1 Ostatnio edytowany przez krzychu (2015-02-20 16:52:02)

Temat: Mój forszaj 323 :)

jedyna fota jaką znalazłem tongue sorry za jakość bo to z tel wink
.http://www.bankfotek.pl/th3mb/1661517.jp

2

Odp: Mój forszaj 323 :)

Nie jest tak źle z tą jakością. Co to lewa przednia opona zjechana do zera czy tak na zdjęciu wyszła. + za forsza.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

3

Odp: Mój forszaj 323 :)

niestety zjechana ale na wiosnę już będzie inna wink

4

Odp: Mój forszaj 323 :)

Jak wymienię może ja będę miał na sprzedaż całe koła bieżnika ze 2cm myślę jest muszę zmierzyć, oddam za nieduży pieniądz.

5

Odp: Mój forszaj 323 :)

dzięki za ofertę jak coś... ale na żniwa lub najdalej na jesieni sprezentuje mu 4 nowe laczki wink

6 Ostatnio edytowany przez Scorpion (2014-01-31 19:17:11)

Odp: Mój forszaj 323 :)

Grzegorz przyjął bym do mojego 303 ale napęd raczej nie będzie zgrywał hmm ?
a co do Forsza to nieźle się prezentuje smile

7

Odp: Mój forszaj 323 :)

+ też śnią mi się nowe oponki ale najpierw silnik .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

8 Ostatnio edytowany przez sawek.1990 (2014-01-31 19:43:39)

Odp: Mój forszaj 323 :)

4 nowe laczki do tego jakieś markowe to poważna inwestycja, w porównaniu do cen zakupu 323 to pół jego wartości big_smile

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

9

Odp: Mój forszaj 323 :)

no niby tak... ale już ma praktycznie nowy, silnik, nowe światła na wiosnę dostanie nowy lakier to i oponki mu się należą w szczególności że teraz ma mi posłużyć parę ładnych lat jako główny traktor... i żeby nie było że nie idę z postępem to jest w planach jakiś ciągnik do 80 km max z lat już 2000 smile a do orki grubera i ubijania kiszonek forszaj idealny...

10

Odp: Mój forszaj 323 :)

Ładny forszaj, tez mi sie taki marzy

Rolnik z powołania:-)

Odp: Mój forszaj 323 :)

No jeszcze trochę kosmetyki i będzie lalunia smile