501

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Dario !
Masz + za oba a szczególnie za hybrydę. Czegoś podobnego nie widziałem. Powiedz dlaczego niewypał ?

502

Odp: Powiedzcie coś o sobie

dario ile dałeś za tego 303 (u nas mówi sie na nie "knur-y")

503

Odp: Powiedzcie coś o sobie

@sławek 42 niewypał dlatego, że jest za szybki i za lekki, potrafi zagrzebać się z 3 bronami.

@pieter1982 dużo dałem 6,5 kilozł plus transport i będzie trzeba w niego jeszcze włożyć troche, żeby się do czegoś pożytecznego nadawał.

Ma ktoś może niepotrzebny wiatrak, mniej dziurawą chłodnice i wałek WOM do 303 ?

504

Odp: Powiedzcie coś o sobie

EEE Tam ,trochę chęci i pracy i maszyny jak ta lala, tylko mi powiedz bo też chcę kupić taki traktor lub 323, kupiłeś go z roli czy od szachraja?

505

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Pole on ma, ale chyba na nim już nic nie uprawia, ciągnik raczej na handel ściągnął, a czy szachraj dopiero się okaże smile

506

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Mam tylko nadzieje że dasz sobie rade ze sprzętem,pozdrowionka...

507

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam wszystkich forszajowców ! Jestem Jarek rocznik 76`. Mam ZT 323A i e-514(przy okazji wstawię foty). zt-ek drugi sezon , edek piąty. wdzięczne maszyny. pozdro

508

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć King !

509

Odp: Powiedzcie coś o sobie

witamy serdecznie
"mówiono o nim king
w mieście świętej wieży"
smile

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

510

Odp: Powiedzcie coś o sobie

witam king no to jesteśmy z tego samego roku!

511

Odp: Powiedzcie coś o sobie

wiatm serdecznie mieszkam w okolicach kolobrzegu [zachodniopomorskie] mamy gospadarke o powierzchni ponad 120ha , maszyny ktore pracuja u mnie to Ursus 1224 , Zetor Proxima 7441 , C-360 ,C-360-P , Bizon ZO 56 , zamierzamy kupic zamiast bizona MDW 525.Pozdrawiam
http://www.fotoload.pl/index.php?id=121 … 02d0a91900
http://www.fotoload.pl/index.php?id=757 … 67e83a6717
http://www.fotoload.pl/index.php?id=b7e … 611ec97220

GG:1910208

512

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Wiatm.Mieszkam w małej wiosce pod Koszalinem i razem z bratem i ojcem mamy ok.50 ha ziemi ornej.Park maszynowy to JD 3140 3p i C-328, 2 kombajny NH 1520 i 8070.Hodujemy bydło mleczne.
Pozdrawiam

Szczyt głupoty-tarcza antyrakietowa....

513

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Intryguje mnie ta fotografia. Gdzie to jest, co to jest, kto to jest ? Czy ten gostek skacze z, czy na ? A jeśli skacze, to po co ? Wg. moich wyobrażeń to :ten budynek to Jerozolima, ta ściana, to ściana płaczu, (zainteresowanych proszę o pytania dot. tego tematu), Ten gostek to wyznawca Judaizmu, co chce włożyć swoją kartkę wyżej niż inni.
Szczewko - oświeć mnie !

514

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Sławku avatar każdy może wstawić jaki chce.. najlepszym przykładem jest tatamarty smile szczewko wstawił coś co uznał za najlepsze... ja też nie mam mistrzostwa świata ale bajka  shin-chan mi się podobała... smile

515

Odp: Powiedzcie coś o sobie

To foto dostałem od kolegi.Uznałem ze "foto ma to cos" o dałem jako avart gdyz lubie roznego rodzaju fotki,koszulki ktore nie sa takie zwyczajne...

Szczyt głupoty-tarcza antyrakietowa....

516

Odp: Powiedzcie coś o sobie

witam panów, zapewne czesc osób kojarzy mnie z ppr (jedni z lepszej inni z gorszej strony) ale to nie ważne.
mam na imie Piotr i 24lata
z fortschritów posiadam E514 i od paru dni d038 a01

517

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Gedii !
Masz rację Szczewko, jest "coś " w tej fotce.

518

Odp: Powiedzcie coś o sobie

witam mam naimie bartek i użutkuje już od 3 lat ciągnik a323, od 8lat mam kombajn e512 z 86 roku a niedawno zakupiłem kombajn e514 mdw z 89roku. jak do tej pory z moich sprzętów jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam

519

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Całkiem ładna kolekcja witamy i czekamy na fotki big_smile

520

Odp: Powiedzcie coś o sobie

witam mam na imie andrzej rocznik 73 mieszkam niedaleko Sokołowa Podlaskiego (mazowieckie) niemam jeszcze forszajka ale hciałbym kupić ZT-323, mam kombajn zborzowy detuez-fahar M66 i traktor "władimirec" pozdrawiam