2,141

Odp: GG FORUMOWE

A jak przechowywane zboże jest w garażu luzem , ściany sąsieku z desek i bez okrywy mogą się tego czepiać? Mam silosy ale nie zawsze się wszystko mieści...

2,142

Odp: GG FORUMOWE

pawelg napisał/a:

Krzychu oglądałeś czterech pancernych ? Jakbyśmy dwa takie czołgi mieli to byśmy se sami te wojne wygrali.

smile hehehee  a konstrukcja jeszcze z przed wojny...

no właśnie pierwokup będzie we wrześniu i do tego czasu muszę przebiedować.
Podejrzewam że jak naliczali ludziom stawki za nielegalne dzierżawy to podkręcili czynsze i dostałem rikoszetem.

krzychu napisał/a:

pawelg ale nie mieliśmy nic bo polski rząd był od zawsze głupi... było takie przysłowie "hitler robił samoloty a rydz śmigły kazał bielić płoty"

przeczytane w książce o zagładzie, co kazali śpiewać pędzonym Żydom:
"Hitler złoty
nauczył nas roboty
a Śmigły- Rydz
nie nauczył nas nic"

rano doiłem i jak szedłem z bańką to krowie się pierdneło a byłem za nią, dobrze że jeszcze widzę. :pa:

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

2,143

Odp: GG FORUMOWE

Grzegorz89 u mnie jak byli na kontroli to mówili że zboże musi być przechowywane tak aby żadne gryzonie czy inne stwozenia nie miały do niego dostepu,poprostu jak masz silosy to mów ze miescisz tam wszystko i tyle.

2,144

Odp: GG FORUMOWE

Jaki rozmiar kół przednich jest w e281?

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

2,145

Odp: GG FORUMOWE

Są chyba takie same jak w zt323.

2,146

Odp: GG FORUMOWE

16 r20 ale felga jest chyba troszkę inna niż przy 323

2,147

Odp: GG FORUMOWE

Tak mi to wyglądało. To jade jedną kół pozbawić bo moje sliki ledwo co ciągną.... dzięki za pomoc

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

2,148

Odp: GG FORUMOWE

Ja przywiozłem sobie do 516 na tył koła właśnie od sieczkarni E 281, to wygląda że to są właśnie od przodu 323, 16-20. Teraz są przy T 174 a jak najdzie mnie natchnienie to może pójdą po przeróbce na tył do E514

E 516 na części
Telefon 695 076 269

2,149

Odp: GG FORUMOWE

byćmorze bede potrzebował papierów, w celach kolekcjonerskich, do przyczepy 6-8t moze wiecie cos w tym temacie?

Rolnik z powołania:-)

2,150

Odp: GG FORUMOWE

Jestem inżynierem big_smile

2,151

Odp: GG FORUMOWE

Gratuluję, a na jakim kierunku?

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

2,152

Odp: GG FORUMOWE

Gratulacje !

2,153

Odp: GG FORUMOWE

Spoko , gratulejszyn smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

2,154

Odp: GG FORUMOWE

Gratuluję !

2,155

Odp: GG FORUMOWE

trochę z innej beczki- mam ileś roczników topagraru, rpt i nowoczesnej uprawy- kobitka mi brzęczy że zajmuje miejsce a ja już nie czytam starszych numerów - zamienię na jakiś gąsiorek winka - jak ktoś chętny dzwonić 604264168

2,156

Odp: GG FORUMOWE

Marku mam to samo ze swoją kobitą że kilka kartonów topagraru leży na strychu i zawala .

2,157

Odp: GG FORUMOWE

Też mam kilka pudełek takiej lektóry i też już na strychu.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

2,158

Odp: GG FORUMOWE

ojanusz napisał/a:

Gratuluję, a na jakim kierunku?

Rolnictwo, specjalizacja ochrona środowiska smile

2,159

Odp: GG FORUMOWE

jak moja żona:)
po 8 latach pracuje na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wro:)

2,160

Odp: GG FORUMOWE

Ja ze starymi TopAgrarami robię tak: wyrywam z nich co ciekawsze artykuły (głównie produkcja roślinna) i wpinam to w segregator. Segregatorów mam kilka podzielonych tematycznie.