1,701

Odp: Powiedzcie coś o sobie

witajcie forumowiczu smile
Z daty wynika że jesteś tu prawie 6 lat...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

1,702

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Tylko pozazdrościć takiej aktywności wink

1,703

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Ale za to kultur pierwsza klasa big_smile

1,704

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Ale podpadłem.Aby dopełnić formalności napiszę tak:jak jeżdzę po polu zt323a lub odbieram zboże lub rzepak od nh8060 (wcześniej od 512,która od paru lat stoi w rezerwie) starem 200  (wcześniej ifą )to widzę latarnię w Niechorzu.Z grubsza to tyle.

1,705 Ostatnio edytowany przez marcin (2014-01-10 21:21:31)

Odp: Powiedzcie coś o sobie

czesto jestem latem w Niechorzu i forsza to tylko widziałem bez machy w takiej wiosce co jest rondo na niechorze i na kołobrzeg i chyba kombajn zółty dobrze filuje juz wiem lędzin

1,706

Odp: Powiedzcie coś o sobie

byłem tam w 2011 na wakacjach, skrzynia mi w aucie umarla , ale niechorze ., pogorzelica rewal i trzesacz super tylko woda zimna. pare forszy tam widziałem, ale uwage zwróciły john deery bo chyba dużo ich w okolicy,. a w trzebiatowie mam rodzine.

mdw

1,707

Odp: Powiedzcie coś o sobie

marcin napisał/a:

czesto jestem latem w Niechorzu i forsza to tylko widziałem bez machy w takiej wiosce co jest rondo na niechorze i na kołobrzeg i chyba kombajn zółty dobrze filuje juz wiem lędzin

Bingo!

1,708

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam, mam na imie Łukasz 26l, mieszkam w okolicy Radomska woj Łódzkie
fortschritta w rodzinie mamy od około 11 lat model ZT 323 A z silnikiem leyland sw 400 czyli rzedowa 6 z turbina, ciagnik pracuje jako wół roboczy przy płógach 4 skibowych obracanych Lemken, agregacie 3m z hydropakiem i prasą welger rp200 na areale 40 ha, z czego połowa to użytki zielone ponieważ jedynym dochodem z gospodarstwa jest mleko

Coś o sobie? gdy ojciec przejdzie na emeryture przejmuje gospodarstwo i ciagne ten temat dalej, interesuje się motoryzacja, mam od 7 lat fiata 125p którego ciagle udoskonalam, jeżdze na zloty samochodów tuningowanych i w ten sposób spędzam wolny czas w sezonie, w okresie zimy staram się znaleść dodatkową prace w warsztacie jako mechanik, zdarzało sie też być kierowcą ale to zależy co potrzebuje rynek pracy

1,709

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witaj

1,710

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witaj, pokaż fiaciora smile

http://img99.imageshack.us/img99/609/annimatiebalktx6.gif http://i51.tinypic.com/143g949.gif

"...badz czlowiekiem laskawym tak, i od czasu do czasu wcisnij prawy ALT."

ŁONA -ĄĘ (klik)

1,711

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Łukasz !

1,712

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Hejoooł smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

1,713

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witaj Łukasz

1,714

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Fiata mozecie zobaczyć http://www.fiat125p.com/viewtopic.php?f … ;start=135

1,715

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Siemanko, fajny fiacik trochę o nim czytałem na różnych forach :satan:

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

1,716

Odp: Powiedzcie coś o sobie

to mi sie podoba pełna kulturka, ładnie sie przedstawił. Witaj Łukasz

Rolnik z powołania:-)

1,717

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam serdecznie.

1,718

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam ,+za pierwszorzędne przywitanie .

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

1,719

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć.

1,720

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Siemano smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "