2,261

Odp: GG FORUMOWE

Jamir, fajną sprężarkę o potężnej wydajności można zrobić z dużego trzycylindrowego silnika Ify chłodzonego powietrzem, no ale to trochę zabawy wymaga i nie wiem czy tak do końca się opłaca.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

2,262

Odp: GG FORUMOWE

Znalazłem kilka stacjonarnych śrubowych i teraz tylko kwestia wyboru ale na razie nie ma czasu na to.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

2,263

Odp: GG FORUMOWE

mam pytanie- czy wiecie coś więcej o maszynach AUSA?

2,264

Odp: GG FORUMOWE

Ładowarki?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

2,265

Odp: GG FORUMOWE

tak

2,266

Odp: GG FORUMOWE

No tylko tyle wiem że są takie ładowarki ale jak się one sprawują to nie mam pojęcia. Zakup się szykuje?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

2,267

Odp: GG FORUMOWE

PiotrK napisał/a:

Jamir, fajną sprężarkę o potężnej wydajności można zrobić z dużego trzycylindrowego silnika Ify chłodzonego powietrzem, no ale to trochę zabawy wymaga i nie wiem czy tak do końca się opłaca.

Z silnika poloneza ktoś zrobił sprężarkę to i z ify by się pewnie opłacało.
http://www.youtube.com/watch?v=2X40QIXXxC0
p.s. mam sprężarkę hs21 rozebrałem ją na części i na panewkach od korbowodów jest po jednej rysie na samym środku, mi się wydaję że powinno to pochodzić jakiś czas, ale sam nie wiem co z tym zrobić, zostawić tak a może zmienić panewki.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

2,268

Odp: GG FORUMOWE

takie pytanie może trochę głupie ale nie daje mi spokoju znajomy kupił bizona, wczoraj zmieniał olej i wlał do leyladna sw400, nie całe 9 litrów bo tyle spuścił starego i jego zdaniem tyle ma być ja mu mówiłem że powinno być raczej na pewno więcej coś koło 17 chyba ale on się upiera że do sw400 tyle wchodzi i koniec... bo on mechanik z papierami to wie najlepiej a ja pierdoły gadam według niego... ale mniejsza z tym może ktoś z was wie ile rzeczywiście tam oleju wchodzi?? po prostu ciekawy jestem czy znajomy "mechanik" miał rację czy ja. wink

2,269

Odp: GG FORUMOWE

12 l

2,270

Odp: GG FORUMOWE

no to trochę przy mało miał wink bo gdzieś czytałem kiedyś że 17 wchodzi ale może ktoś też się mylił...

2,271

Odp: GG FORUMOWE

Ilość oleju zależy też od rodzaju chłodnicy oleju oraz czy do końca zleciał stary olej ,dlatego należy wlewać olej według miarki silnika .

2,272

Odp: GG FORUMOWE

według instrukcji 13litrów. Jak ma się takie pagórki jak u mnie to radze wlać conajmiej 16

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

2,273

Odp: GG FORUMOWE

Ja do swojego bajzona lałem według bagnetu i wychoziło właśnie 16 litrów.

mdw

2,274

Odp: GG FORUMOWE

Ja tez zawsze ok 17 lit

2,275

Odp: GG FORUMOWE

Przed wczoraj  u kolegi siali usługowo  buraki   bezorkowo  6 rzędowy siewnik  ciągną Fendt 924 Vario  gdzie pech chciał po zasianiu  7 hektarów   padła skrzynia biegów   został tylko jeden wsteczny  więc zjechał tym  zestawem do mnie na wstecznym  i go postawili  , Następnego dnia przyjechał srwis  podłączył kompa zmierzyli ciśnienie  i z 400atm w skrzyni zostało  nie całe 100  przełączyli  skrzynię  na biegi do przodu  odpieliśmy  siewnik i  pojechał na bazę  tylko  że jazda się zaczynała od 1800obr na silniku ...  przyjechali  classem arionem 820  podkręconym na 250 kucyków ....  czasami się zastanawiam gdzie tu oszczędność na tym bezorkowym big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

2,276

Odp: GG FORUMOWE

Wojtas masz jeszcze części do bizona? Generalnie chodzi mi o orbitrol.

2,277

Odp: GG FORUMOWE

Jadąc dzisiaj osobówką+przyczepka 1-osiowa z Wrocławia do Krakowa i z powrotem za A-4 zapłaciłem 92,40pln!!! chory kraj......

2,278

Odp: GG FORUMOWE

A jadąc bocznymi drogami natchnął byś się gdzieś na radar i wysupłał byś pewnie więcej ,co nie zmienia faktu że to chory kraj .

2,279

Odp: GG FORUMOWE

Jakie są opłaty na bramkach za osobówkę i przyczepkę?
p.s. dobrze że odcinek od Tarnowa do Krakowa jest darmowy tak jak i odcinek od Dębicy do Rzeszowa.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

2,280

Odp: GG FORUMOWE

Ja jeździłem osobówką i raz pojechałem z pszyczepką ale byłem zdziwiony jak zapłaciłem połowę tego co TIR