1,721

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam! Sorki że dopiero teraz się przedstawiam ale jakoś nie było okazji. Mam na imię Daniel 25 lat i jestem posiadaczem 323 od 1 roku. W gospodarstwie jest jeszcze C-360 od nowości. Jestem z warmi i mazur. Jak narazi 323 chodzi dobrze choć muszę zrobić powietrze bo gdzieś ucieka albo nie pompuje sprężarka (prędzej było dobrze dopiero na jesienie wystąpił problem).
Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum i maszyn Fortschritt.

1,722

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witaj Daniel lepiej późno nisz wcale

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

1,723

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Hejo Danielo smile Pozdrawiam ! ^^

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

1,724

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam i pozdrawiam.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

1,725

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Daniel, witamy na pokładzie.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

1,726

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Daniel.

1,727 Ostatnio edytowany przez PiotrK (2014-02-19 22:47:14)

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Ahoj smile

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

1,728

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Daniel  ziomalu .

1,729

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Daniel.

1,730

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Daniel.

1,731

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam jestem Daniel lat 30 na to forum trafiłem nie przez przypadek-jestem rolnikem dzieki teściowi pare lat temu przejąłem od niego 5.5ha a teraz obrabiam ponad 20 mieszkam w południowej małopolsce okolice Rabki Zdrój. Trafiłem tu bo szukałem ciagnika ok 100konikow z napeden na 4buty najpierw miałem zakładać naped do poczciwej 912 ale matematyka wskazała że za te 15tys lepiej kupic oryginalny ddr forscha a 912 mieć jako ciagnik zapasowy do emerytury- poszukuje aktualnie 323 do puga 4+4 i do transportu na 20ton bo ursus jest za lekki ,wolny i brakuje przodka. Witajcie.

Poblogoslaw panie tych co wynależli grzechotki i klucz pneumatyczny z przeglubem oraz kompresor-skrzynia uczy cierpliwości!!!

1,732

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Daniele.

1,733

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witamy na forum.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

1,734

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Daniel.

1,735

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witaj .

1,736

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witaj Daniel

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

1,737

Odp: Powiedzcie coś o sobie

witam. jestem Adam lat 27 .od 2 lat jestem zarejestrowany na forum, zamieszkuje w grzywnie woj.kujawsko- pomorskie. obecnie posiadam e512 z hederem od 514 i c4011. obrabiam 12 ha. ale sa plany powiekszenia ha. jakos wczesniej nie bylo okazji sie przedstawic. witam wszystkich.

1,738

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Siemka

mdw

1,739

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Siema Adaś. to jaka wysoka ta grzywna? smile

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

1,740

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Adam. Za szczerość masz +.