1,741

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Hej Adam

Poblogoslaw panie tych co wynależli grzechotki i klucz pneumatyczny z przeglubem oraz kompresor-skrzynia uczy cierpliwości!!!

1,742

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Siemka wszystkim nowym  kolegom .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

1,743

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam z tej strony Mariusz mam 34 lata mieszkam koło Zamościa woj Lublin jestem użytkownikiem 323

1,744

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Siemasz Mariusz ! smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

1,745

Odp: Powiedzcie coś o sobie

cześć Mariusz wink

1,746

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Kolejny Ziomal big_smile Witaj!

1,747

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Mariusz.

1,748

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam kolegów.

1,749

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witamy na pokładzie

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,750

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Mariusz!

1,751

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Od świąt odradzałem kumplowi zakup Forsza 323 i chyba na przekór kupił go. Nic dobrego to nie wróży...

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

1,752

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Marekpe czemu odradzałeś zakup ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

1,753

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Bo dał 14 tysiaków za klamota wartego góra 9.
Ba lepszego znajomy na części rozprzedał a w całości chciał 7.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

1,754

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Marku skoro w Twoich okolicach sprzęty takie tanie i w dodatku w dobrym stanie to chyba pofatyguje się do Ciebie z załącznikiem jak będę chciał już nabyć 323

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,755

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Ale dlaczego akurat Forsz? Popatrz po ile w mojej okolicy są poważniejsze ciągniki
http://tablica.pl/oferta/ciagnik-ford-8 … 5396836979
http://tablica.pl/oferta/massey-ferguso … 0727674488

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

1,756 Ostatnio edytowany przez Laszek (2014-03-20 23:31:40)

Odp: Powiedzcie coś o sobie

tylko co bym nim ciągał? A forsz to może pracować z tym samym sprzętem co rusek 1025. Zakup to jedno a utrzymanie to drugie, choć ten MF kusi... Tylko cały nowy sprzęt pod te 200 koników musiał bym mu dostarczyć...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,757

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Jak 4 lata temu kupiłem Forsza to cały sprzęt jaki miałem był od C-330. Postęp wymaga ciągłego rozwijania się, kto stoi ten się cofa.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

1,758

Odp: Powiedzcie coś o sobie

no niby racja ale na tym areale co teraz jest (85 pod pług) to 1025 i 303 spokojnie się wyrabiają a prawdopodobnie powierzchnia i tak się zmniejszy, docelowo brat i tak idzie na osobną gospodare tak więc najprawdopodobniej zostanę z 27 ha a wtedy 1025, 360 i 328 to wydaje mnie się że wystarczą z dużą nadwyżką

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,759

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć mam na imie marek,pochodze z zachodniopomorskiego powiat koszalinski.Mam forszaja zt303 od roku i zt 323 od 7lat oraz kombajn E514, a co do innych sprzętów to ursus 902,c360,c360-3p i MTZ 82

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

1,760

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć.