21

Odp: dane 323

Stefanem Batorym też dało się sterować a chyba jest odrobinę większy. Parę rzeczy powinno mieć odpowiednią (swoją) wagę między innymi : aparat fotograficzny, karabin, odwłok u faceta (opinia Pań), traktor, spławik u wędki. Zależy jeszcze co kto lubi. Dla mnie 323 jest trochę za mały i za lekki. A że lubię kręcić więc kręcę. Na uwrociu jak nie na raz to na trzy. W miejscu obraca się baletnica i bąk.

22

Odp: dane 323

tak ciągnik by mi służył do uprawy roli oraz możne do prasy sokólki ( rolującej) a wtedy wiol bym mojego same roller do chwytaka ale boje się ze będzie słabo skrętny oraz ta waga , jak się już zakopie to chyba ciężko go będzie wyciągnąć. Mógłby ktoś napisać czy daje sobie rade na polu w orce przy zawracaniu , nie trzeba mocno manewrować nim żeby skręcić ?
pozdrawiam

23

Odp: dane 323

tutaj orzą tymi ciągnikami z pługami pół zawieszanymi i nie narzekają  to chyba dobrze inni z obrotówkami  a reszta ze zwykłymi zagonówkami  typu grudziadz i resztę podobnych i niema ze narzekanie  jeśli potrzebujesz kupić ciągnik typowo zwrotny to se kup C330 zwrotna jak nie wiem  i mało pali big_smile zakopie się jak każdy inny   i w zależności gdzie się zakopiesz  to tez ma znaczenie wyciągnąć ciężko  małym ciągnikiem  jak podjedziesz odpowiedni to nawet nie zauważysz a wyjedzie  a jak chcesz zobaczyć jak się pracuje tym ciągnikiem to zapraszam

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

24

Odp: dane 323

trzeba zacząć ile masz kasiory może trafi sie jakieś 1214  z dołożonym turbem za małe pieniądze

25

Odp: dane 323

Lub żona ładna, młoda, zdrowa, mądra, zdolna, bogata i blondynka.

26 Ostatnio edytowany przez domas17 (2008-07-12 21:13:56)

Odp: dane 323

żona pola nie zaorze big_smile

27

Odp: dane 323

Chodziło mi o to że.
Nie licz na drapane. Coś stare, dobre i za małe pieniądze.
Stare to jest dobre wino i skrzypce lub to co leży pod płotem lub ostatecznie w muzeum.
Poza tymi nielicznymi wyjątkami, chcąc pracować czymś starym, najpierw trzeba wpompować w starzywo pieniądze.

28

Odp: dane 323

Witam.
Wie może ktoś ile wynosi kąt wyprzedzenia wtrysku w ZT323A.

29

Odp: dane 323

21,5 - 23,5 stopni.

30

Odp: dane 323

chciał bym się zapytać ile posiada ciągnik 323 A  max obrotów silnika .
kolega na początku napisał tak " Max. ilość obrotów - 1900.....1970 obr/min " czy to prawda ? nie osiągnie tych 2400 obr/min ??
pozdrawiam

31

Odp: dane 323

w moim mam 2000 a w 303 jak regenerowałem pompe wtryskową to gość powiedział ze ma ustaawione 2600 i tak zostawił

32

Odp: dane 323

wkręca się na dużo wyższe

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

33

Odp: dane 323

a czy 323 a osiagnie 2500 obr/min bez jakiegos podkrecania czy cos ?

34

Odp: dane 323

mnie gdzieś koło tego się kreci i nic nie ruszałem  ale by to sprawdzić ile dokładnie trza by było inny obrotomierz

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

35

Odp: dane 323

czy 323 posiada wspomaganie kierownicy ?

36

Odp: dane 323

a czy dał byś radę skręcić kołami przedniego mostu napędowego bez wspomagania ??? oczywiście że ma !

37

Odp: dane 323

a widziałeś w ogóle jakiegokolwiek forszaja bez wspomagania??:|

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

38

Odp: dane 323

a czy 323 a osiagnie 2500 obr/min bez jakiegos podkrecania czy cos

A po co?

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

39

Odp: dane 323

no ja jeszcze nie widziałem forszaja wiec trudno mi coś powiedzieć o nim  ( tylko mam kombajn  )  piort fire napisał tak "Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie"
zawsze lepiej jak ma więcej obrotów , więc osiągnie powiedzmy te 2500 obr/min ?

40

Odp: dane 323

zawsze lepiej jak ma wiencej obrotów

Pytam jeszcze raz dla czego? Szybciej pojedzie? będzie mocniejszy? W ciągniku na obrotomierzu czerwone pole zaczyna się od 1900obr/min

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty