1,841

Odp: GG FORUMOWE

dobre to przysłowie:) swoją drogą jak by kto chciał bałwana w wersji mini to mogę usługowo ulepić. Odbiór osobisty. Najlepiej przechowywać w lodówce i ni używać do grudnia 2014. W grudniu 2014 wykorzystać jako laleczkę VooDoo i udeżyć prosto w sumienie. Może zimę je zaboli i przyjdzie smile

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

1,842

Odp: GG FORUMOWE

androl napisał/a:

"Jak do Trzech Króli nie ma zimy, to już jej więcej nie zobaczymy"

na poczekaniu wymysliłes czy zeczywiscie jest takie przysłowie?
ja obawiam się ze zima poprostu sie przesuneła i przyjdzie później ale i później odejdzie i to mnie martwi

Rolnik z powołania:-)

1,843

Odp: GG FORUMOWE

Zacytowałem z artykułu na interi podobno niemieccy meteorolodzy w nie wierzą.

1,844

Odp: GG FORUMOWE

Wiara czyni cuda - ale natura swoje wie  ,  może coś sypnie  oby nie tak jak w USA?

1,845

Odp: GG FORUMOWE

Jak ma wymrozić to wolę to co w USA.

1,846

Odp: GG FORUMOWE

kolega ma znajomych w Minesocie i mają -32C odczuwalna -40, koszmar.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

1,847

Odp: GG FORUMOWE

Będąc na szkółce w Gołdapi zima 84\85 parę dni temperatura nocą spadała do -35 na warcie staliśmy po godzinie, przez ładnych parę lat po wojsku palce u rąk strasznie mi marzły już przy zerze na termometrze.

1,848

Odp: GG FORUMOWE

kuzynkę mam w New jersey  i mówiła ze mają zimno jak diabli ...  takiej zimy tam nie pamięta   a mieszka tam od 14 lat

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,849

Odp: GG FORUMOWE

A ja tam ich się wcale nie żałuje dobrze im tak niech spróbują jak to smakuje .Oni nas mają w nosie a niektórzy to nawet nie wiedzą gdzie jest Polska.Najwyżej jak ich bardzo zasypie to wyślemy im na pomoc naszych drogowców zobaczą mięczaki jak się pracuje to od razu nam wizy zniosą i zaczną nas szanować a nie traktować jak pod ludzi.

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

1,850

Odp: GG FORUMOWE

Jak Ci wszystko c ozime wymarznie to oni Ciebie też nie pożałują, nie bój się . Mim wszystko wolę tęgie mrozy.

1,851

Odp: GG FORUMOWE

Panowie pwiedzcie mi jak to jest z tymi z energetyki. Mam działeczke cześć to las na czesci rosły samosiejki brzozy ok10cm średnicy przy ziemi wysokośc ja mysle nie wiecen niz 5-6m z działki nic wiec pomiedzy tymi samosiejkami dosadziłem inne drzewka. całość pod linia elektryczna. myslałem sobie porosnie kilka lat i zetne, po sasiedzku jest wiekszy las i energetyka nic nie robi wiec ok. Dzis przyjeżdzam a tam wszystkie samosiejki wyciete moje nasadzenia czesciowo zniszczone, a las u sasiada nie ruszony. nikt mnie nie informował, wtargneli na działke i zrobili swoje.
Jest to taka linia jak na zdjeciach  http://pl.wikipedia.org/wiki/Sie%C4%87_ … i%C4%99cia wiec takie drzewka nie zawadzały. Nie rozumiem tez tego ze las u sasiada został. co z tym teraz zrobic? mam ochote zgłosic zała sprawe na policje. moim zdaniem powinni mnie poinformowac o zamiarze wejscia na moja ziemie

Rolnik z powołania:-)

1,852

Odp: GG FORUMOWE

Proponował bym zadzwonić pierw do nich i sie dogadać. U mnie na jesień byli najpierw ze zgoda na wejscie na moja działke w celu jakis tam prac, no i zastrzegłem sobie że w razie szkód beda płacic.

mdw

1,853

Odp: GG FORUMOWE

zadzwonić tylko do kogo? jak to jest stara "atomowa" nie uzywana linia

Rolnik z powołania:-)

1,854

Odp: GG FORUMOWE

Zgłosić na policję że ktoś zniszczył Ci las ,a policja niech prowadzi dochodzenie !

1,855

Odp: GG FORUMOWE

No ale ktoś jest jej właścicielem , jakiegoś dostawce prądu chyba macie?

mdw

1,856

Odp: GG FORUMOWE

głoś na policję. jak ktoś doniesie że powycinałeś drzewka (obojętnie czy samosieje czy jak) to ty będziesz miał pozamiatane

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

1,857

Odp: GG FORUMOWE

koseś napisał/a:

Zgłosić na policję że ktoś zniszczył Ci las ,a policja niech prowadzi dochodzenie !

to teoretycznie nie był las bo nie miałem czasu przekształcić gruntów ornych w las, ale mniejsza z tym. zgłosic chyba nie zaszkodzi

Rolnik z powołania:-)

1,858

Odp: GG FORUMOWE

Pajej las nie las, ale na wszystkie drzewa powyżej 5 lat potrzebna jest zgoda na wycięcie.

1,859

Odp: GG FORUMOWE

10 lat chyba
dzwon na policję

1,860

Odp: GG FORUMOWE

dokładnie to 15cm obwodu. No chyba że co strona to inne przepisy...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....