21

Odp: zamontowanie wału

Krzysiek nie masz problemu z wrzucaniem zdjęć na imageshack ? bo ja nie mogę dodać po tych ostatnich zmianach ...

22

Odp: zamontowanie wału

Te fotki wrzuciłem jeszcze przed zmianami. Teraz nie zapłacisz nie wrzucisz. kij im w oko Jak będę miał chwile to przerzucę swoje fotki gdzie indziej

23

Odp: zamontowanie wału

http://tablica.pl/oferta/wal-do-pluga-1 … dec3976f19
Znalazłem taki wał ciekawe jak robotę robi.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

24

Odp: zamontowanie wału

Szukaj takich co się będą same czyściły lub nie zalepiały. Takim wjedziesz w mokre i nie będzie robił żadnej roboty tylko się będzie toczył, jak się zalepi ,a Ty gardło zedrzesz na każde Przerwa Mać big_smile

25

Odp: zamontowanie wału

Żeby zrobić taki wał który by się sam czyścił to musiał bym coś takiego zrobić.
http://www.youtube.com/watch?v=YRXkVJBP5e8
A taki mógł by być za ciężki dla podnośnika.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

26 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2014-03-25 12:38:20)

Odp: zamontowanie wału

gdzieś na forum jest samoczyszczący się wał mopisa

lub http://www.youtube.com/watch?v=2Pt1Ee2rEo0

27

Odp: zamontowanie wału

Nie wiesz mniej więcej w jakim wątku może być? bo przeszukałem wątki o agregatach itp. i znalazłem tylko to http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=2409&p=3 (post 54) ale to raczej nie o ten Ci chodziło.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

28

Odp: zamontowanie wału

A do jakiego pługa i ciągnika chcesz? Bo w opisie masz tylko 330 a w avatarze co innego? smile

29

Odp: zamontowanie wału

dokładnie to co ma za talerzówką ta niby kolczatka

30

Odp: zamontowanie wału

Ja mam belke do narzedzia doprawiajacego do mojego pługa i zastanawiam sie w którym miejscu zamontować, teroretcznie moge do kazdego korpusu, ale jak zamontuje na ostatni czy mi cos nie peknie (wieszaki sruba rzymska) a jak zamontuje na którys wczesniejszy to jak rozwiązac sprawe z pierwszym przejazdem zeby kolczatka nie pracowała na polu sasiada?

Rolnik z powołania:-)

31 Ostatnio edytowany przez sawek.1990 (2014-03-25 20:36:33)

Odp: zamontowanie wału

Grzegorz89 napisał/a:

A do jakiego pługa i ciągnika chcesz? Bo w opisie masz tylko 330 a w avatarze co innego? smile

Taki jak w opisie (awatar to tylko tak ustawiony żeby był) a pługi mam 2 jeden 3 skibowy mały i do tego 2 dużą, i myślę zrobić tak żeby do obu pasowało bo szerokość będzie podobna.
Ciekawe jak tan wał robi robotę po orce.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci