1,781

Odp: GG FORUMOWE

No panowie ja dziś posiałem Jęczmień jary big_smile  zobaczymy co będzie

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,782

Odp: GG FORUMOWE

Będzie jak przyjdzie okrywa  śnieżna oby nie mróz bez śniegu?

1,783

Odp: GG FORUMOWE

aha....

mdw

1,784

Odp: GG FORUMOWE

wojtas napisał/a:

No panowie ja dziś posiałem Jęczmień jary big_smile  zobaczymy co będzie

a to jakaś przewódka czy zwykły

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

1,785

Odp: GG FORUMOWE

z innej beczki , mam takie pytanie z racji ze strasznie mi sie dzierzawy po okolicy rozzuciły myslałem nad  zrobieniem takiego  zestawu jak  agregat  przedsiewny siewnik i  na końcu wał gładki + skrobaki  co o tym myślicie zda egzamin???

1,786 Ostatnio edytowany przez Grzegorz89 (2013-12-27 19:06:46)

Odp: GG FORUMOWE

Wał gładki jak mokro oblepi się i ziemia się będzie zaskorupiać. Może lekki oponowy?

Wojtas przekozak big_smile Jestem dobrej myśli smile

1,787

Odp: GG FORUMOWE

moze zeczywiscie był by lepszy , a ktos ma doświadczenie z takim zestawem ??? teraz wszystkie zasiewy zasuwam broną lekka w                     poprzek ale od tego roku bede obrabiał ziemie mojej zonki oddalona            o 25 km od domu i srednio widzi mi sie zasuwac    władkiem     z bronami  zeby zabronowac.

1,788

Odp: GG FORUMOWE

Ja mam fionę i grabki zwykłe to pięknie zakrywa nasiona,ale też myślałem o lekkim wale z opon samochodowych r15. Normalnie bez powietrza na kilku rurkach, lub rurze. Kiedyś do siewu buraka mieliśmy nałożone na dębowy klocek opon i ciągało się zaraz za siewnikiem.Pole równe ale nie zaskorupi się bo lekko przywałowane. Szczególnie przydatne jak trzeba zaraz po siewie pryskać, np. rzepak i buraki.

1,789

Odp: GG FORUMOWE

ja dziś siejąć w orkę ... mam pomysł ttaki by z przodu ciagnika własnie szedł  wał  packer lub właśnie oponowy   tylko pytanie czy z powietrzem czy bez .. moze z pianką budowlaną ?   nie wiem pomyslę ... chodzi o to by wstępnie zagęscić  ugnieśc i by ciągnik nie robił aż takich kolein ... za tym ten mój agregat uprawowo siewny  chodx łap musze mu trochę powyrywac big_smile  i po siewniku normalne wały ... chyba że zrobie wały z włuką to będzie już bez problemu

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,790

Odp: GG FORUMOWE

Ja myślałem o podwójnym campbellu z przodu i włuka myślę, że traktor podoła :hmmm:

1,791 Ostatnio edytowany przez diablo-31 (2013-12-28 00:53:57)

Odp: GG FORUMOWE

Koledzy jak wrzucić fotkę tak żeby było ją widać bez otwierania pod moim postem ?
bo przez ImageShack nie udaje mi się :hmmm:

1,792 Ostatnio edytowany przez Scorpion (2013-12-28 00:57:45)

Odp: GG FORUMOWE

Jeżeli wrzucam z imageshack to jest opcja Thumbnail Size,Forum i link jest przygotowany do wyświatlania w postach na forum i w odpowiednio zmniejszonym rozmiarze żeby nie ładował się pół godziny

1,793

Odp: GG FORUMOWE

Diablo   wejdź na Zapodaj.net   i tam jest wszystko po polsku  po lewej masz zdjęcia na forum czy coś i  ciskasz wrzucasz ,, następnie kopiujesz linki  do posta oddzielając je spacją i  są smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,794

Odp: GG FORUMOWE

z tym wałem z         przodu  to nie głupia sprawa ja w tym roku siałem krótko po orce to takie koleiny sie robiły ze szok

1,795 Ostatnio edytowany przez diablo-31 (2013-12-28 18:47:39)

Odp: GG FORUMOWE

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/1ce897ac56cb.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/49f3c70eee34.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/b98add13d947.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/f5d2005da743.jpg

Co myślicie o przerobieniu felg z naczepy żeby pasowały do HL8011,
zacząłem się bawić w to, tzn:
w firmie wycieli mi flansze z org. otworami gr 12mm
wyciąłem gumówką otwór, wspawałem, sprawdziłem na bębnie czy niema bić i malowanie, oponki czekają 385/55/22,5
obecnie mam 11.00/20

1,796

Odp: GG FORUMOWE

Panowie poszukuje sprzęgu do koła bliźniaczego na tył,posiadam dwa sprzęgi tylko jeden jest wysoki 29 cm a drugi 22cm,na ten wyższy pasuje ładnie felga od polskiego Ursusa na niższy niestety nie.Może ktoś posiada taki zbędny sprzęg, chętnie odkupie lub mogę zamienić na ten niższy.

1,797

Odp: GG FORUMOWE

Diablo  ładnie się tą gumówką nabawiłeś ... smile   nie prosciej by było palnikiem ?  lub plazmą ?

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,798

Odp: GG FORUMOWE

Szwagier ma sprzęgi z zt 303 z tego co wiem pasują do ursusa bizona .Zapytam ....

1,799

Odp: GG FORUMOWE

Krzysiek napisał/a:

Szwagier ma sprzęgi z zt 303 z tego co wiem pasują do ursusa bizona .Zapytam ....

Dzięki, będę czekał na info.

1,800

Odp: GG FORUMOWE

Mam pytanie. Jak by wyglądała sprawa jak by teraz w styczniu pobronował pole ? Dla gleby było by lepiej czy gorzej ? Mam czasu a śniegu nie ma ani mrozu. A na wiosne wesele i czasu baaardzo mało...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)