2,121

Odp: GG FORUMOWE

sie dzieje w '' M jak MIŁOŚÄ† ,,

2,122

Odp: GG FORUMOWE

teraz M jak Miłość będzie reklamować kukurydzę KWS heheee
nie oglądam ale to muszę zobaczyć odcinek 1040 (17.02) i 1044 (03.03)

2,123

Odp: GG FORUMOWE

Ja tam głosuje na pis  mam w dupie ruskich, ale to nie znaczy że kocham jarka , ale moim zdaniem dobrze robili że brali się za dupę , a z tym państwem policyjnym to troche przesada.

mdw

2,124

Odp: GG FORUMOWE

Zobaczcie na Expres reporterów. Ktoś z okolic Ciechanowa zna może tą sprawe?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

2,125

Odp: GG FORUMOWE

no włśnie pi razy drzwi to oglądam

mdw

2,126

Odp: GG FORUMOWE

masakra, czo za człowiek......

2,127

Odp: GG FORUMOWE

Yoko tylko pamiętaj że jak rusek pierdnie to my się już zesramy .

2,128

Odp: GG FORUMOWE

diablo-31 napisał/a:

teraz M jak Miłość będzie reklamować kukurydzę KWS heheee
nie oglądam ale to muszę zobaczyć odcinek 1040 (17.02) i 1044 (03.03)

Powaznie??? Ja niestety jstem zmuszony do ogladania tego serialu, bo komputer w tym czasie okupuje brat, spac nie pójde bo tv w moim pokoju, a mam zbyt mała siłe przebicia zeby zmienic kanał

Rolnik z powołania:-)

2,129

Odp: GG FORUMOWE

Pod górkę to możemy mieć z amerykańską żywnością,po planowanym zniesieniu barier celnych.Tak przynajmniej twierdzą niektórzy ekonomiści.

2,130

Odp: GG FORUMOWE

my od zawsze idziemy pod górkę to jedna mniej czy więcej to różnicy nie zobaczymy wink

2,131 Ostatnio edytowany przez Fenol (2014-02-13 15:17:43)

Odp: GG FORUMOWE

kaczyński pojechał na ukrainę i stał obok oszołoma z Swobody, i jak ten ćwiek stał jak darli gębę Sława Ukraina... Ciekawe czy pojechałby do rzeszy i stał obok heilujących brunatnych koszul? Moim przodkowie ostatnie co słyszeli to Sława Ukraina
http://stowarzyszenieuozun.wroclaw.pl/borszczow.htm zginęli w Juriampolu i Cyganach. Osoby na liście to rodziny które znam z okolicy,
tu jest dość pełna lista zabitych tu odnalazłem przodków.
http://www.stankiewicze.com/ludobojstwo … kie_k.html
ciekawe jak ich zamordowano- tu lista metod mordu.
http://wolyn1943.eu.interiowo.pl/artykuly.html

Dla mnie Kaczyński to wrak moralny, niby taki oddany sprawie Polski...
Znowu trzeba oddać głos na mniejsze zło, zawsze przeciw czemuś, nie pamiętam abym kiedykolwiek głosował za czym...

Powiem wam coś to z krzeseł spadniecie, musiałem aneksować umowę dzierżawy z anr i czynsz z 1,37 wskoczył na 63q.
taka mała abstrakcja albo obstrukcja.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

2,132

Odp: GG FORUMOWE

Fenol mniejsze zło każde oprócz "po" tyle partii u nas że można przebierać jak w ulęgałkach odrzucając tą zgnitą czyli platforme...

2,133 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2014-02-13 17:56:21)

Odp: GG FORUMOWE

Fenol a tusk jezdzi do merkel i włazi jej w dupe , a niemcy też mordowali polaków, nie wspomne o putinie

mdw

2,134

Odp: GG FORUMOWE

mój pradziadek ponad tydzień siedział zimą w kominie fabryki jak uciekli z pod lufy szwabom jadł śnieg z sadzami uratowali go Rosjanie...albo jak Rosjanie wyłapali lokalnych ss-manów od razu na jakiś wybrukowany plac jeden strzał w kolano żeby nie uciekli i potem po nich czołgiem aż w bruk wcisnęli...Gdyby nie ruscy to byś my tu nie pisali...

2,135

Odp: GG FORUMOWE

Fenol a masz prawo pierwokupu to ok przeżyjesz do wykupu , ale jak nie masz to tak trochę nie bardzo.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

2,136

Odp: GG FORUMOWE

Jak przekupy na targu, tylko jeden lepszy od drugiego. Nie ma co wojny przywoływać trzeba żyć życiem teraźniejszym, i otrząsnąć się z uprzedzeń na pewno więcej na tym zyskamy.

2,137

Odp: GG FORUMOWE

Krzychu oglądałeś czterech pancernych ? Jakbyśmy dwa takie czołgi mieli to byśmy se sami te wojne wygrali.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

2,138

Odp: GG FORUMOWE

pawelg ale nie mieliśmy nic bo polski rząd był od zawsze głupi... było takie przysłowie "hitler robił samoloty a rydz śmigły kazał bielić płoty"

2,139

Odp: GG FORUMOWE

Panowie miał ktoś kontrolę z weterynarii w sprawie przechowania zboża i paszy? Jak wygląda i czego się można po nich spodziewać? Dziś byłem na skupie i powiedziała mi ''wagowa'' żebym się nie bał, ale też żebym nie był zdziwiony.

2,140

Odp: GG FORUMOWE

To ci prawdę powiedzieli.Miałem w ubiegłym roku więc bez obaw,żądali aby dostarczyć ewidencje zabiegów bo mnie nie zastali na miejscu a że widzieli silosy z drogi to aby potwierdziłem że tam przechowuję zboże.