2,161

Odp: GG FORUMOWE

rudemenes napisał/a:

Ja ze starymi TopAgrarami robię tak: wyrywam z nich co ciekawsze artykuły (głównie produkcja roślinna) i wpinam to w segregator. Segregatorów mam kilka podzielonych tematycznie.

To dokładnie jak ja, a żona jeszcze przepisy kulinarne, reszta synom co roku do szkoły jako makulaturę.

2,162

Odp: GG FORUMOWE

Ile teraz kosztuje TopAgrar, kiedyś prenumerowaliśmy, ale był czas że przychodziły same nudy i zaprzestaliśmy.

2,163

Odp: GG FORUMOWE

Chyba 169 zł rok, też się zastanawiam nad przejściem na tygodnik rolniczy który teraz kupuję okazjonalnie, ale to też to samo wydawnictwo  -niemieckie-

2,164 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2014-02-15 10:13:21)

Odp: GG FORUMOWE

Dlatego ja od folksdojczów nie kupuje tongue

mdw

2,165

Odp: GG FORUMOWE

tygodni przychodzi z mleczarni, nawet nawet gazetka.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

2,166

Odp: GG FORUMOWE

mpopis napisał/a:

trochę z innej beczki- mam ileś roczników topagraru, rpt i nowoczesnej uprawy- kobitka mi brzęczy że zajmuje miejsce a ja już nie czytam starszych numerów - zamienię na jakiś gąsiorek winka - jak ktoś chętny dzwonić 604264168

Psia krew, a ja całe wino przepędziłem sad

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

2,167

Odp: GG FORUMOWE

Przez gardło ?

2,168

Odp: GG FORUMOWE

Ja mam bardzo duży piec więc możecie przywozić tą makulaturę ,będę miał ciepełko.

2,169

Odp: GG FORUMOWE

koseś napisał/a:

Przez gardło ?

Przez rurki na wysoki %

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

2,170

Odp: GG FORUMOWE

to taka lokata wink

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

2,171

Odp: GG FORUMOWE

Panowie czy ktoś stosował chlorek potasu http://www.aurepio-kalij.pl/oferta/chlo … lowany-s65 zamiast soli potasowej ??

2,172

Odp: GG FORUMOWE

To jest nazwa chemiczna handlową masz na dole

2,173

Odp: GG FORUMOWE

tak tylko to co jest do kupna jest białe a nie czerwone ........

2,174

Odp: GG FORUMOWE

http://pl.wikipedia.org/wiki/S%C3%B3l_potasowa

2,175

Odp: GG FORUMOWE

też to już czytałem ........ mi chodzi czy ktoś stosował w takiej formie czyli białej

2,176

Odp: GG FORUMOWE

wojtas widze ze sprzedales amazone siewnik jest na you tube suzuki18l

2,177

Odp: GG FORUMOWE

Ja się nie spotkałem tu chodzi o kraj pochodzenia a kolory w linku który podałeś też piszą że różne.

2,178 Ostatnio edytowany przez Pietia (2014-02-16 21:38:35)

Odp: GG FORUMOWE

rudemenes napisał/a:

Ja ze starymi TopAgrarami robię tak: wyrywam z nich co ciekawsze artykuły (głównie produkcja roślinna) i wpinam to w segregator. Segregatorów mam kilka podzielonych tematycznie.

Bardzo dobry sposób też tak chyba muszę zrobić to też mam tego troche tA i farmera

2,179

Odp: GG FORUMOWE

Jak nigdy siedzę sobie i oglądam wiadomości na TVP. Patrze, patrze i oczom swym nie wierze. Kto ubiera te prezenterki? Ładna czerwona bluzeczka a pod nią nic. Skąd taki domysł? Bo sutki jej stoją jak na mrozie. Może przesadzam ale u prezenterki wiadomości to trochę niesmacznie wygląda. no chyba że po godzinach pracy, to co innego.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

2,180

Odp: GG FORUMOWE

Akurat mi to nie przeszkadza smile

mdw