481

Odp: ziemniaki 2010

No A na młodego moze byc bo niewskazane jest gdy zawiazuje sie wiecej jak 8-10sztuk na plon handlowy.

482

Odp: ziemniaki 2010

18102003  wiem o tym że to jest nie odpowiedni materiał na wczesnego ale był plan zostawić zeszłorocznego Nandinę ale nie podobała mi się ponieważ kiełki były ładne ale ziemniak wyglądał na "gąbczastego" i nie miał takiego wigoru na wiosnę jak Lord, dlatego postawiłem na niego na Lorda.

483

Odp: ziemniaki 2010

Ja sadze Ariele Volumie i troche Denara.Kiedys zasadziłem takiego podejzanego Miłka 2 rzedy i powiem ci ze szkoda było roboty.wyszedł co drugi i kopałem go w lipcu.A ile sie od zony nasłuchałem to szkoda gadac.

484

Odp: ziemniaki 2010

A jaką masz odmianę późnych ?, i  czy sadziłeś odmianę wczesną carrera.

485

Odp: ziemniaki 2010

Nie carery nie sadziłem.Z póznych to Santa.Jely. Zeus i czerwonego Merlota i odrobine Belarozy ale ona jest wczesna tylko trzymam na sadzeniaka tak jak denara i volumie.

486

Odp: ziemniaki 2010

Kilku moich kolegów kupiło sadzeniaka tej carrery zobaczymy ponoć naj naj wcześniejsza, płacili ponad 2zł na jesień.

487

Odp: ziemniaki 2010

wioskę dalej jest gościu co zajmuje się też produkcją sadzeniaka, w ubiegłym roku z hektara zrobił średnio 30 ton sadzeniaka handlowego po średniej cenie 1400zł/t. Hektarów ziemniaka miał ponad 40. Tak se myśle że może by mnie wkręcił jako producenta sadzeniaka tak chociaż z 5 ha

E 516 na części
Telefon 695 076 269

488

Odp: ziemniaki 2010

Cena ziemniaków to loteria jeden rok dobry (np. 2013) a inny słabszy, nie wiem jak się waha cena sadzeniaków, ale można się wkopać z tym interesem jak się trafi w gorsze ceny.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

489

Odp: ziemniaki 2010

Sadzeniak zawsze ma taka cene ze na swoje sie wyjdzie.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

490

Odp: ziemniaki 2010

W całej gminie nikt tak jak ten gość nie stoi, wiadomo kredyty ma jak każdy ale sprzęt imponuje więc na tych sadzeniakach zarabia. A jak idzie do łowczego koła z wnioskiem o odszkodowanie to tam wszyscy są osrani po uszy

E 516 na części
Telefon 695 076 269

491 Ostatnio edytowany przez sawek.1990 (2014-03-03 10:40:55)

Odp: ziemniaki 2010

Przykrywa ktoś ziemniaki czymś po sadzeniu?
Np. czymś takim http://tablica.pl/oferta/folia-perforow … cb85df497d

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

492

Odp: ziemniaki 2010

Kwalifikat ziemniaka ktoś kupował, ? jaka cena?

mdw

493

Odp: ziemniaki 2010

zamówiłem 300kg denara u osadkowskiego po 170zł/q

494

Odp: ziemniaki 2010

Na wczesne polecam wam Gale  tez bardzo fajny ziemniak tylko niewiem jak z dostepnoscia u was  na slasku.

http://www.fotoload.pl/123aa36/0da6cca167e5001fc0cd2b03b436c34116164_min.jpg

495

Odp: ziemniaki 2010

http://www.zetpezet-pila.com.pl/index.php

E 516 na części
Telefon 695 076 269

Odp: ziemniaki 2010

yokoslaw napisał/a:

Kwalifikat ziemniaka ktoś kupował, ? jaka cena?

Denar oryginał 190, sadzę jeszcze satine ale mam swoją bo w tamtym roku brałem oryginał z centrali

497

Odp: ziemniaki 2010

patrząc na ten  wątek przypomniałem sobie że muszę podjechać do bracholka do pracy nagrać sadzenie  ziemniaka bezorkowe ....    mały ciągnik  wielka sadzarka .... ciągnie to jeleń  nówka sztuka R 335KM  i sadzi  4 rządki ....   i powiem wam że zadyszki dostaje

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

498

Odp: ziemniaki 2010

niewydostanieszsie napisał/a:
yokoslaw napisał/a:

Kwalifikat ziemniaka ktoś kupował, ? jaka cena?

Denar oryginał 190, sadzę jeszcze satine ale mam swoją bo w tamtym roku brałem oryginał z centrali

kupiłem NANDINA CB 100zł/50kg

499

Odp: ziemniaki 2010

to ja też zareklamuje moich http://www.ppz-trzemeszno.com.pl/pl/plantatorzy

500

Odp: ziemniaki 2010

Ja brałem Vinete CB 170zł/q

Rolnik z powołania:-)