

Odp: GG FORUMOWE

bamberas  tak to jutro dokończysz i   będziesz miał  nową po świętach tongue 
co do choinki   to się od kilku lat nauczyliśmy że co roku się kupuje 2 i sadzi na ogrodzie lub w swoim lesie  po 5-6 latach masz własną choinkę  bez  marudzenia i mozesz sobie ją wyciąć w miare legalnie big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,779

Odp: GG FORUMOWE

o naszych mózgach, paliwo żerny komp :hmmm:

1,780

Odp: GG FORUMOWE

Grzegorz89 napisał/a:
Pajej napisał/a:
wojtas napisał/a:

ale co w tych świętach teraz magicznego ?  w co 2 domu sztuczna choinka jak świąteczna atmosfera .... bez sensu  tyle że ,,wolne od roboty ''ot co ...

Nie wiem czemu, ale ja tez wole robote jak nic sie nie psuje, nie wiem dlaczego ale nie przepadam za swietami
Grzegorz wszystkiego najlepszego, jestes trzeźwy bo ja wczesniej nie wiedziałem o tych urodzinach

Pajej kiedyś się musimy umówić to obgadamy smile

dokładnie tak

Rolnik z powołania:-)