481

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Michał !
Coś się poradzi.

482

Odp: Powiedzcie coś o sobie

witam serdecznie

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

483

Odp: Powiedzcie coś o sobie

no w końcu ktoś z moich rejonów

484

Odp: Powiedzcie coś o sobie

zibi37 napisał/a:

Witam.                                                                                                                            mam na imie Zbyszek jestem z podlaskiego wiek 37 i od niedawna jestem szczęsliwym (mam taką nadzieję) posiadaczem e-514 1987r. Jak mi sie uda to wkleje fotki.

i ktos z moich stron też jest:)

485

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć witam wszystkich bardzo serdecznie, mam na imię Zenon ,mieszkam w zachodniopomorskim,i prowadzę niewielkie gospodarstwo (10h) o profilu zbożowym.Jak na razie pracuje na roli z moim cudownym ursusikiem 330 ale gleba 4a i b poprostu go wykanicza , dlatego też bardzo ale to bardzo myślę o kupnie właśnie tylko i wyłącznie 323A lub podobny(z przednim napędem) a to forum to prawdziwy skarb i kopalnia wiedzy na ten temat.Pracuje także w mechanice napraw maszyn i urządzeń(ślusarka mechanika spawalnictwo elektryka.)Gorąco pozdrawiam!!!!!

486

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Zenek !
Co tam dziesięć ha !? Mój szwagier planuje zakup 323 lub 303, na trzy ha.

487

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Zenek a dokładnie gdzie mieszkasz

488

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Dokładnie to wieś Rusowo ,a 323 na 3 hektary to nawet nie żle brzmi...

489 Ostatnio edytowany przez Maryush (2008-07-16 23:13:52)

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Ja mojego 323 kupiłem na  ~10ha, ale dlatego ze cena tych cięgników taka niska, a nie dlatego że mi mocy potrzeba.. Sprzedałem go, ale jakby się jakiś 323 lub 303 okazyjnie w okolicy trafił to może bym kupił..  Przydałby się jako "trzeci ciągnik w rodzinie" ;-)

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

490

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć jestem Marcin, mam 14lat jestem posiadaczem E 512, Pronara 82TSAII oraz T25:-)

Mieszkam w Parczewie (lubelskie)

491

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Marcin !

492

Odp: Powiedzcie coś o sobie

A powiedzcie mi koledzy jakie ma spalanie na motogodzine w pełnym obciąrzeniu tak na przykład 323a nie zależnie odtego co ma na zaczepie tzn pług lub coś innego...

493

Odp: Powiedzcie coś o sobie

ruznie  przy plugu  na hektar wypali 13l albo i wiecej w zaleznosci jaki plug  co za ziemia i czy góry  czy co tam jeszcze ale poszukaj na forum wszystko dokładnie opisane ile komu i przyczym spali

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

494

Odp: Powiedzcie coś o sobie

WITAM jestem GRZEGORZ mm 36 lat o roku urzetkownikiem E514

495

Odp: Powiedzcie coś o sobie

13 litrów na hektar?z pługiem? chyba na motogodzine kolego bo gdyby tak było to rewelacja.Aswoją drogą 13 na mtg wpełnym obciąrzeniu to przyzwoity wynik...

496

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam kolegów smile. Nazywam się Mateusz mam 22 lata, posiadam Fortschritta ZT300, 3 ursusy C360 smile oraz E512 (jak narazie nie na "chodzie") posiadam tez małą stadnine koni (jak ktoś by był zainteresowany wink ). Jestem ze Zgorzelca woj. Dolnośląskie (przy granicy czesko-niemiecko-polskiej). Mam zamiar własnie kupic nowy sprzęt na żniwa smile może pomożecie mi w zakupie smile

Pozdrawiam smile

497

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Mateusz !

498 Ostatnio edytowany przez karlos (2008-07-22 23:01:05)

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć jestem Darek mam 36 lat, 3 dni temu kupiłem 303 w stanie trochę nieciekawym, ale może będzie z tego jeszcze ciągnik.
Aha i mam całe 4 ha ziemi smile i drugi ciągnik, który jest skrzyżowaniem c360 z zetorem k25 i jest totalnym niewypałem.
Pozdrawiam forumowiczów.

499

Odp: Powiedzcie coś o sobie

witamy wstaw fotki raz jeszcze a ja posprzątam

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

500

Odp: Powiedzcie coś o sobie

To jeszcze raz
http://images30.fotosik.pl/252/4f44f3e53d37d8cfm.jpg http://images25.fotosik.pl/251/b17705cc078130a2m.jpg http://images33.fotosik.pl/327/a38c9ba33dca3f2fm.jpg