1

Temat: Konkurs dla Konstruktorów

W Tygodniku Poradniku Rolniczym wystartował Konkurs dla Konstruktorów. Do wygrania nagrody o wartości 11 tys. zł. Zachęcamy do udziału w konkursie i prezentowania nawet prostych rozwiązań które pozwoliły sprawniej, szybciej i łatwiej pracować maszynami. Bliższe szczegóły w gazecie i niebawem na stronie www.tygodnik-rolniczy.pl
Redakcja

2

Odp: Konkurs dla Konstruktorów

:wow:

3

Odp: Konkurs dla Konstruktorów

Cosik słabe te nagrody jak na takie wielkie wydawnictwo , A pod nickiem TPR to pan Przemysław S. ?

4

Odp: Konkurs dla Konstruktorów

Czy słabe nagrody? Na pewno przydatne dla konstruktorów. Główna nagroda to wózek warsztatowy o wartości ponad 4 tys. zł. Jest też myjka Bosch i szereg innych narzędzi. Zachęcam a nie zmuszam, również pana, panie Tomaszu K.

5 Ostatnio edytowany przez Fenol (2013-09-26 00:08:39)

Odp: Konkurs dla Konstruktorów

mamy też PiotraK smile
ja jestem F wink
lubię waszą gazetkę, dostaję z mleczarni, normalna gazeta dla ludzi, zwykle bym zjechał że się nie przywitałeś w odpowiednim dziale a tak na dzień dobry daję plusa.

Koseś masz się czym pochwalić, i myślę że jesteś pewniakiem do nagrody.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

6

Odp: Konkurs dla Konstruktorów

Dzięki za plusa. Dopiero dzisiaj pierwszy raz zajrzałem na Wasze forum, choć już wcześniej słyszałem o nim bardzo dobre opinie. Nie znam jeszcze wszystkich tutaj panujących zasad (m.in. o tym przedstawianiu się) ale obejmuję, że się poprawię.;)

7 Ostatnio edytowany przez koseś (2013-09-26 06:51:44)

Odp: Konkurs dla Konstruktorów

Z pewnością coś tam zgłoszę tylko co :hmmm:? Jednak pewnie Mpopis zgarnie całe podium i znowu nie załapię się na pudło wink Ale przyzna  pan panie Przemku że w poprzedniej edycji sponsorzy lepiej się postarali ,nie wiem  jeszcze jakie będą nagrody ale automat spawalniczy albo choć inwentor to podstawowe narzędzie konstruktora nie wspominając o palniku plazmowym więc może jeszcze wydawca coś dorzuci do puli nagród ?

8

Odp: Konkurs dla Konstruktorów

Gratulacje koseś, jesteś wśród laureatów konkursu dla konstruktorów...

9

Odp: Konkurs dla Konstruktorów

Na serio ? nic mi na razie nie wiadomo.

10

Odp: Konkurs dla Konstruktorów

cyt. z gazety : Tomasz K...... ze wsi Z........ (warmińsko-mazurskie) za wóz paszowy poruszający się na szynach, który nadaje się do obór starszego typu z wąskimi korytarzami paszowy.
Nagroda zestaw kluczy płasko-oczkowych,

11

Odp: Konkurs dla Konstruktorów

Dobre i to  ale widząc jak maszyna się sprawuje to powinienem co najmniej mercedesa wygrać wink

12

Odp: Konkurs dla Konstruktorów

Ale się wysilili.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

13

Odp: Konkurs dla Konstruktorów

Ja pierniczę...... też się postarali i to pewnie TOYA.

14

Odp: Konkurs dla Konstruktorów

Po co mają wspierać  konkurencję . Wolą niech rolnik kupi gotowe  "markowe"   po co się męczyć  prawda ?
Szacun  chłopaki dla was !

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "